Huub en Jaap in betere tijden? Febo is akkoord?quote:
quote:Op woensdag 2 april 2008 22:48 schreef noekje het volgende:
[..]
Sorry? Wil je die creep even door pm-en naar mij?
quote:Op woensdag 2 april 2008 22:51 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik had in jou nooit een opportunist gezien.
Ja Brian zei straks onder het paaldansen,dat achter het zou toejuichen als Brian en Jaap samen gingen.quote:Op woensdag 2 april 2008 22:51 schreef akveor het volgende:
[..]
Huub en Jaap in betere tijden? Febo is akkoord?
Laat hem maar genieten.... die gaat vanzelf op z'n bek.quote:Op woensdag 2 april 2008 22:52 schreef rooie3 het volgende:
Ja leuk he Brian alle ballen weer op Huub.Zelf mag je niet aangepakt worden,maar een ander gek maken is prachtig.
Ik wacht (met smart) op het moment dat Brain dood neervalt wegens een hartstilstand.quote:Op woensdag 2 april 2008 22:51 schreef Lady-night het volgende:
Kan die goser niet meer horen....straks worden er wrsch weer wat traantjes uitgeperst....ik wacht op A die los gaat op hem
Besteed er toch geen aandacht aan joh....gewoon laten waaien. Iemand die je echt neer wil schieten doet dat niet via een mededeling vooraf......quote:
Zover ben ik ook!quote:Op woensdag 2 april 2008 22:53 schreef Frasier het volgende:
[..]
Ik wacht (met smart) op het moment dat Brain dood neervalt wegens een hartstilstand.
En terecht....hij heeft er de achternaam voor.......quote:Op woensdag 2 april 2008 22:52 schreef rooie3 het volgende:
Ja leuk he Brian alle ballen weer op Huub.
http://www.huiselijkgewel(...)aging_via_email.htmlquote:Op woensdag 2 april 2008 22:52 schreef loisie het volgende:
dat zul jij nooit weten varen of ruud................................................maar ik wel
Dat jij het weet is genoeg. Als je er dan maar iets aan doet. En er zijn er genoeg om je daarmee te helpen.quote:Op woensdag 2 april 2008 22:52 schreef loisie het volgende:
dat zul jij nooit weten varen of ruud................................................maar ik wel
Hierbij een oproep aan diegene om mij ook even te mailen, kunnen we even persoonlijk afspreken. Zo laf via de mailquote:Op woensdag 2 april 2008 22:40 schreef loisie het volgende:
Kreeg net een email dat als ik voor huub zou blijven ik neergeschoten zou worden..............................ik doe niet meer mee vanaf nu
Die 'mafkees' kan daar wel een flinke tijd de bak voor indraaien.quote:Op woensdag 2 april 2008 22:54 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Besteed er toch geen aandacht aan joh....gewoon laten waaien. Iemand die je echt neer wil schieten doet dat niet via een mededeling vooraf......
Het is gewoon een mafkees die ietwat frustie is.....
Daar heeft zo'n slappe zak het lef niet voorquote:Op woensdag 2 april 2008 22:56 schreef Frasier het volgende:
[..]
Hierbij een oproep aan diegene om mij ook even te mailen, kunnen we even persoonlijk afspreken. Zo laf via de mail
Ik wacht erop dat ie door aliëns naar een andere planet ontvoerd word en waar hij het kleinste pikkie heeft.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |