Daar heb je idd een extra kaartje voor de GBA slot voor nodig. hiervoor heb ik de ezflash 3 in 1. Ik moet er wel even bijzeggen dat het laden van pagina´s erg lang duurt.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 17:59 schreef Ynske het volgende:
Hebben jullie ook kunnen internetten op je ds met kaartje?
voor zover ik begrepen heb moet je ook een extra kaartje hebben voor die expolorer te gebruiken
Heb je ze wel uit de zipjes gehaald?quote:Op donderdag 10 juli 2008 19:37 schreef Jarno het volgende:
't Zal wel weer aan mij liggen, maar ik heb dus net die M3 Real binnen en ik krijg geen spelletjes aan de praat:
- system folder op de kaart gezet
- wat spelletjes er op gezet
DS aangezet, ik zie het M3 menu verschijnen, prima, ik ga naar m'n games map, ik zie de lijst met spelletjes, mooi, maar als ik dan op A druk of het spel kies met de styles gebeurt er niks. Helemaal niks. Ik kan wel verder browsen en doen enzo maar het starten van een spel gebeurt gewoon niet?
Ik heb Moonshell, en ik kan gewoon muziek afspelen.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 19:15 schreef sietse87 het volgende:
iemand ervaring met de DSTT card?
ik wil er graag filmpjes en muziek op hebben maar tot dus ver geen suc6.
spellen werkt prima geen klagen over.
en filmpjesquote:Op zondag 13 juli 2008 14:34 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ik heb Moonshell, en ik kan gewoon muziek afspelen.
DS TT Card, besteld bij BigDennisquote:Op dinsdag 15 juli 2008 11:25 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik weet dat het een lastig te beantwoorden vraag is maar wat is nu een goed en makkelijk flashkaartje?
hier lang leven googlequote:Op maandag 21 juli 2008 12:38 schreef domper het volgende:
waar kan ik firmwire downloaden voor cyclo ds evolution?,
dat doen wij nietquote:en waar en hoek kan ik spelletjes downloden daarvoor?
quote:Op maandag 21 juli 2008 12:55 schreef Jarno het volgende:
Een keer de openingspost lezen ga je niet dood van.
ook zoietsquote:Op maandag 21 juli 2008 13:00 schreef domper het volgende:
ik wil een kaartje waar ik eigenlijk alleen maar spelletjes op wil spelen. welke is dan beter?: cyclo ds revolution fo de m3 ps real, of nog een ander (er is namelijk zoveel keus).
als je terug leest zie je dat staanquote:Op maandag 21 juli 2008 13:04 schreef domper het volgende:
welke heb jij ?
officieel mag je bij mijn weten slechts één backup maken voor uitsluitend eigen gebruik van een game die je zelf in bezit hebt. Ik begrijp geen moer van wat je hierboven schrijft, maar ik heb het vermoeden dat het wel illegaal is (jij koopt spelletjes die zij backupt om ook te spelen en andersom?)quote:Op woensdag 23 juli 2008 16:32 schreef Knoflook het volgende:
Nou ik doe samen met mijn vriendin backuppen. Spelletjes 2x kopen is niet eg je van het.
NIks iligaals aan dan toch ?
Dat zeg ik.quote:Op woensdag 23 juli 2008 21:45 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
officieel mag je bij mijn weten slechts één backup maken voor uitsluitend eigen gebruik van een game die je zelf in bezit hebt. Ik begrijp geen moer van wat je hierboven schrijft, maar ik heb het vermoeden dat het wel illegaal is (jij koopt spelletjes die zij backupt om ook te spelen en andersom?)
Dan heb je het verkeerd begrepen,quote:Op woensdag 23 juli 2008 21:45 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
officieel mag je bij mijn weten slechts één backup maken voor uitsluitend eigen gebruik van een game die je zelf in bezit hebt.
Van http://www.iusmentis.com/auteursrecht/downloaden :quote:Op woensdag 23 juli 2008 22:35 schreef lizardtattoo het volgende:
[..]
Dan heb je het verkeerd begrepen,officieel mag je geen backups maken.
Zie ook http://www.iusmentis.com/auteursrecht/software/reservekopie .quote:In Nederland geldt dat downloaden legaal is als het gaat om een thuiskopie. Zo is het altijd toegestaan om muziek en films te downloaden, ook als de bron onrechtmatig is. Voor software geldt dit niet. Wie een programma gekocht heeft, mag er een reservekopie van maken, maar software downloaden is echt wat anders dan een reservekopie maken.
Je mag dus alleen een thuiskopie maken en niet downloaden als het voor het gebruik noodzakelijk is. Ik kan geen enkele geldige smoes verzinnen om een kopie van een DS of GBA spel als 'noodzakelijk' aan te merken, dus mag het gewoon niet. En zelf thuis kopiëren zonder downloaden lijkt me voor de meeste gebruikers in dit topic ook niet echt aan de orde.quote:De wettelijke basis voor de reservekopie
Voor de meeste soorten werken is het toegestaan om een kopie voor eigen gebruik (thuiskopie) te maken. De wet zegt expliciet dat een thuiskopie van software niet mag (artikel 45n). In plaats daarvan is er een specifieke regeling voor een reservekopie (backup) van software. Deze regeling is te vinden in artikel 45k van de Auteurswet 1912:
Als inbreuk op het auteursrecht op een [computerprogramma] wordt niet beschouwd de verveelvoudiging, vervaardigd door de rechtmatige gebruiker van eerder genoemd werk, die dient als reservekopie indien zulks voor het met dat werk beoogde gebruik noodzakelijk is.
De belangrijkste elementen van dit artikel zijn:
* Het moet gaan om een kopie van computerprogramma's of software.
* De kopie moet door de rechtmatige verkrijger gemaakt worden.
* De kopie moet een reservekopie zijn.
* De reservekopie moet noodzakelijk voor het beoogde gebruik zijn.
[...]
Noodzakelijk als reservekopie
De kopie moet een reservekopie zijn. Bovendien moet deze noodzakelijk voor het beoogde gebruik zijn. Wat dat precies wil zeggen, is onduidelijk omdat er vrijwel geen jurisprudentie op dit gebied is.
De meest voor de hand liggende interpretatie is dat de reservekopie bedoeld moet zijn als vervanging van het origineel, voor het geval het origineel beschadigd of defect raakt. De gebruiker van de software kan dan met de reservekopie verder werken. Eventueel zou de gebruiker ook gelijk met de reservekopie kunnen werken, en wanneer deze defect raakt, het origineel uit de kluis halen en een nieuwe reservekopie voor het dagelijks gebruik kunnen maken.
In een kort gedingzaak over zogeheten "mod chips" voor Sony's Playstation spelcomputers kwam de rechter tot de conclusie dat een reservekopie alleen "noodzakelijk" is wanneer er een redelijke kans is dat het origineel defect of beschadigd kan raken. In overweging 3.11 van het vonnis schreef de rechter:
Sony c.s. hebben voldoende aannemelijk gemaakt dat er geen noodzaak bestaat voor het maken van een reservekopie of backup van een [Playstation]-spel, door te stellen dat de stand van het spel op memorycard wordt opgeslagen, welke memorycard gekopieerd kan en mag worden, teneinde het voortzetten van een spel op een andere [Playstation]-console mogelijk te maken, terwijl een kopie ook voor een beschadiging niet noodzakelijk is, omdat beschadigingen op eenvoudige wijze kunnen worden hersteld. Nu niet is gebleken van de noodzaak voor het maken van een "back-up"of reservekopie, gaat het beroep op art. 45k Aw niet op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |