nee, die brief kwam ivm het gooien van het gebaksbordje van Huubquote:Op maandag 31 maart 2008 00:41 schreef Lady-night het volgende:
Die brief die ze gisteren kregen was dat niet meer een hint aan Brian gericht.....leek me wel!!
http://www.clipser.com/watch_video/137712&mvpageno=1
geen idee.... maar als ik goed begrijp hebben ze iets geblust met water en azijnquote:Op maandag 31 maart 2008 00:46 schreef bosb het volgende:
frituurpan ontploft???? ik was anders stream aan het volgen..
lijkt me ook....quote:Op maandag 31 maart 2008 00:50 schreef Rens_Wilders het volgende:
Oh wat een fucking fucking fucking domme mensen, elke mongool weet toch dat je hete olie niet met water moet behandelen
Nee, Amanda zat aan de tafel. Ricardo was in dit geval de schuldige.quote:Op maandag 31 maart 2008 00:51 schreef Desii het volgende:
[..]
lijkt me ook....![]()
Maar het was Amanda
gas uitdraaien en deksel op de pan...was verstandiger geweest...... maar alles voor tievie
meen je dat........ ik vind zoveel dommigheid... teenkrommend irritantquote:Op maandag 31 maart 2008 00:53 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Hilarisch ...... Ricardo begint de frituurolie met stoffer en blik op te vegen van de keukenvloer. Gaat heel goed met zo'n natuursteen vloer !
Jazeker. Hij staat een citroen uit te knijpen over de kooktafel ..... "Het desinfecteerd en geeft glans"quote:
Als Ricardo het achtereind van een varken ziet, dan doet hij er iets anders mee .....quote:Op maandag 31 maart 2008 01:03 schreef Ziet het volgende:
ricardo is dus ook zo dom als het achtereind van een varken...
Ricardo is een varkenquote:Op maandag 31 maart 2008 01:03 schreef Ziet het volgende:
ricardo is dus ook zo dom als het achtereind van een varken...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |