abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 2 november 1999 @ 00:34:00 #26
421 Harry
Zwolle Boppe
pi_212653
Opmerking :

Raar ( toch ) is, dat de bewoners 4 personen te zien kregen, en de kijker ( maar ) 3.

Ligt dit aan mij ??

Het komt goed.... En anders maar niet.
pi_212654
quote:
op 11-02-1999 om 12:18 AM schreef The Two Sisters het volgende:
Over no. 1 zijn wij het eens: die gaat op voor de Sabine Trofee (meest gehate persoon van Nederland), want: totaal verkeerd! Wat je noemt "corporaal meisje zonder tekst", ligt verkeerd in de groep & lacht op een nerveuze manier die Groot Minderwaardigheidscomplex doet vermoeden.

No. 3 komt uit het VOO-bestand van exotische danseressen, geeft 3 uur na binnenkomst eerste striptease ten beste & stort zich vervolgens in bloedstollend krab-, bijt- en krijsgevecht met Karin.

Oh, het worden weer mooie tijden...


Ja dit wordt ECHT MOOI!

Wat denk je, zouden de mannen toch weer lachende derde worden? (volgende nominatie = vrouw)???

  dinsdag 2 november 1999 @ 00:45:00 #28
1434 Oxazepam
Signature ©Dr.Daggla
pi_212655
Ik heb in een andere BB newsgroup gelezen dat Anouk ooit in Medisch Centrum West heeft gespeeld en inderdaad ze kwam me bekend voor!

Dus misschien doorgestoken kaart?

Het werkwoord hoeren betekent hetzelfde als hoereren..(ontuchtig leven leiden)De meest logische vertaling voor ophoeren is dus"Weg hier en ga een ontuchtig leven leiden.."Beetje raar advies;ga slapen of ga hier weg om een ontuchtig leven te leiden
  dinsdag 2 november 1999 @ 00:48:00 #29
81 JayTaph
The king (als in rolletje)
pi_212656
MCW? da's toch al een jaar of 10 geleden? Toen was ze 12...
No point in mentioning these bats, I thought. Poor bastard will see them soon enough.
  dinsdag 2 november 1999 @ 00:56:00 #30
1434 Oxazepam
Signature ©Dr.Daggla
pi_212657
Maar ze is het wel, ik weet het zeker!
Het werkwoord hoeren betekent hetzelfde als hoereren..(ontuchtig leven leiden)De meest logische vertaling voor ophoeren is dus"Weg hier en ga een ontuchtig leven leiden.."Beetje raar advies;ga slapen of ga hier weg om een ontuchtig leven te leiden
  dinsdag 2 november 1999 @ 00:56:00 #31
553 BAF
Dein gesicht ist mir egal ..
pi_212658
quote:
op 11-02-1999 om 12:34 AM schreef Harry het volgende:
Opmerking :

Raar ( toch ) is, dat de bewoners 4 personen te zien kregen, en de kijker ( maar ) 3.

Ligt dit aan mij ??



Harry .. ze hadden er zelfs 5 ...

  dinsdag 2 november 1999 @ 00:58:00 #32
1434 Oxazepam
Signature ©Dr.Daggla
pi_212659
Is trouwens geen tien jaar geleden, 't is minder, ik ben namelijk zelf ook ooit voor die serie gevraagd en ben zelf ook nog erg jong.
Het werkwoord hoeren betekent hetzelfde als hoereren..(ontuchtig leven leiden)De meest logische vertaling voor ophoeren is dus"Weg hier en ga een ontuchtig leven leiden.."Beetje raar advies;ga slapen of ga hier weg om een ontuchtig leven te leiden
  dinsdag 2 november 1999 @ 00:59:00 #33
1236 python
For the time being
pi_212660
quote:
op 11-02-1999 om 12:18 AM schreef The Two Sisters het volgende:

Bellen leek ons desondanks zinloos, want het worden no. 1 en 3.

Oh, het worden weer mooie tijden...


Yep. Interessante 'turn' in deze real-life soap. Dit geeft inderdaad weer gespreksstof, ondanks alles wat je van kijkcijfers e.d. kunt zeggen.

Nr. 2 moet er maar helemaal niet in. In haar volledig mislukte presentatie haalde ze het ook nog in haar hoofd om te zeggen dat ze wat 'creativiteit' in het huis ging brengen. Beter thuis in de sportschool vrees ik.

Of 3 nou zo'n goede keuze is, waag ik hevig te betwijfelen (zacht uitgedrukt). (Media)geil zeker, en wie haar held bij BB was, hield ze ook niet verborgen. Brrrrrr....Als ze erin komt wordt ze er hopelijk meteen weer uitgedonderd.

Tsja, 1. Waarom wil ze er zo graag in? Ik snap het niet. Waarschijnlijk om haar idolen 'in het echt' te ontmoeten ofzo. Als ze zich niet had genomineerd hadden we nooit aan haar vestandelijke vermogens hoeven twijfelen.

Desalniettemin weer stof voor de scenario's.
Hoe gaat de groep op 1 en 3 reageren? Wie wordt genomineerd in de volgende ronde? Vormt de oude groep 1 blok en nomineren ze de nieuwelingen? Of vallen Ruud en Willem voor 1 en nomineren ze Maurice en nr. 3?

Wanneer is die volgende nominatieronde eigenlijk?

  Moderator dinsdag 2 november 1999 @ 02:05:00 #34
1424 crew  Jimbo
Gråtrunka
pi_212661
Waarschijnlijk leefde bij de producers de gedachte dat ze eigenlijk een hoer nodig hadden om het allemaal weer een beetje spannend te maken. Na een tijdje brainwaven dachten ze aan Cyrille (uit Showbizzcity). Het zou me niets verbazen als er met haar is afgesproken dat ze een vergoeding krijgt wanneer ze Ruud oraal bevredigt

Op donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
  dinsdag 2 november 1999 @ 03:51:00 #35
81 JayTaph
The king (als in rolletje)
pi_212662
Goh.. ik ben niet de enigste bij wie deze gedachten spontaan naar boven komen bij het zien van C....

Kmag der nou al niet.. een beetje teveel van "kijk-mij-nou-eens-gek-doen type", aka MONA.. misschien dat ze beter kan zingen (met de nadruk op MISSCHIEN) maar ik kijk toch liever 24 uur lang hoe ruud de hand aan zichzelf slaat...

No point in mentioning these bats, I thought. Poor bastard will see them soon enough.
pi_212663
1.) moet er zeker inkomen, wat is er nou leuker als wanneer een studente, lekker met de BB ers in discussie gaat en nog wint ook,
ja ik zou voor haar stemmen

2.) zuigt, met de intelligentie van een ingevroren visstick is zij helemaal niks waard, (ik vond de opmerking van rolf wouters wel goed: bij de vraag knap en dom of lelijk en slim: ja ik heb je man gezien)

3.) ook niet de slimste die erbij zit maar wel eentje die voor wat actie gaat zorgen dus: VOOR

  dinsdag 2 november 1999 @ 07:20:00 #37
631 GHaven
Dementerende borstenbetaster.
pi_212664
quote:
op 11-02-1999 om 06:54 AM schreef devilman_ het volgende: (bla bla ...)
2.) zuigt, met de intelligentie van een ingevroren visstick (bla bla ...)3.) ook niet de slimste die erbij zit maar wel eentje die voor wat actie gaat zorgen dus: VOOR

Niet mee eens D.

1500 gewone mensen willen niets liever dan zichzelf voor paal zetten op TV en wat doet John de Mol?

Hij trekt een of andere pijpslet(excusez le mot) onder zijn bureau vandaan en plaatst haar dubbel op zijn loonlijst.

Ik hoor Hummie al zeggen : "Medewerkers van EndeMol zijn niet uitgesloten van deelname, dat staat in de reglementen, dat weten de bewoners"

Ik vind het een grof schandaal. Dan liever die visstick maar.

En in het kader van de vuilbekkerij : Inderdaad, volgens mij is No3 een omgebouwde vent.

Haalt gelijk bij rechter.
pi_212665
Ik ga voor Anouk en haar zus
pi_212666
Mijn hemeltje wat een huppeltutjes waren dat gisteren. Ik ben blij dat het forum weer werkt zodat de frustraties weer opgeschreven kunnen worden

Maar om mij mag er maar eentje in en dat is Anouk, daar kun je volgens mij wel mee lachen, het lijkt me een nuchtere meid met veel humor en dat kan het BB wel gebruiken, wat ze niet kunnen gebruiken is het gelebber van Ruud met die 3de juf. Daar staan we niet op te wachten althans ik niet, dat zou mij minder doen kijken naar BB. Ruud kan nog net met die sexistische opmerkingen : "He, ik zeg altijd tegen Bibi, hoe'ist met je Frutje"..., je zult dat toch moeten aanhoren als hij met die Juf zit te flikvlooien. Ik mag er niet aan denken, Ruud irriteert me al dan zal het alleen nog versterken. Maar dat zou VOO worst zijn, een oliebol minder ach....HAHAHAHA!!!

Ruud brengt al genoeg en vervelende opmerkingen, we moeten er niet meer hebben , dus blijft Anouk en die Juf 2 over. Die moeten ze gewoon bijspijkeren, maar die gaat vanzelf wel weer weg na 2 weken want ze kan haar hondje "Fiffie" niet missen

Oliebol soms met, soms zonder poedersuiker >^..^<
  dinsdag 2 november 1999 @ 08:15:00 #40
215 misterDre
Paint it black!
pi_212667
quote:
op 11-01-1999 om 11:19 PM schreef Juffrouw Jannie het volgende:
Doe Cyrille maar! En dan wil ik Ruud's gezicht wel eens zien als hij na een week te horen krijgt (nadat hij oraal bevredigd is door haar)dat het een omgebouwde is !


Zou best wel eens kunnen LOL

  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 2 november 1999 @ 08:22:00 #41
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_212668
Vraag 1: Knap & dom of Lelijk & inteligent?
Allen: Lelijk en inteligent

Vraag 2: Telegraaf, Volkskrant, of NRC ?
Allen : Telegraaf

Ik: Hahahahahahahahahahaha!!!!!!!

OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_212669
Realiseert nou niemand van jullie zich dat juist de plaatsing van spraakmakende types zoals bijvoorbeeld Ruud, Bianca en ook Bart BB maakt wat het geworden is. Het is een typecasting geweest die je ook tegenkomt bij andere soaps. Vlakke kleurloze bewoners hadden een wel erg saaie serie opgelevert. Nu winden jullie je op over de twee nieuw te plaatsen bewoners, daar ben ik gelukkig mee. Het betekend dat VOO in iedergeval gezorgt heeft voor twee bijpassende, boven de kleurloze massa uitstekende types. Ik moet er toch niet aan denken, dat ik naar een groepje gemiddelde nederlanders zou moeten kijken.
pi_212670
Tanjalies je hebt gelijk hoor, als VOO er niemand meer in zou zetten zou het een saai zooitje worden en als ik eerlijk ben zou ik de TV niet meer ervoor aanzetten.

het is net zo als JR uit Dallas en Alexis uit Dynasty, waren die er ook niet zou er niets aan zijn.

Je hebt gelijk, ik ben benieuwd wat voor een hilariteit het geven gaat

Oliebol soms met, soms zonder poedersuiker >^..^<
pi_212671
Ik weet bijna zeker dat Nicollette er niet in komt (heb ik zelf eerlijk gezegd ook geen voorkeur aan).
Maar de kijkers beslissen , Alhoewel??
blabla
pi_212672
Ik wil alvast even 1 gerucht ontkrachten..... Cyrille is geen omgebouwde, ze heeft bij mij op de middelbare school gezeten en toen ze 12 was, was ze al zo... of ze moet er wel heeeeel vroeg bij zijn geweest. Overigens was ze toen ook al zo maf.
ach..... tis maar een spelletje

pi_212673
Nou ben ik ook niet zo te spreken over die Nicolete of hoe dat mens ook heet. maar Cyrille NEEEEEEEEEEE begint meteen een beetje populair over sex onder het motto dan kom ik er zeker wel in.

Ja het gaat haar nog lukken ook maar volgens mij is het gewoon een stom, lelijk, achterbaks hoertje wat ze zo van de straat hebben geplukt en met 2 lijntjes coke naar de studio hebben gelokt.

pi_212674
Om nu gelijk te oordelen en te veroordelen dat de derde kandidaat een dom, lelijk en hoertje zou zijn gaat me iets tever. Ik zou ook niet blij zijn met haar intrede in het huis maar de uitspraken zoals hierboven is niet echt netjes wel?

Oliebol soms met, soms zonder poedersuiker >^..^<
  dinsdag 2 november 1999 @ 09:17:00 #48
306 Maurisico
niet bij te benen!
pi_212675
Even mijn visie op het geheel; Ik heb de dames even aanschouwt en snapte het meteen: In een vorig topic "URL Robinson" heb ik snel de personages van de Zweedse serie vergeleken met BB. Conclusie: Opvallend dat er in BB geen student(e) en geen allochtoon/medelander zit. Daarnaast zaten er in robinson twee beduidend ouderen( misschien iets voor de volgende nominatieronde, als Karin boos opstapt vanwege zoveel vrouwelijke concurrentie). Een studente en een Indonesisch meissje
komen er nu bij.

We zijn er in eerdere topics vaak eensluidend in: Veronica manipuleert en heerst. Maar de manier waarop men dat doet, begin ik bijna te bewonderen! Het bedenken van de extra belronde is commercieel gezien geniaal, de meisjes voorstellen in een avonduitzending ook!
Maar zeker de casting dient een compliment te krijgen! Er komt een leuk uitziende onschuldige studente in die niet op haar mondje gevallen is, en een sensuele Indonesische die dweept met Ruud, het huis in. doordat deze dames er niet slecht uitzien komt er natuurlijk ultimate spanning in het huis. Kennen jullie dat: HAANTJESGEDRAG? Vier mannnen die dadelijk allemaal rond de nieuwe vrouwen lopen te spinnen. En dan moeten ze nomineren! De mannen maken elkaar af in de volgende nominatieronde. Of zal Ruud nou echt voor zijn maatjes kiezen als die met Cyrille kan knuffelen? Dont think so!
Er komt een interessante Bb-week aan die de kijkcijfers doet stijgen en het topic-aantal doet verdubbelen.

tot slot: Rolfie ik weet dat je de hele dag op dit forum zit, je maakte gisteren al de zoveelste opmerking over een topic dat hier was geplaatst "Ja mensen, jullie kunnen echt bellen tot dinsdag 18.00, ookal wordt er weleens anders beweerd"

Voor al uw nieuwe en ouwe nieuws
pi_212676
Zeker weten 1 & 3 !
Die 3e is denk wel leuk met Ruud!

(Gggodverdikke he wat een lekkere tieten!)

  dinsdag 2 november 1999 @ 09:37:00 #50
1026 Quelling
A hubba hubba and a ding dang
pi_212677
Ruud moet meteen terug naar de slaapkamer met twee schone handdoeken als hij zijn nieuwe bewoonsters ziet, anders gaat hij weer aan konten zitten zoals bij Anouk. Ik vraag mij alleen af of een studente, al is zij dan Telegraaf-lezend, niet te veel weerstand oplevert bij het Veronica publiek. Of heb ik nu te veel geloof in de openstaande lijnen en te weinig in de controle?
When I was a sperm
I had alot to learn.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')