Want elke vent kan zichzelf beter bevredigen dan welke vrouw dan ook.quote:
nou ik ben het absoluut oneens. ik vind klaarkomen door neuken (vaginaal en anaal) en gepijpt worden toch echt veel lekkerder dan rukken hoor al kan ik mezelf zeer zeker goed klaarmaken met een vrouw is het echt wel beterquote:Op donderdag 24 april 2008 16:20 schreef NED het volgende:
[..]
Want elke vent kan zichzelf beter bevredigen dan welke vrouw dan ook.
En dat geldt ook voor vrouwen. Die kunnen zichzelf ook beter bevredigen dan welke vent dan ook.
En iedereen die zegt dat dat niet zo is houd zichzelf voor de gek.
ahhh ok nou ik ben toch erg lekker gerukt door bepaalde vrouwen maar doorgaans heb je gelijkquote:Op donderdag 24 april 2008 17:11 schreef NED het volgende:
Ik bedoel dat elke vent zichzelf lekkerder kan rukken dan welke vrouw dan ook en dat elke vrouw zichzelf lekkerder kan vingeren dan welke vent dan ook.
Dat heb niks met neuken te maken of je dat lekkerder vind of niet.
omdat je zoiets op gevoel doet. Dat ga je toch niet volgens een gebruiksaanwijzing doenquote:Op donderdag 24 april 2008 15:49 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
wantMLI heeft een probleem om klaar te komen en opent een topic om tips te krijgen en ze is nu al dichtbij geweest zowel met als zonder partner. wat is er mis mee
Ja. Euh, na 10 jaar oefenen, kan het geen kwaad om eens tips te vragen.quote:Op dinsdag 29 april 2008 02:12 schreef -Mellow- het volgende:
[..]
omdat je zoiets op gevoel doet. Dat ga je toch niet volgens een gebruiksaanwijzing doen
Het is niet altijd zo makkelijk voor vrouwen, blijkbaar. Er is niks mis met leren toch?quote:Op dinsdag 29 april 2008 02:12 schreef -Mellow- het volgende:
[..]
omdat je zoiets op gevoel doet. Dat ga je toch niet volgens een gebruiksaanwijzing doen
@TS: Je bent vast té hoog opgeleid / te intelligent.quote:Vrouwen die een hoge opleiding hebben genoten, krijgen minder snel een orgasme. Dit komt omdat ze tijdens het liefdesspel te veel nadenken. Ook is de opleiding van de vrouw omgekeerd evenredig aan een bevredigend seksleven. Dus hoe meer opleiding een dame heeft genoten, des te beroerder is haar seksleven.
Dit blijkt uit een enquête van een Duits lifestylemagazine. Uit het onderzoek is naar voren gekomen dat 62 procent van de vrouwen met een hoge opleiding moeite heeft met klaarkomen. Bij vrouwen zonder diploma ligt dit percentage slechts op 38 procent. Het Duitse blaadje heeft voor de test tweeduizend vrouwen tussen de 18 en 49 ondervraagd.
ja goed daar heb je een punt.quote:Op dinsdag 29 april 2008 02:13 schreef MLI het volgende:
[..]
Ja. Euh, na 10 jaar oefenen, kan het geen kwaad om eens tips te vragen.
All by myselfquote:Op zaterdag 3 mei 2008 03:29 schreef GewoneMan het volgende:
@MLI waneer kom je dichterbij als je alleen met jezelf bezig bent of met een partner?
Lekkerder zal ik het niet noemen, tuurlijk kan je het zelf beter maar lekkerder vind ik het nietquote:Op donderdag 24 april 2008 17:11 schreef NED het volgende:
Ik bedoel dat elke vent zichzelf lekkerder kan rukken dan welke vrouw dan ook en dat elke vrouw zichzelf lekkerder kan vingeren dan welke vent dan ook.
Dat heb niks met neuken te maken of je dat lekkerder vind of niet.
want? en vind je dat ook bij mannen?quote:Op zaterdag 3 mei 2008 19:10 schreef noitulove het volgende:
vrouwen die niet met zichzelf spelen doen zichzelf tekort
vind ik
Godsklere zeg. Fucking helder licht. Dat roep ik toch al 2 topics lang!!quote:
Ja, niks gek als je godsklere de piepers gaat jassen op het moment dat die vent zich uit aan het sloven is.quote:Tot nu toe weet ik dat gevoel steeds maar een seconde of 20 vast te houden maar ik raak dan ook afgeleid op het moment supreme.
dat doet ze wel hoor het lukt haar alleen nog niet om klaar te komen (niet alleen en niet met een partner) maar MLI weleens met een vrouw geprobeerd? wellicht dat die het wel luktquote:Op zaterdag 3 mei 2008 20:25 schreef NED het volgende:
[..]
Godsklere zeg. Fucking helder licht. Dat roep ik toch al 2 topics lang!!
Als je nou eens gewoon ZEGT wat je lekker vind tegen die kerel, denk je dan zelf ook niet dat dat zou helpen?
Maar nee, het is weer de schuld van alle kerels.
Ik denk dat je maar beter pot kan worden. Godverdomme zeg
probeer eens wat aan je bewoording te doen zegquote:Op zaterdag 3 mei 2008 20:28 schreef NED het volgende:
[..]
Ja, niks gek als je godsklere de piepers gaat jassen op het moment dat die vent zich uit aan het sloven is.
Laat je godsklere gewoon eens een keer flink gaan en pieker er niet zo over.
Dát is het probleem. Je bent er veel teveel mee bezig. Dat ligt niet aan die vent. Dat ligt aan jou
Enige ervaring mee, maar die kwamen niet verder dan ikzelf. Maar was wel voor herhaling vatbaar.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 20:36 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
dat doet ze wel hoor het lukt haar alleen nog niet om klaar te komen (niet alleen en niet met een partner) maar MLI weleens met een vrouw geprobeerd? wellicht dat die het wel lukt
Vanuit eigen ervaring en vanuit verhalen van vriendinnen, weet ik dat het kan helpen om op je onderbuik te drukken. (klinkt raar, maar het werkt dus...)quote:Op dinsdag 29 april 2008 02:04 schreef MLI het volgende:
Question aan de ladies: hoe lang duurt het over het algemeen voor je klaarkomt nadat je voor het eerst voelt dat je gaat komen? Tot nu toe weet ik dat gevoel steeds maar een seconde of 20 vast te houden maar ik raak dan ook afgeleid op het moment supreme. Nu is het zo dat ik voel dat ik klaar ga komen op het moment dat ik me mee laat slepen met een fantasie maar die fantasie weet ik dus niet vast te houden. Komt wel goed op termijn, ik merk wel dat het steeds wat langer duurt voor ik weer afgeleid ben enzo.
Overigens, het is best frustrerend om elke avond op het punt te staan om klaar te komen. Oefenen heeft dus ook z'n mindere kanten.
Goed adviesquote:Op zaterdag 3 mei 2008 20:28 schreef NED het volgende:
[..]
Ja, niks gek als je godsklere de piepers gaat jassen op het moment dat die vent zich uit aan het sloven is.
Laat je godsklere gewoon eens een keer flink gaan en pieker er niet zo over.
Dát is het probleem. Je bent er veel teveel mee bezig. Dat ligt niet aan die vent. Dat ligt aan jou
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |