Niet egt, was ff een nachtje in het ziekenhuis. Had wat verkeerds gegeten op de bbq van zaterdag.quote:Op maandag 31 maart 2008 00:59 schreef Ericjuh het volgende:
ik zou ook idd gaan denken dat roelof een paar problemen heeft met de game. Want anders had hij allang wat info gepost een race.
zijn de problemen ernstig? Gaat de game nog door?
Sorry, maar dat staat echt al 100 keer uitgelegt in de 2 topicsquote:Op maandag 31 maart 2008 15:31 schreef Seneca het volgende:
Heb je al enig idee welke engine je wil gaan gebruiken? Of wil je er zelf een gaan bouwen? En wie gaat het programmeerwerk doen? Welke programmeertaal ga je gebruiken? Waar ga je het artwork vandaan halen? Etc.
Ok, misschien had ik iets te vlug gepost.quote:Op maandag 31 maart 2008 15:38 schreef disjfa het volgende:
[..]
Sorry, maar dat staat echt al 100 keer uitgelegt in de 2 topicsMischien moet je eerst de topics doorlezen en dan wat posten ipv andersom
Ik lever het concept en het idee van de art. En de programerings firma gaat het allemaal uitzoeken.quote:Op maandag 31 maart 2008 15:31 schreef Seneca het volgende:
Heb je al enig idee welke engine je wil gaan gebruiken? Of wil je er zelf een gaan bouwen? En wie gaat het programmeerwerk doen? Welke programmeertaal ga je gebruiken? Waar ga je het artwork vandaan halen? Etc.
Neuh, dat bedoelde je helemaaaaaaaal niet toen je hier : game in ontwikkeling #2quote:Op vrijdag 28 maart 2008 17:09 schreef BereNDD het volgende:
[..]
ik kwam er niet doorheen gillen dat je niet in je eentje een game kan maken.
Ik denk dat ik iets meer credits heb om hier mee te praten dan jij eerlijk gezegdquote:Volgens mij kom jij hier dit topic binnenvallen met allerlei wijsneuserige opmerkingen...
Wel het verloop van een topic een beetje op een rijtje houden hé.. en niet je eigen beleving hier gaan projecteren als zijnde de realiteit.
Mafkeesje, lees nou eens goed dan.. dat was een reactie op jouw post..quote:Op maandag 31 maart 2008 17:17 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Neuh, dat bedoelde je helemaaaaaaaal niet toen je hier : game in ontwikkeling #2
riep dat stroom zichzelf wel betaalt etc.,
en vervolgens hier : game in ontwikkeling #2
de verkeerde vergelijking met de game van de TS ging trekken, waar het helemaal niet over ging
[..]
Ik denk dat ik iets meer credits heb om hier mee te praten dan jij eerlijk gezegd
Hahaha, deze nomineer ik bij deze voor het 'trieste opmerking van de week' award..quote:Op maandag 31 maart 2008 17:17 schreef L.Denninger het volgende:
Ik denk dat ik iets meer credits heb om hier mee te praten dan jij eerlijk gezegd
Ja, eentje die nergens op sloeg omdat jij het hebt over het spel van TS en ik niet, maar ik ga dat niet blijven uitleggen.quote:Op maandag 31 maart 2008 17:28 schreef BereNDD het volgende:
[..]
Mafkeesje, lees nou eens goed dan.. dat was een reactie op jouw post..
Ik wacht op de lijst met spellen die jij dan hebt gemaakt ?quote:Hahaha, deze nomineer ik bij deze voor het 'trieste opmerking van de week' award..
Zelden zo'n trieste opmerking gelezen
hahaha
Je loopt nu echt jezelf belachelijk te maken héquote:Op maandag 31 maart 2008 17:31 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Ik wacht op de lijst met spellen die jij dan hebt gemaakt ?
kwart voor 7! de onderhandelingen over de begroting zullen wel stroef lopenquote:Op maandag 31 maart 2008 16:31 schreef Roelof_Kremer het volgende:
[..]
Ik lever het concept en het idee van de art. En de programerings firma gaat het allemaal uitzoeken.
Ik moet vandaag het uiteindelijke begroting binnen krijgen. Zal ff een belletje geven.
Hoezo ?quote:Op maandag 31 maart 2008 17:44 schreef disjfa het volgende:
[..]
Je loopt nu echt jezelf belachelijk te maken héMet je credits
![]()
De budget is op 5 jaar basis.quote:Op maandag 31 maart 2008 18:39 schreef existenz het volgende:
Je hebt overigens ook budget nodig om de game de eerste jaren draaiende te houden he... Hij is echt niet vanaf dag 1 winstgevend. Reken minimaal op 2 jaar.....
Ik probeer het uurloon omlaag te halen. luckt aardig.quote:Op maandag 31 maart 2008 18:50 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
kwart voor 7! de onderhandelingen over de begroting zullen wel stroef lopenRoelof, stuk bij been houden en gewoon zorgen dat je niet genaaid wordt! Vooral iemand met weinig programmeer ervaring!
wij? omdat wij jou zoveel feedback hebben gegeven?quote:Moet je raden wie die power happy admin wordt.
en als je seriues voor het helft van het geld een php/html cursus gaat volgen en het zelf gaat programmeren? dat is pas onderhandelenquote:Dit kost wel wat natuurlijk.
Maar tja. Ik zie wel wat de uiteindelijke prijs wordt.
Probeer natuurlijk het beste te hebben.
quote:Op maandag 31 maart 2008 19:50 schreef Ericjuh het volgende:
en als je seriues voor het helft van het geld een php/html cursus gaat volgen en het zelf gaat programmeren? dat is pas onderhandelen
Kansspelquote:Op maandag 31 maart 2008 20:59 schreef Roelof_Kremer het volgende:
Had ff nog 1 vraagje.
onder welke sector vald deze game
En nee ict of game sector staat er niet tussen.
Moet wat invullen bij de kvk. vaag gedoe ook.
stomme vragen.
Gedacht aan latere updates? Lijkt me dat je dat dan ook moet uitbesteden.quote:Op maandag 31 maart 2008 19:35 schreef Roelof_Kremer het volgende:
[..]
Ik probeer het uurloon omlaag te halen. luckt aardig.
Daarnaast denk ik dat hun te moelijk denken. Over een web browser gameSommige uren zijn wel (tok....tok).
Het gaat daarnaast wel lekker. Als het goed is komt er 4 functies.
Power happy admin
Admin
Guardian
player.
Moet je raden wie die power happy admin wordt.
En omdat ik niet zo geweldig ben met program komt er een over uitgebouwde power happy admin.
Zodat ik zelf makkelijk rassen ken toe voegen veranderen . En natuurlijk andere dingen.
Dit kost wel wat natuurlijk.
Maar tja. Ik zie wel wat de uiteindelijke prijs wordt.
Probeer natuurlijk het beste te hebben.
Wat doe je toch Roef!! Als jij echt was gestikt in dat kippebotje was die game er nooit meer gekomenquote:Op maandag 31 maart 2008 15:30 schreef Roelof_Kremer het volgende:
[..]
Niet egt, was ff een nachtje in het ziekenhuis. Had wat verkeerds gegeten op de bbq van zaterdag.
Neequote:Op maandag 31 maart 2008 21:13 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Wat doe je toch Roef!! Als jij echt was gestikt in dat kippebotje hadden was die game er nooit meer gekomen![]()
Voortaan iets voorzichtiger oke?
Heb je der verteld over je game?quote:Op maandag 31 maart 2008 21:34 schreef Roelof_Kremer het volgende:
[..]
Nee
allergie, had wat moeite met ademen.
Leuke zusters in die ziekehuis, y
Moet er maar vaker er naar toe gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |