denk dat hij met het idee aankomt en CEO van het bedrijf wordt.. tenminste dat dacht ik ergens gelezen te hebbenquote:Op donderdag 27 maart 2008 11:03 schreef BereNDD het volgende:
Vind je het heel raar als ik het hele plan plus opzet een beetje warrig vindt?
Wat wordt trouwens jouw aandeel in dit hele verhaal? Bedenken / verder uitdenken van het concept?
en googlen naar concept art?
heb jij je game a gesubmit bij games.fok dan? en je kunt ook reclame maken bij fok! daar zou ik misschien dit topic bij zetten.. kun je nog meer feedback krijgen!quote:Al kan er tijdens het geheel reclame worden gemaakt. Vanaf de open beta word er goed reclame gemaakt.
zover ik weet hoeft degene die het bedrijf runned niet te programmeren/schetsen.. TS maakt duidelijk dat hij een aantal programmeurs heeft gevonden die zijn idee ontwikkelen.quote:Op donderdag 27 maart 2008 11:20 schreef Vince22 het volgende:
Eensch is. Kun je zelf eigenlijk wel iets? Schetsen? Programmeren? Marketing?
Het enige wat ik lees zijn (vage) ideeën met weinig concreets. Toch zeg ik tvp!
??quote:Op donderdag 27 maart 2008 11:31 schreef BereNDD het volgende:
[/sarcasme]
Minachting was niet de bedoeling. Ben wel geinteresseerd verder, wil gewoon weten wat de exacte plannen van de TS zijn voor de toekomst en wat zijn inbreng in alles is. Is hij alleen voor het concept of heeft hij nog verdere inspraak. Wil hij het hele verhaal ontwerpen en ook overal bij betrokken zijn. Meer het screenplay - director verhaal.quote:Op donderdag 27 maart 2008 11:26 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
zover ik weet hoeft degene die het bedrijf runned niet te programmeren/schetsen.. TS maakt duidelijk dat hij een aantal programmeurs heeft gevonden die zijn idee ontwikkelen.
beetje kansloze reactie dit, want als je topic had gelezen dan wist je dat TS dit beter heeft uitgedacht. beetje minachtig
Tja, even de spellingscontrole erover gooien is weinig moeite, dan heeft hij al 80% van zijn spelfouten eruit.quote:Op donderdag 27 maart 2008 11:45 schreef Vince22 het volgende:
[..]
Minachting was niet de bedoeling. Ben wel geinteresseerd verder, wil gewoon weten wat de exacte plannen van de TS zijn voor de toekomst en wat zijn inbreng in alles is. Is hij alleen voor het concept of heeft hij nog verdere inspraak. Wil hij het hele verhaal ontwerpen en ook overal bij betrokken zijn. Meer het screenplay - director verhaal.
Alleen het taalgebruik en taalfouten lokken eigenlijk wel een beetje minachting uit. Maar goed, niet iedereen kan goed Nederlands schrijven.
TS ga in vorig topic aan dat hij een hersenbeschadiging had. Daardoor heeft hij moeite met schrijven/typen. Maar ik denk vast dat TS wel iets heeft opgenomen in zijn plan van aanpak dat er iemand op zijn spelling let.quote:Op donderdag 27 maart 2008 11:50 schreef BereNDD het volgende:
[..]
Tja, even de spellingscontrole erover gooien is weinig moeite, dan heeft hij al 80% van zijn spelfouten eruit.
Wil hij een succes van dit spel maken en succes met zijn bedrijf krijgen dan is dat denk ik wel nodig. ben trouwens wel benieuwd naar de volgende rassenquote:Op donderdag 27 maart 2008 11:51 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
TS ga in vorig topic aan dat hij een hersenbeschadiging had. Daardoor heeft hij moeite met schrijven/typen. Maar ik denk vast dat TS wel iets heeft opgenomen in zijn plan van aanpak dat er iemand op zijn spelling let.
Tja warrig,quote:Op donderdag 27 maart 2008 11:03 schreef BereNDD het volgende:
Vind je het heel raar als ik het hele plan plus opzet een beetje warrig vindt?
Wat wordt trouwens jouw aandeel in dit hele verhaal? Bedenken / verder uitdenken van het concept?
en googlen naar concept art?
Ik kan wel tijden opstellen maar als het niet haalbaars is voor de programmeurs heb je er als nog niks aan.quote:Op donderdag 27 maart 2008 15:30 schreef disjfa het volgende:
Een lichte inzicht van het geheel. Ik neem aan dat je daarmee bedoelt dat je een idee hebt wat je zou moeten opzetten. Een idee heb je niets aan. Je zei eerder ook al een ondernemingsplan geschreven te hebben. Dat is een serieuse kijk met waar je mee bezig bent en niet "wat richttijden voor mijzelf"
Ben je nou serieus bezig of gewoon een beetje aan het lanterfanteren? En als het eerste, laat zien dan.
Het word in het Engels geprogrammeerd.quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:47 schreef BereNDD het volgende:
hoeveel mensen gaan eraan werken??
In welke taal gaan ze het spel programmeren?
quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:59 schreef Roelof_Kremer het volgende:
[..]
Het word in het Engels geprogrammeerd.
Daar had ik al aan gedacht.quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:59 schreef L.Denninger het volgende:
Hebben die programmeurs ervaring met spellen maken ?
Ik kan je vertellen dat een game maken heel wat anders is dan een website in elkaar scripten of een calculatortje coden :-)
(Tenzij je het spel in flash wilt maken natuurlijk)
o tja, ander taal.quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:00 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Er is geen enkele computer die engels begrijpt, je zou eens een programmeertaal kunnen proberen
welke programmeurs heb je benaderd dan? want misschien kunnen we daar wat ervaringen over uitwisselen. Want wat jij wil maken, met natuurkundige berekeningen, is best ingewikkeld. Ik hoop dat de organisatie die je in gaat huren zulke dingen kunnen programmeren.quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:18 schreef Roelof_Kremer het volgende:
[..]
o tja, ander taal.
Zover ik weet zal het in php gescript kunnen worden. Zal zeker html en andere talen toegepast kunnen worden.
Maar daar heb ik zelf dus geen ervaring in. Maar ik geloof in de inschatting van de programmeurs.
Nou ja, als het een web- en turn-based strategy game is is het voornamelijk een kwestie van systemen scripten en niet van echte physics.quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:25 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
welke programmeurs heb je benaderd dan? want misschien kunnen we daar wat ervaringen over uitwisselen. Want wat jij wil maken, met natuurkundige berekeningen, is best ingewikkeld. Ik hoop dat de organisatie die je in gaat huren zulke dingen kunnen programmeren.
Een web browser met een lekkere internet verbindingquote:Op donderdag 27 maart 2008 17:27 schreef lungo het volgende:
Wat zijn de sijsteemeisen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |