Klopt, dat zeg ik (op een beetje vage manier) ookquote:Op zaterdag 29 maart 2008 22:19 schreef SuperRembo het volgende:
[..]
In dat geval lijkt het me good practice om altijd geparameteriseerde query's te gebruiken, tenzij performance een een speciale aanpak vereist.
Dat soort informatie laten ze dus los? Dus in feite weet 9292ov waar ik woon?quote:Op maandag 31 maart 2008 00:00 schreef Geqxon het volgende:
Degene die hier laatst vroeg hoe 9292ov.nl wist waar jij bent (het "Routebestemming vanaf hier" knopje).... dat schijnt dus een samenwerking tussen de telecomproviders en 9292ov.nl te zijn.
dat was ik!quote:Op maandag 31 maart 2008 00:00 schreef Geqxon het volgende:
Degene die hier laatst vroeg hoe 9292ov.nl wist waar jij bent (het "Routebestemming vanaf hier" knopje).... dat schijnt dus een samenwerking tussen de telecomproviders en 9292ov.nl te zijn.
nee, dat niet.quote:Op maandag 31 maart 2008 00:03 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Dat soort informatie laten ze dus los? Dus in feite weet 9292ov waar ik woon?
Iemand al suggesties voor mijn probleem??quote:Op vrijdag 28 maart 2008 16:26 schreef ursel het volgende:
Tja, dat is idd een oplossing, alleen misschien nog een belangrijk detail dat ik eigenlijk nog vergeten was, de opzet was ook om de namen in de similar_text te zetten en te kijken of de naam er voor meer dan 90% op lijkt.
Ergens anders kreeg ik eigenlijk ook het advies om de vergelijking door de database te laten uitvoeren middels een FULL outer join. Alleen is eigenlijk dan dus mijn probleem hoe kan ik 2 tabellen met elkaar goed vergelijken welke een match hebben van meer dan 90%.
http://life.tweakers.net/(...)lers-voor-hyves.htmlquote:
nu is het nog de vraag of kpn/hi LBS standaard doorgeeft, en hoe je het kan uitlezen..quote:Op maandag 31 maart 2008 11:32 schreef Geqxon het volgende:
[..]
http://life.tweakers.net/(...)lers-voor-hyves.html
Edit: Ik bedoel:
http://www.9292ov.nl/9292ov1171.asp >> ( Location based services (KPN en Hi) )
Het lijkt me dat ze dat niet zomaar doen. Stel je voor dat Jamba achter mijn adres komt!quote:Op maandag 31 maart 2008 11:49 schreef qu63 het volgende:
[..]
nu is het nog de vraag of kpn/hi LBS standaard doorgeeft, en hoe je het kan uitlezen..
alleen je locatie, en dan nog alleen als je mobielhun site bekijkt.quote:Op maandag 31 maart 2008 11:54 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Het lijkt me dat ze dat niet zomaar doen. Stel je voor dat Jamba achter mijn adres komt!
Lastig probleem, hangt van zoveel dingen af...quote:Op maandag 31 maart 2008 11:22 schreef ursel het volgende:
[..]
Iemand al suggesties voor mijn probleem?? O-) :')
Even samenvattend:
- 2 arrays met namen van +/- 10.000 stuks.
- 1 array is al volledig in geheugen aanwezig. (inlezen en opslaan van de cvs file)
- Vergelijken van lijst 1 of de naam in lijst 2 voorkomt.
- Als de naam voor 90% gelijk is, dan een match geven.
1 2 3 4 5 6 7 | $lnames = '"'. join("', '",$names).'"'; mysql_query_blaat("select id from temp_table where name in ($lnames)"); mysql_query_blaat("delete from temp_table where id in ($allfoundids); $names=array_dif($names, $allfoundnames); //en doe dan de rest met similar_text oid ?> |
http://www.marketingfacts(...)tion_based_services/quote:Op maandag 31 maart 2008 11:56 schreef qu63 het volgende:
[..]
alleen je locatie, en dan nog alleen als je mobielhun site bekijkt.
Maar idd is het wel wat privacygevoelig..
quote:Op maandag 31 maart 2008 13:39 schreef Geqxon het volgende:
[..]
http://www.marketingfacts(...)tion_based_services/
Je kunt het dus gewoon bij KPN aanvragen.
Dus voor mijn eigen weblogje denk ik niet dat ik in aanmerking komquote:Flops heeft KPN na 8 maanden nog niet meegemaakt aangezien ze een redelijk uitgebreid proces hebben voordat je als Content Partner een LBS dienst mag aanbieden. Over elke dienst is heel goed nagedacht aangezien elke Content Partner eerst een storyboard (procesbeschrijving) moest aanleveren.
Storyboard maken zou ik zeggenquote:Op maandag 31 maart 2008 14:28 schreef qu63 het volgende:
[..]
[..]
Dus voor mijn eigen weblogje denk ik niet dat ik in aanmerking kom
mja:quote:
Met de filter op 80% heb ik maar 2% matches, wat ook maar de bedoeling is dat er maar weinig opstaan..quote:Op maandag 31 maart 2008 13:06 schreef ralfie het volgende:
[..]
Lastig probleem, hangt van zoveel dingen af...
Misschien een idee om, als er veel namen 100% matchen, om eerst alle namen te zoeken die 100% matchen dmv =, en dan de rest dmv similar_text oid.
een voorbeeld kan dmv een temp tabel, waar je reeds gematchedte namen verwijdert zodat de query elke keer sneller zal gaan.
Je kunt dit deels in php doen, bijv (niet werkende code)
[ code verwijderd ]
Als dit niet lukt vanwege de max lengte van de SQL query, kun je met array_splice de query opsplitsen natuurlijk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | class OPNParameters { var $params; function __construct() { $this->params = array(); } function list() { return array_keys($this->params); } ?> |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | class Config { function __construct() { } # Problemen.. var $test = new OPNParameters; function test() { return new OPNParameters; } ?> |
PHP eist dat de standaardwaarde van een class member een constante expressie is. Dus "hello world" mag wel, maar "hello "."world" mag niet. Er zijn meer voorbeelden in de PHP manual. (Zie Example #3)quote:Op maandag 31 maart 2008 18:43 schreef slacker_nl het volgende:
Uhm.. een object in deze is net zo statisch als de string "hello world"..
als ik var $test = array () en/of $test = array( 1, 2, 3); in de Config klasse gooi dan parsed ie wel. Terwijl dat net zo dynamisch is als een klasse...
Dit is het php-forum hoorquote:Op maandag 31 maart 2008 19:48 schreef Chandler het volgende:
Ik heb een vraagje!
Op een website heb ik een grafieken script die werkt met sessies. Wanneer script.php?ses=sessieID aanroept zal het plaatje gegenereerd worden. Echter wil ik graag middels het zelfde script een AREA's om deze afbeelding heen willen zetten middels een IMAGE MAP. Echter kan ik pas de posities van de AREA's lezen als de afbeelding is gegenereerd. Helaas kan ik niet het plaatje en de resultaten includen omdat het plaatje pas bij user actie geladen wordt en dan dus ook de AREA's pas gemaakt worden van het plaatje.
Nu vraag ik mij af, hoe is het simpel weg mogelijk om middels javascript een veld te vullen met data die pas gelezen wordt wanneer het plaatje geladen is!? en deze IMAGE map dan ook te laten functioneren!.
Anyone? (Als ik niet duidelijk genoeg ben, meld het dan dan probeer ik het beter uit te leggen)
Ik zie niet in waarom je niet dezelfde informatie voor het genereren van je plaatje kunt gebruiken om de pagina met je IMAGE MAP te maken, maar als je geen andere uitweg ziet ben je gebonden aan ajax oid.quote:Op maandag 31 maart 2008 19:48 schreef Chandler het volgende:
Ik heb een vraagje!
Op een website heb ik een grafieken script die werkt met sessies. Wanneer script.php?ses=sessieID aanroept zal het plaatje gegenereerd worden. Echter wil ik graag middels het zelfde script een AREA's om deze afbeelding heen willen zetten middels een IMAGE MAP. Echter kan ik pas de posities van de AREA's lezen als de afbeelding is gegenereerd. Helaas kan ik niet het plaatje en de resultaten includen omdat het plaatje pas bij user actie geladen wordt en dan dus ook de AREA's pas gemaakt worden van het plaatje.
Nu vraag ik mij af, hoe is het simpel weg mogelijk om middels javascript een veld te vullen met data die pas gelezen wordt wanneer het plaatje geladen is!? en deze IMAGE map dan ook te laten functioneren!.
Anyone? (Als ik niet duidelijk genoeg ben, meld het dan dan probeer ik het beter uit te leggen)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | my ($self, $args_1, $args_2, @overige_args) = @_; return functie_2(@overige_args); # of je doet dit: # my $self = shift; # my $args_1 = shift; # my $args_2 = shift; # return functie_2(@_); } sub functie_2 { my ($args1, $args2) = @_; return $args1 + $args2; } |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | fucntion functie_1() { list($self, $args1, $args2, $overige_args1, $overige_args2) = func_get_args(); return functie_2($overige_args1, $overige_args2); } function functie_2() { list($args1, $args2) = func_get_args(); return $args1 + $args2; } ?> |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | function test_me() { $args = func_get_args(); call_user_func_array(test_me2, $args); } function test_me2() { $args = func_get_args(); print_r($args); } test_me(1, 2,3,4,5); ?> |
1 2 3 4 5 | function test_me() { call_user_func_array(test_me2, func_get_args()); } ?> |
je kunt toch gewoonquote:Op maandag 31 maart 200822:13 schreef Chandler het volgende:
ralfie, omdat het script die de afbeeldingen maakt de posities doorgeef die ik kan gebruiken om cirkels te maken in een IMAGE MAP.
En inderdaad, denk dat ik maar moet gaan spelen met XMLHTTP
1 2 3 | echo "javascriptjavascriptlalal" . $variable1 . "nog meer javascript" . $variable2; ?> |
Zou je zeggen inderdaad maar helaas, de posities worden pas gemaakt nadat de afbeelding is gegenereerd (ik zou ook de afbeelding 2x kunnen genenreren maar dat is een beetje onzin)quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:53 schreef mcDavid het volgende:
[..]
je kunt toch gewoon
[ code verwijderd ]
enz doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |