Als ik had geweten dat het modelbouwweekend er was, was ik misschien wel gegaan. Maar ik wist het dus nietquote:Op zondag 6 april 2008 18:52 schreef Dr_Flash het volgende:
dit weekend was Modelbouwweekend in het SpoorwegmuseumNiemand geweest?
Nou ja ik kon het niet laten om ook daar op de bordjes te schieten![]()
[ afbeelding ]
Toch eens die agenda wat beter in de gaten houden dan, in plaats van alleen op het forum daar rondhangenquote:Op zondag 6 april 2008 19:13 schreef Jump het volgende:
http://www.beneluxspoor.net/index.php?option=com_events&Itemid=27
Mooie agenda, doch niet compleet.
neequote:Op woensdag 9 april 2008 21:56 schreef Dr_Flash het volgende:
Iemand hier toevallig die
1. Märklin rijdt EN
2. Flinke aankopen in de planning heeft EN
3. regio Den Bosch woont?
Stuur me even een PB
Onze FA is helemaal in zijn elementquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:10 schreef Jump het volgende:
Woei, pakketje is toegekomenDat wordt prutsen deze avond
![]()
Ik heb hier achter mij een wat "verloren hoek" van 1.4m op 80cm en daar wou ik een kleine baan bouwen. 1 stationnetje met 2 sporen. Een eventueel tunneltje of brugje erbij. Maar dat laatste zien we nog wel. Het is vooral een baantje om wat te oefenen, aangezien ik niet direct te groot wil beginnen en zoquote:Op dinsdag 15 april 2008 22:37 schreef Wombcat het volgende:
Leuk
Heb je al ideeën voor een modelbaan?
quote:Op dinsdag 15 april 2008 22:52 schreef Jump het volgende:
Edit: ik had het verkeerde bericht geëdit, sorry
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |