Kalverliefde.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:46 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Een kater, bekeuring, bloedneus of thuisgebracht worden door oom agent is wat anders dan mogelijk psychologische schade omdat je je op je 16de laat uitwonen door een cybernerd van 38. Als ze zich dit realiseert op latere leeftijd...moet kut zijn.
Please... Je kan natuurlijk iedere autist wel met elkaar vergelijken.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 23:05 schreef zwemmerseczeem het volgende:
Wellicht is meneer ook een beetje een buitenbeentje en zitten ze juist daarom op dezelfde golflengte??
Ik ken dat soort nerdy jongen wel, in zichzelf gekeerd , dromerig, en veels te onzeker om voor hun 18de te neuken. En als ze dan uitenidelijk een nerdy meisje vinden gaan ze gewoon samen zitten nerden.. de wereld begrijp dat soort lu niet, maar in hun eigen wereldje zijn ze gelukkig! (ik ken ook zo' n stel, de schedels en bijlen hangen gezellig aan de muur, )
En iok krijg een beetje jeuk van die reacties van ' ze is licht autistisch dus wij weten wel wat goed voor haar is'. Ik ben mijn hele jeugd ook zo behandeld, en nu blijkt dat ik niet eens autistisch ben. Foutje bedankt! Autisme als vrijbrief om iemands leven te bepalen
Ik ook niet. Maar daarom des te meer reden om er maar niet meteen vanuit te gaan dat ze niet voor zichzelf kan beslissenquote:Op dinsdag 11 maart 2008 23:12 schreef Renesite het volgende:
[..]
Please... Je kan natuurlijk iedere autist wel met elkaar vergelijken.
Aldus mijn ironie.
hoe kutquote:Op dinsdag 11 maart 2008 23:05 schreef zwemmerseczeem het volgende:
Ik ben mijn hele jeugd ook zo behandeld, en nu blijkt dat ik niet eens autistisch ben.
En dan ben jij er nog redelijk mild mee omgegaan.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 23:23 schreef Principessa het volgende:
[..]
hoe kut![]()
Ooit was ik 16 met een wat oudere lief. Mijn moeder verbood het. Ik zei ja en amen en ben achter haar rug om met deze relatie doorgegaan. Gevolg: een iet-wat verstoorde relatie met mijn moeder, die langzaam verbetert. Verbieden maakt alles alleen maar erger. Laat hem binnen, misschien valt het wel mee..
Waarom? Ze zijn verliefd, ze is 16, nou en. Of ze nu in het fietsenhok neukt met een leeftijdsgenoot of met iemand van 38 waar ze verliefd op is en die haar met respect behandeld.quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:32 schreef Manono het volgende:
[..]
ok, ze is al 16, knokploegje dan maar
Ja, maar het soort 16-jarigen die voor een breezer iemand in fietsenhok neuqen zijn niet autistisch, dus die weten exact waar ze mee bezig zijn.quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:36 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Waarom? Ze zijn verliefd, ze is 16, nou en. Of ze nu in het fietsenhok neukt met een leeftijdsgenoot of met iemand van 38 waar ze verliefd op is en die haar met respect behandeld.
quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:36 schreef SunChaser het volgende:
Waarom? Ze zijn verliefd, ze is 16, nou en. Of ze nu in het fietsenhok neukt met een leeftijdsgenoot of met iemand van 38 waar ze verliefd op is en die haar met respect behandeld.
Zolang je geen 20 meer bent is dat heel geen probleem!quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:49 schreef GoodfelIas het volgende:
Moeilijke materie, zelf val ik ook op vrouwen (lees: meisjes) van een jaar of acht á tien jonger.
Jij weet niet of hij verliefd is en haar met respect behandeld. Je moet toch wel in je achterhoofd houden dat het kind autistisch is. 16, autistisch en dan een kerel van 40 die erop geilt. Verbieden werkt waarschijnlijk niet maar ik zou het erg goed in de gaten houden.quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:36 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Waarom? Ze zijn verliefd, ze is 16, nou en. Of ze nu in het fietsenhok neukt met een leeftijdsgenoot of met iemand van 38 waar ze verliefd op is en die haar met respect behandeld.
Ik praat t niet altijd goed, maar jij staat er net zo goed buiten als ik, dus er zijn 2 kanten aan t verhaal zolang we niet weten wat zij voelen.quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:48 schreef Manono het volgende:
[..]
ik weet wel dat jij het altijd met liefde goedpraat
Ben nu 25 jaar, al hou ik het vaak op 21.quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:51 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Zolang je geen 20 meer bent is dat heel geen probleem!
quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:51 schreef SicSicSics het volgende:
@ Manono
Wie is hier nou de viespeuk? De kerel die een leuk, jong, schoon meisje aantrekkelijk vindt... Of het meisje die een ouwe, over-behaarde, verweerde kerel aantrekkelijk vindt? *yegh*
quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:51 schreef SicSicSics het volgende:
ouwe, over-behaarde, verweerde kerel
Sunquote:Op woensdag 12 maart 2008 15:53 schreef SunChaser het volgende:
Ik praat t niet altijd goed, maar jij staat er net zo goed buiten als ik, dus er zijn 2 kanten aan t verhaal zolang we niet weten wat zij voelen.
"licht autistisch" En dat is een van de nieuwe 'beschavingsziekten" natuurlijk. Tegenwoordig ontdekt men al vlugger eens wat sporen van autisme bij iemand terwijl veel mensen die ook hebben maar nooit weten dat ze autistisch zouden zijn ...quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:53 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Jij weet niet of hij verliefd is en haar met respect behandeld. Je moet toch wel in je achterhoofd houden dat het kind autistisch is. 16, autistisch en dan een kerel van 40 die erop geilt. Verbieden werkt waarschijnlijk niet maar ik zou het erg goed in de gaten houden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |