[Dit bericht is gewijzigd door Bientje (Datum 31 Oktober 1999).]
tis mie allemaal wat zeg !
Murphy
-----------------------
BB-regie: "kijk de stress is nu mooi te zien op de gezichten"
Overigens mijn complimenten Bientje. Eerste post, eerste topics en nu al een deel II met een mooie samenvatting. Goed gedaan!
p.s. mensen plaatsen ook nog in deel I. Please, Phileine sluit die even ?
Achtergrond info in het topic Hutje op de hei:
'In de vorige aflevering hebben jullie kunnen zien hoe Phileine Moor aanspoorde gewapend met bijl de manipulatieve intriges van Voyeur voorgoed om zeep te helpen. Zelf stond zij hem daarin bij met haar kaasschaaf.
Volgens de laatste berichten gaat Voyeur het redden, al zal hij een tijdje door een plastic slangetje moeten plassen…'
Sindsdien is plassen niet het enige probleem. Voor de liefhebbers van deze nonsens; zie hutje op de hei en de voorloper 'het ei van moor en phileine'. Blonte Bientje, bleekscheetje van een aardappel, ik zal je eigenste topic niet verder vervuilen.
Succes verder en oprecht bedankt voor de adequate verslaggeving.
quote:
op 10-31-1999 om 01:47 AM schreef Inimini het volgende:
Als het mogelijk is om zelfs het kreunen van de kippen te registreren als die een ei leggen, waarom hoor je INEENS niet 30 MINUTEN lang wat er "verkeerd gaat"in het huis ???????
Beste Inimini, dat is een goeie vraag. Het enige dat ik me kan bedenken is dat het geluid dat uit het BB-huis bij de regie te horen was, tijdens deze blooper hetzelfde geluid was dat IN de regiekamer gemaakt werd. Alleen het geluid van de bewoners zelf kwam erbij. En hun aandacht was gericht op de uitzendings-tape die ze aan het afkijken waren en ze zaten er zelf bij te praten. Hebben ze gedurende die tijd wel af en toe naar de bewoners gekeken maar niet geluisterd? Het feit dat dit alles ook ruim een half uur via de streams bleef te volgen maakt nu duidelijk dat dit echt de laatste vrije avond voor BB was. Er is al eerder het voorval met het prive-DBK-gesprek van Bart geweest dat voor de andere bewoners te horen was. Nu deze menselijke miskleun. Die spanjaarden moeten zich wel gaan afvragen of ze de productie hier wel laten doen. Als ze Frequin in z'n tomatenoverall al niet vanuit de lucht kunnen zien aankomen en tegenhouden, hoe moeten ze onbekende spaanse kamikaze-maffo's dan buiten houden?
--------------------
BB-site: "De komst van de twee nieuwe bewoners zorgt voor enkele veranderingen in het script van Big Brother."
[Dit bericht is gewijzigd door mrNatural (Datum 31 Oktober 1999).]
quote:
op 10-31-1999 om 01:48 AM schreef voyeur (onder andere) het volgende:Volgens de laatste berichten gaat Voyeur het redden, al zal hij een tijdje door een plastic slangetje moeten plassen…'
Even volstrekt off-topic, maar bovenstaande deed me onweerstaanbaar denken aan Herman Finkers' nummer (ik geloof uit "Geen spatader veranderd") over zijn stoma. Ergens verderop in dat nummer de onvergetelijke vondst "Ik ben zo blij, zo blij, dat mijn neus van voren zit en niet opzij."
Als ze Nederland verder willen ontwrichten moeten ze juist helemaal van het BB-huis afblijven. Waarom ? Effe nadenken, zou jij hier midden in de nacht zitten oh-en over een groepje mensen in het huis als BB er niet was ?
quote:
op 10-31-1999 om 02:35 AM schreef HiZ het volgende:
Inimini,Als ze Nederland verder willen ontwrichten moeten ze juist helemaal van het BB-huis afblijven. Waarom ? Effe nadenken, zou jij hier midden in de nacht zitten oh-en over een groepje mensen in het huis als BB er niet was ?
We zitten hier allemaal omdat we actie willen.
Het liefst zien we iedereen het huis morgen verlaten en wachten we op de gespreken die volgen.
Of wachten we hoe Ruud, Willem zal bespringen....
Maar gezien de "plannen" die in de telegraaf stonden, lijkt het BB huis met die RANDomdibielen een makelijk doelwit !
Allereers is het zo dat er sprake is van wisselingen van de wacht. Er is later in de avond altijd een regiewisseling. Het vertonen in de regie, van gemonteerde beelden, welke dan ook is zeer gebruikelijk. Collega's die elkaar laten zien wat er gebeurt is de vorige dag/avond/nacht.
Na alle beelden die er van het bezoek van Anouk al waren opgenomen, veel meer dan dat er in de komende uitzending te verwerken valt, en de verkiezing die aanstaande is, is het logies dat er geen allerte regie bezig was om beelden te verzamelen voor de eerstvolgende uitzendingen. Niet onwaarschijnlijk is dat het groepje diensthebbende ook een glaasje hadden mee gedronken van wat er met het bezoek van Anouk was mee gekomen. Met andere woorden, een zaterdagavond, geen programma stress, en een groepje programmamakers die onder elkaar gezellig in de regie ruimte wat materiaal aan het terug kijken zijn. Het door de bewoners gehoorde kommentaat verschilde niet veel van het kommentaar in de gemiddelde huiskamer. Op deze site worden vaak ergere dingen gezegt.
En wat is er technies mis gegaan in de situatie zoals ik hier boven beschreven heb. Er heeft iemand een tas, een stapeltje banden, een doosje of noem maar op, simpel op de talk-back knop gelegt. Het effect is dat de bewoners via de mic. zowel het geluid van de band kunnenhoren waar naar gekeken werd en tegelijkertijd horen ze opnieuw door de zelfde mic. het kommentaar van die gene die zitten te kijken. Deze talke-back knoppen zijn in een regieruimte altijd drukknoppen en geen schakelaars. Bovendien is het in princiepe zo dat om het rondzing effect te voorkomen, bij gebruik van de talk-back knop de retourline(bewonersgeluid) automatisch uitgeschakeld wordt.
Zo zie je maar wat een simpel, en noem maar op, wat er op de knop heeft gelegen, foutje/ongelukje voor gevolgen geeft. Het is mij bij andere programmaopnames ook wel eens gebeurd. Het is als foutje vere van uniek.
Ik vind deze gebeurtenis vere van betreurenswaardig. In tegendeel het geeft de bewoners veel te denken. Een neven effect is denk ik, dat de aansluiting met de 2 nieuwe bewonners door dit voorval groter zal zijn. Een verschuiving van verbonden zijn met het een, naar het ander. Altans voor een gedeelte. Hoe blij is de produktie met het voorval. Het komt het programma alleen maar ten goede.
In het begin kwam Fokzine nog regelmatig met BB-onthulling van de streams... het zou mooi zijn als dit voorval ook te beluisteren zou zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |