Van dit soort puisterige nerdjes dusquote:Op zaterdag 8 maart 2008 02:35 schreef admiraal_anaal het volgende:mooi zo, liefst een heel jaar wedstrijdstaken, misschien kunnen die zogenaamde supporters dan wat normaler doen ipv alles slopen WAARDOOR er juist politie nodig is.....dat is al belachelijk dat er zoveel politie nodig is bij voetbalwedstrijden
Blablabla. Soms is er meer politie vereist dan op andere momenten. Oh, ik woon in Drenthe, belachelijk dat ik moet betalen voor de politie in de Randstad omdat daar zoveel tuig is! Waarom moet ik uberhaupt meebetalen voor politie bij een concert in de Arena, ik ga er toch niet heen? Waarom al die flitsers, belachelijk dat er automobilisten te hard rijden, heb ik niks mee te maken als treinreiziger! Slaat nergens op. Er worden ook enorm veel inkomsten door voetbal gegenereerd. Sowieso de btw van 20% op alle voetbal-gerelateerde artikelen, en dan zullen er nog wel 1001 belastingen en heffingen zijn waardoor de overheid flink profiteert van een sport die miljoenen mensen bekijken.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 03:29 schreef Trannellius het volgende:
Ik ga er serieus op in:
Betaling van hun. Iedereen betaald ervoor naar gelang hun inkomen. Ik verdien bovengemiddeld, dus ik betaal bovengemiddeld mee aan de inzet bij wedstrijden. Voetbal interesseert mij geenfuck, laat alsjelieft de club/supporters zelf betalen.
Over het leiden van verkeer. Bij evenementen waarbij zo veel mesne aanwezig zijn, kunnen mensen worden ingezet als bijbaantje. Agenten (die blijkbaar nodig zijn om het verkeer te regelen in een stadion) zijn duurder. Ik wil daar niet aan meebetalen, doe het verdomme maar zonder politie begeleiding.
Ik blijf het belachelijk vinden, dat een stel supporters zich niet kan gedragen en dat ik daarvoor moet betalen. Kijk eens naar een concert in de arena, evenveel mensen daar, veel minder politie aanwezig. Gaat prima.
Dat levert juist geld opquote:Waarom al die flitsers, belachelijk dat er automobilisten te hard rijden, heb ik niks mee te maken als treinreiziger!
Daarom is de benzine zeker ook zo goedkoop nuquote:Op zaterdag 8 maart 2008 02:56 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
[Knip]
Als er helemaal geen voetbal meer was, was de schatkist minder vol dan nu.
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 07:39 schreef Lod het volgende:
Voetbal is gewoon een kutsport voor mensen met een laag beschavingsniveau.
Jij betaald bovengemiddeld bla blaquote:Op zaterdag 8 maart 2008 03:29 schreef Trannellius het volgende:
Ik ga er serieus op in:
Betaling van hun. Iedereen betaald ervoor naar gelang hun inkomen. Ik verdien bovengemiddeld, dus ik betaal bovengemiddeld mee aan de inzet bij wedstrijden. Voetbal interesseert mij geenfuck, laat alsjelieft de club/supporters zelf betalen.
Over het leiden van verkeer. Bij evenementen waarbij zo veel mesne aanwezig zijn, kunnen mensen worden ingezet als bijbaantje. Agenten (die blijkbaar nodig zijn om het verkeer te regelen in een stadion) zijn duurder. Ik wil daar niet aan meebetalen, doe het verdomme maar zonder politie begeleiding.
Ik blijf het belachelijk vinden, dat een stel supporters zich niet kan gedragen en dat ik daarvoor moet betalen. Kijk eens naar een concert in de arena, evenveel mensen daar, veel minder politie aanwezig. Gaat prima.
Gelul, de enigen die verdienen aan voetbal zijn de voetballers.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 03:54 schreef TC03 het volgende:
Er worden ook enorm veel inkomsten door voetbal gegenereerd. Sowieso de btw van 20% op alle voetbal-gerelateerde artikelen, en dan zullen er nog wel 1001 belastingen en heffingen zijn waardoor de overheid flink profiteert van een sport die miljoenen mensen bekijken.
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 09:51 schreef Pinball het volgende:
[..]
Gelul, de enigen die verdienen aan voetbal zijn de voetballers.
De overheid betaalt alleen maar, aan politieinzet, schade en noodlijdende clubs. Eventuele inkomsten aan BTW doen helemaal niet ter zake, want als die supporters dat geld ergens anders aan uitgeven gaat er ook BTW naar de staat.
Zegt genoeg over jou.quote:En daarnaast zijn de meeste 'supporters' natuurlijk gewoon mensen met een uitkering, dus ook via die weg betaalt de overheid alleen maar.
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 07:39 schreef Lod het volgende:
Voetbal is gewoon een kutsport voor mensen met een laag beschavingsniveau.
Goeie posts, hulde!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 07:43 schreef FoXje het volgende:
Normale voetbalsupporters bestaan niet. Allemaal tuig. Slotje.
Heb jjij actuele cijfers hiervan, want volgens mij valt het wel heel erg mee hoor, maar ik ben benieuwd. Het zal niet echt miljarden zijn en dan hebben we het pas over een goede inkomstenbron.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 09:41 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Jij betaald bovengemiddeld bla bla
Als voetbal er niet meer was zou je merken wat dat met je beurs deed. Den Haag verdient ontzettend aan het voetbal, ondanks de kosten voor de politie.
Waarom zoek jij de cijfertjes niet op? Het is vaak genoeg in de media geweest dat er op het voetbal, ondanks de uitgaven, verdient word.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 09:55 schreef Semisane het volgende:
[..]
Heb jjij actuele cijfers hiervan, want volgens mij valt het wel heel erg mee hoor, maar ik ben benieuwd. Het zal niet echt miljarden zijn en dan hebben we het pas over een goede inkomstenbron.Een paar honderd miljoen, daar komt de overheid z'n bed niet voor uit hoor.
![]()
De enige reden dat Den Haag voetbal op deze manier toestaat, is omdat het een volkssport is en het volk moet je tevreden houden met brood en spelen, zo simpel is het, voor inkomsten kijkt Den Haag heus wel ergens anders naar...bijvoorbeeld de loonbelasting van dat volk dat tevreden wordt gehouden door een simpel spelletje.
Anders heb je een dikke nek en voel je je verheven boven de restquote:Verder moet voetbal natuurlijk kunnen en dat het wat politie-inzet wat kost is verder niet erg...je kan beter al die josties op een zaterdag of zondag in een stadion hebben, dan dat ze rondbanjeren op straat en de terrasjes bezetten voor mensen als ik. De plebs moeten koest gehouden worden.
Vergeet de tabak nietquote:Op zaterdag 8 maart 2008 07:19 schreef daisy_ducky het volgende:
[..]
Daarom is de benzine zeker ook zo goedkoop nu
En dus zijn alle voetbalsupporters zoals die paar malloten. Werkelijk het domste wat ik ooit gelezen heb. Alleen al het idee dat zoiets in je opkomt.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 09:02 schreef Seneca het volgende:
Typisch ook dat 'mensen' zoals de Kromme ook meteen naar den ouden doosch met scheldwoorden en krachttermen grijpen op het moment dat iemand 'zijn' sport aanvalt
Man, laatste keer dat hier in A'dam een huldiging was van Ajax hebben ze weer de halve binnenstad afgebroken. Ik heb gezien hoe die supporters ruiten ingooiden (met name) oudere mensen lastigvielen en intimideerden, en gewoon in het algemeen de beest uithingen. Op het museumplein telde ik ZES busjes ME'ers, terwijl het plein nog niet half vol was. Ter vergelijking: met koninginnedag was het Museumplein tot de nok toe gevuld, en kon men het blijkbaar af met TWEE busjes ME.
Van mij mogen ze ze allemaal opknopen. Tuig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |