zij verzekerd de toekomst van Skynet door te zorgen dat die Terminator onderdelen gevonden worden en men alsnog bezig gaat met het ontwikkelen van Skynet (wat in Terminator 2 juist werd voorkomen).quote:Op woensdag 8 oktober 2008 08:30 schreef Terpentin07 het volgende:
Vond het ook een goeie ep.Vraag mij nog welke precieze rol de roodharige terminator heeft.
Ik denk dat ze daar zit om Skynet te laten ontstaan waardoor future Skynet er zeker van is dat er altijd een Skynet zal ontstaan.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 08:30 schreef Terpentin07 het volgende:
Vond het ook een goeie ep.Vraag mij nog welke precieze rol de roodharige terminator heeft.
Je zag een paar van die vliegende Terminators rondzweven in de futureforwardflashbacks.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 07:45 schreef dapluiz het volgende:
Je kan trouwens wel zien dat ze geen extreem budget hebben voor de robot special effects, tenminste, ik had in de toekomst beelden graag gezien waar ze tegen vochten
Bijv :
[ afbeelding ]
Ik rol er net in hoor maar kijken jullie het gewoon op tv (NBC ofzo) of verkrijgen jullie de afleveringen op een andere manier?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 23:31 schreef wolfrolf het volgende:
Toffe extra lange afleveringBen benieuwd naar 2x06!
Je mag het wel zeggen, zolang je maar geen topics verkloot door de ins en outs van het downloaden te bespreken. 'Downloaden kan', maar het hoe en wat wordt buiten het forum besproken.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 00:42 schreef Merkie het volgende:
Downloaden, maar dat mag je niet zeggen hier.
Waar zie je iemand zeggen dat er wel een ep is?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 00:52 schreef Breuls het volgende:
Downloads! Als je daar niet bekend mee bent: Amerikaanse tv-kijkers nemen alles op en pleuren het online voor de rest van de wereld, vaak binnen een uur na uitzending.
Overigens dacht ik dat er deze week geen aflevering was, maar dat heb ik dus mis? Die ga ik maar eens zoeken dan.
Haha dan weet ik genoeg hoorquote:Op donderdag 16 oktober 2008 00:52 schreef Breuls het volgende:
Downloads! Als je daar niet bekend mee bent: Amerikaanse tv-kijkers nemen alles op en pleuren het online voor de rest van de wereld, vaak binnen een uur na uitzending.
Overigens dacht ik dat er deze week geen aflevering was, maar dat heb ik dus mis? Die ga ik maar eens zoeken dan.
...in een post van vorige week.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 01:11 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Waar zie je iemand zeggen dat er wel een ep is?
Die aflevering vond ik dramatisch. Het leek wel alsof ik naar The O.C. zat te kijken. Ook is het te flauw dat ze cameron een soort menselijke persoonlijkheid willen geven. Dat is al te vaak gedaan in sci-fi en in Terminator past het ook totaal niet. Ik heb het hier over dat de serie het publiek wil laten twijfelen of Cameron gevoelens heeft. Die hele scene over the wizard of Oz lag ook weer lekker dik bovenop.quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 03:51 schreef Man-E-Faces het volgende:
Die aflevering dat Cameron's identiteit werd onthuld (waar ze vandaan komt) vind ik een van de beste afleveringen. Beter dan al dat heen en weer geren en "oh alles komt weer op z'n pootjes terecht".
Nu weet ik door die laatste scene niet of cameron eigenlijk johns kop eraf wilt hakken Of was er iets dat ik niet helemaal begrijp?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |