De Noorderbuitensingel dus?quote:Op donderdag 6 maart 2008 11:30 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Deze foto is genomen vanaf de Nieuwe Ebbingestraat naar het Noorderplantsoen, vlakbij Beren/Jumbo
Ach beetje door werken en je haalt het wel.quote:Op donderdag 6 maart 2008 13:32 schreef KaheemSaid het volgende:
Devil, als jij er al om zit te janken thuis dan moet jij ook oppassen. Voor hetzelfde zit je straks ook zo thuis, dan kun je beter het vak (de combi vakken) gewoon niet (allemaal) halen vind ik.
Nou nou, zo'n opmerking is dan ook weer niet nodig.quote:Op donderdag 6 maart 2008 14:29 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ach beetje door werken en je haalt het wel.
'Overspannen' thuis zitten is echt voor falers en friezen
quote:Op donderdag 6 maart 2008 14:34 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Nou nou, zo'n opmerking is dan ook weer niet nodig.
Stage snap ik wel, maar tijdens je studie kan je ook je rust nemen.quote:Op donderdag 6 maart 2008 15:07 schreef maok het volgende:
Ik heb ook een tijdje een soort van overspannen thuis gezeten tijdens mijn studie. (zeg expres ´soort´, is niet officieel vast gesteld ofzo) Was bij door een stage periode.
Zo vreemd is het trouwens niet, staat best veel druk op je tijdens een studie, heel anders dan waneer je bij een baas werk en je om 5 gewoon vrij bent en klaar met je werk (gaat niet altijd zo natuurlijk). Als je studeert ben je er soms wel 24/7 mee bezig. Is trouwens ook weer een extra leermoment geweest, ik zal nu niet zo snel meer overspannen raken tijdens werk denk ik.
Weet niet wat voor studie jij doet, maar mijn studiebelasting is wel lager dan 24/7quote:Op donderdag 6 maart 2008 15:07 schreef maok het volgende:
Als je studeert ben je er soms wel 24/7 mee bezig.
Probleem dat het dan vaak al te laat is. Ik heb de stage gewoon kunnen afmaken, voldoende ook, daarna komt de klap pas. Als je het je dus te druk maakt tijdens je studie kan het dus best al heel lang sluimeren en er dan bij een beetje stres ofzo ineens uitkomen, bijvoorbeeld bij zo'n vak als DaD zei. Maar dat is ook bij iedereen anders.quote:Op donderdag 6 maart 2008 15:10 schreef Grulez het volgende:
[..]
Stage snap ik wel, maar tijdens je studie kan je ook je rust nemen.
Klopt, maar dat ligt denk ik erg aan je persoonlijkheid. Ik bedoel alleen dat je nu vrij veel vrijheid van handelen hebt. Tijd nemen als je dat nodig hebt, een vak laten schieten. Op kantoor kan je niet zomaar een dagje thuisblijven en vaak kan dat wel tijdens een studie. Het is toch ook de druk die iemand zichzelf oplegt.quote:Op donderdag 6 maart 2008 15:22 schreef maok het volgende:
[..]
Probleem dat het dan vaak al te laat is. Ik heb de stage gewoon kunnen afmaken, voldoende ook, daarna komt de klap pas. Als je het je dus te druk maakt tijdens je studie kan het dus best al heel lang sluimeren en er dan bij een beetje stres ofzo ineens uitkomen, bijvoorbeeld bij zo'n vak als DaD zei. Maar dat is ook bij iedereen anders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |