Nee, niet eens.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 19:14 schreef emileuitapeldoorn het volgende:
meestal kleed je je er dan ook naar,...
zie fotoboekquote:Op dinsdag 4 maart 2008 19:17 schreef Schatgraver het volgende:
pics?
Neeuhquote:Op dinsdag 4 maart 2008 19:13 schreef Breathtaking het volgende:
Kom maar op met jullie reacties, zoals dat dit een verkapt-ik-ben-lekker-topic is ofzo.
idd, zullen dan ook voornamelijk mensen zijn met een noord-afrikaans uiterlijkquote:Op dinsdag 4 maart 2008 19:17 schreef G.Fawkes het volgende:
het ligt aan de muziek die je luistert aan aan het soort evenement dat je bezoekt
West-luxemburgers kunnen er anders ook wat van hoorquote:Op dinsdag 4 maart 2008 19:21 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
idd, zullen dan ook voornamelijk mensen zijn met een noord-afrikaans uiterlijk
precies, even naar de kapper (kaal), slobbertrui en kaplaarzen aan en je bent er vanaf (hoewel kaal al genoeg isquote:Op dinsdag 4 maart 2008 19:21 schreef Ronaldsen het volgende:
dan kleed je je de volgende keer als een lelijke doos, dan ben je meteen van alle aandacht af
30/40 is het aantal 'gluurders' geloof ikquote:Op dinsdag 4 maart 2008 19:27 schreef jogy het volgende:
Erh, mannen kijken wat betreft 'eye-candy' niet meteen naar de leeftijd hoor. Als je niet bekeken wilt worden door mensen van 30/40 moet je gewoon naar de cola-disco gaan, of feestjes organiseren waar de maximum leeftijd 20 is oid. Dat mannen je aankijken doe je niks aan, als je aantrekkelijk/opvallend bent voor 16 jarige dan ben je dat ook voor de rest van de mannen. Begint men aan je te zitten is het een ander verhaal maar bij uitgaan horen die kijk/blaatacties gewoon. Stel je niet aan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |