als ik het goed hoor, maar de audio is echt slecht....... heeft ze het er moeilijk mee, dat alles zomaar stoptquote:Op dinsdag 4 maart 2008 01:49 schreef Musje456 het volgende:
Clair huilt??? Waarom?
haar klap/besef komt nu, als laatste, ze kwam er als laatste in, kan.... Ik kan dat ook wel begrijpen.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 01:52 schreef Desii het volgende:
[..]
als ik het goed hoor, maar de audio is echt slecht....... heeft ze het er moeilijk mee, dat alles zomaar stopt
Ik hoor Huub zeggen, we hebben het er allemaal moeillijk mee, dus jij ook
Ga de finale dan maar niet kijken.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 02:30 schreef scanman01 het volgende:
Hopelijk wint Claire de gouden kooi. Alles beter dan Huub of Brian in ieder geval.
Je moet er toch niet aan denken dat zo'n asociaal iemand als Huub DGK wint. Zoals hij vrouwen behandelt daar kan de SGP nog een puntje aan zuigen. Jammer dat zo veel gouden kooi kijkers echt volkomen verblind zijn en denken dat hij goed is omdat hij zogenaamd 'het spel speelt'. WAKE UP! Die jongen is gewoon zo vrouw onvriendelijk als de neten. Ik heb in al die jaren reality tv nog nooit iemand meegemaakt die zo asociaal tegen vrouwen was. En dan te bedenken dat hij nog steeds populair is is ongelooflijk.
Ach ja.... ik volg het gelukkig niet meer sinds ik de Huub acties live heb mogen aanschouwen.
+1quote:Op dinsdag 4 maart 2008 02:36 schreef Morwen het volgende:
[..]
Ga de finale dan maar niet kijken.Je hebt overigens gelijk maar Huub is de
winnaar van DGK Huub IS DGK namelijk.
Ik zou die hele zooi helemaal kapot wakker maken daarquote:Op dinsdag 4 maart 2008 05:10 schreef Prospera het volgende:
Ik zou me achteraf na een vuilnisdag douchen.
Huub is zeker degene die de winst het meest verdiend heeft!Vindt als vrouw dat zijn anti vrouwen houding echt heel erg meevalt.Wat we gezien hebben was alles voor de winst en daarbij waren ook vrouwen betrokken.Wat hij Claire flikte vond ik wel heel erg maar dan nog alles voor de show en als Claire het hem kon vergeven wie zijn wij dan om dat niet te doen?Vindt persoonlijk de houding van Brian naar vrouwen toe vele male enger!quote:Op dinsdag 4 maart 2008 02:36 schreef Morwen het volgende:
[..]
Ga de finale dan maar niet kijken.Je hebt overigens gelijk maar Huub is de winnaar van DGK. Huub IS DGK namelijk.
Ze zijn beide heel erg eng en agressief, Huub zal het winnen ongetwijfeld maar ik heb medelijden met zijn toekomstige vriendinnen. Net als bij Brian overigens, maar die zal de kooi niet winnen.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 05:20 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Huub is zeker degene die de winst het meest verdiend heeft!Vindt als vrouw dat zijn anti vrouwen houding echt heel erg meevalt.Wat we gezien hebben was alles voor de winst en daarbij waren ook vrouwen betrokken.Wat hij Claire flikte vond ik wel heel erg maar dan nog alles voor de show en als Claire het hem kon vergeven wie zijn wij dan om dat niet te doen?Vindt persoonlijk de houding van Brian naar vrouwen toe vele male enger!
Toch zie ik Huub ook vaak heel teder naar vrouwen en gezien de reactie's van Hedda is hij buiten vast anders.Bij brian vrees ik dat hij de meisjes onder de duim houdt ook met fysiek geweld.Maar ja binnen en buiten is een groot verschil en bewijzen heb ik nergens voor.Wel grappig dat je zo zeker weet dat brain niet gaat winnen......hoezo eigenlijk?quote:Op dinsdag 4 maart 2008 05:24 schreef Morwen het volgende:
[..]
Ze zijn beide heel erg eng en agressief, Huub zal het winnen ongetwijfeld maar ik heb medelijden met zijn toekomstige vriendinnen. Net als bij Brian overigens, maar die zal de kooi niet winnen.
Kom zeg, Brian is vrouwonvriendelijk door ze fysiek pijn te doenquote:Op dinsdag 4 maart 2008 05:24 schreef Morwen het volgende:
[..]
Ze zijn beide heel erg eng en agressief, Huub zal het winnen ongetwijfeld maar ik heb medelijden met zijn toekomstige vriendinnen. Net als bij Brian overigens, maar die zal de kooi niet winnen.
Meiden zoals Amanda vragen gewoon om type's zoals brianlessquote:
Ze heeft zichzelf aan hem aangeboden toen ze nog in een andere relaassie zatquote:Op dinsdag 4 maart 2008 05:30 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Meiden zoals Amanda vragen gewoon om type's zoals brianless
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |