"rechtsen" daarentegen vinden het heel opwindend om door Paul De Leeuw op tv vastgepakt te worden om vervolgens voor een volle zaal (en honderdduizenden kijkers via tv) van hun broekje ontdaan te worden.quote:Op zondag 2 maart 2008 21:31 schreef SeLang het volgende:
Anyway, het beeldmateriaal bewijst weer eens dat linksen inderdaad microscopisch kleine piemoltjes hebben
Dat dus en UTFS: anti vlees figuur in nakie gezet door Paul de Leeuw.quote:Op zondag 2 maart 2008 21:40 schreef Afzeiker het volgende:
[..]
"rechtsen" daarentegen vinden het heel opwindend om door Paul De Leeuw op tv vastgepakt te worden om vervolgens voor een volle zaal (en honderdduizenden kijkers via tv) van hun broekje ontdaan te worden.
Kortom, links is wat minder bedeeld in de geslachtsorganen, rechts is homosexueel.
Oftewel: wat een gelul om hier je links/rechts gelul bij te betrekken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |