Verschijnselen bij de manquote:Op vrijdag 29 februari 2008 00:07 schreef Duvel het volgende:
Ja, maar als je er al zoveel jaar mee rondloopt, geef je het toch ook al zoveel jaar door? Kun je het ook als man al jaren bij je dragen en er toch pas later last van krijgen?
Kun je het later dan toch gaan merken, of heb je dan gewoon pech?quote:
Het is een bacterie, dus in theorie kan het.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 00:15 schreef prupke het volgende:
volgens mijn gyn kan je als meisje zijnde het al oplopen op een vies toilet...
ff kleine schets : je gaat op stap .. meisje met chlamydia gaat naar het toilet en er komt afscheiding op de bril... yikes...
volgende kijkt niet of de bril zuiver is (omdat ze dronken is of gewoon niet proper) en ze gaat er op zitten ... BESMET!
Of het is waar of het is een goede bangmaker... maar ik kijk altijd of de bril schoon is iig
Ik denk dat dat ook misschien te maken kan hebben met hoe gezond je verder bent.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 00:16 schreef Duvel het volgende:
[..]
Kun je het later dan toch gaan merken, of heb je dan gewoon pech?
Sterkte gast. Kut voor je.quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:29 schreef Jarold het volgende:
ik weet het niet meer hoor.....
quote:Op donderdag 28 februari 2008 23:44 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Begrijp ik het nou goed, of zeg je hier dat bij 1 keer sexuele omgang de kans op besmetting 0,25 is? Want dan is de kans dat je na n keer seks nog steeds niet besmet bent zoiets als (0,75)n. Als we voor een gemiddelde van 3 keer in de week sexuele omgang nemen, dan is de kans dat hij na 3 jaar nog steeds niet besmet is 3,3*10-59. Als ie dan nog niet besmet heeft dan heeft ie meer geluk dan dat ie -tig keer achter mekaar de postcodeloterij zou winnen
"Vreemdgegaan? Ik? Nee. Volgens mij ben jij vreemdgegaan. Jaaa geef maar toe. Triest figuur dat je bent. Verdwijn ik wil je nooit meer zien, ga maar naar die slet van je toe."quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:24 schreef nozem het volgende:
Als ze je niet vertrouwt snap ik niet hoe jullie ooit die 3 jaar hebben overleefd.
Al is dat natuurlijk wel een standaard reactie voor een vreemdganger, de bal lekker terugkaatsen
Maar waarom zit je nu alweer meteen op FOK! eigenlijk? Is je leven een real life soap?
De gedachte dat er iets is gebeurt dat niet had moeten gebeuren zou mij in zo'n geval ook door het hoofd schieten, maa eerlijk is eerlijk, je kan ertussendoor schieten steeds....quote:Op donderdag 28 februari 2008 23:04 schreef Laton het volgende:
[..]
ga nou niet moeilijk doen, wij hebben onze conclusies allang getrokken
Het kan gewoon, het is als russisch roulette spelen, je kan maanden dat spel spelen zonder je kop overhoop te schieten, maar het kan ook bij de eerste keer misgaan....quote:Op donderdag 28 februari 2008 23:25 schreef Xith het volgende:
[..]
nou ja, stel je doet het maar 1x per week 3 jaar... dus in totaal zo'n 150 keer...
0.75^150
1,81631E-19
0,000000000000000000018163
Het is te makkelijk om te zeggen als je dan vaker seks hebt wordt die kans groter, maar dat is niet zo, elke keer weer is er een kans van 25% om besmet te raken(voor de man dan, vor de vrouw 50%).quote:Op donderdag 28 februari 2008 23:44 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Begrijp ik het nou goed, of zeg je hier dat bij 1 keer sexuele omgang de kans op besmetting 0,25 is? Want dan is de kans dat je na n keer seks nog steeds niet besmet bent zoiets als (0,75)n. Als we voor een gemiddelde van 3 keer in de week sexuele omgang nemen, dan is de kans dat hij na 3 jaar nog steeds niet besmet is 3,3*10-59. Als ie dan nog niet besmet heeft dan heeft ie meer geluk dan dat ie -tig keer achter mekaar de postcodeloterij zou winnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |