Volgens mij moeit jij de politiek in gaan met je hoop geneuzel en bladiebla..quote:Op zondag 2 maart 2008 09:18 schreef FJD het volgende:
[..]
Helaas, mijn beste, dat zie je verkeerd!
[..]
In deze opmerking van jouw persoon is de sarcastische ondertoon duidelijk voelbaar. Deze ondertoon geeft aan dat je het wellicht plezanter had gevonden als ik je dat had gevraagd en je daarin dus een keuze had gegeven. Op die opmerking van jou antwoord ik vervolgens met:
[..]
De onoplettende lezer, in casu jij, zou hieruit halen dat ik dit richt aan een derde persoon. De oplettende lezer, in casu ik, ziet echter dat het als een verklaring voor mijn gedrag dient te worden gelezen; Ik stel jou niet de vraag waar we voetbal gaan kijken omdat ik van mening ben dat je geen vragen moet stellen maar keuzes moet maken. Derhalve richt deze opmerkingen zich op mij en niet op een derde persoon.
Ik hoop dat deze uitleg een en ander verduidelijk!
[..]Vice City was vele malen beter dan San Andreas. Net alsof er ook maar iemand (behalve GTA-geilers) zit te wachten op een poppetje wat je eens in de zoveel tijd een restaurant in moet sturen, waarbij z'n haar groeit zodat ie naar de kapper moet en ga zo maar door. Het is toch geen Sims
![]()
@Viro; vanaf een uurtje of 13:00/13:30 ben ik weer thuis! Als dat te laat voor je is (of niet uitkomt) dan geef ik de spellen sowieso aan Ursel mee. Dan liggen ze weer dichter in de buurt
Moet je wel goed je feiten kennen. in SA groeide je haar niet, je kon alleen het kapsel veranderenquote:Op zondag 2 maart 2008 09:18 schreef FJD het volgende:
[..]Vice City was vele malen beter dan San Andreas. Net alsof er ook maar iemand (behalve GTA-geilers) zit te wachten op een poppetje wat je eens in de zoveel tijd een restaurant in moet sturen, waarbij z'n haar groeit zodat ie naar de kapper moet en ga zo maar door. Het is toch geen Sims
![]()
Het onderhouden van contacten is geen drama maar het moet wel een beetje een groter doel hebben. Zo zou het handig kunnen zijn om goede contacten te behouden met de dealer op de hoek om wat info te krijgen over een grote levering die je kunt stelen om daarmee je criminele rijk te financierenquote:Op zondag 2 maart 2008 12:59 schreef staticdata het volgende:
Moet je wel goed je feiten kennen. in SA groeide je haar niet, je kon alleen het kapsel veranderen
maar GTA IV zal je dan ook niet gaan bevallen want daar moet je contacten gaan onderhouden, en dat is ook sims achtig
Sorry Chielquote:Op zondag 2 maart 2008 12:27 schreef -chiel- het volgende:
Ik had je de mogelijkheid gegeven om te registreren, als je dat gedaan hebt dan kan je zelf naar een ander kanaal switchen!
Politiekquote:Op zondag 2 maart 2008 12:28 schreef ursel het volgende:
Volgens mij moeit jij de politiek in gaan met je hoop geneuzel en bladiebla..
Maar goed. Ik kom wel naar jou toe met het bier. Feit is wel dat je dan nu alvast keuzes moet maken welke ik allemaal mee moet nemen..
Zo zou je het ook kunnen noemen jaquote:
Ja, ja, ik kom, ik kom eraanquote:Op zondag 2 maart 2008 13:36 schreef FJD het volgende:
[..]
Zo zou je het ook kunnen noemen ja
Kom je ook voetbal kijken Frank? Kan nog net als je nu in de auto stapt!
quote:Op zondag 2 maart 2008 14:09 schreef ursel het volgende:
[..]
Ja, ja, ik kom, ik kom eraan
Ik ben meteen op weg gegaan
Ik heb je sms gekregen
Niets houdt mij nog tegen
Want jij wacht op mij
Ja, ja, ik kom, ik kom eraan
Als een magneet trek jij me aan
En de wolken die verdwijnen
De zon is al gaan schijnen voor ons allebei
quote:Op zondag 2 maart 2008 14:09 schreef ursel het volgende:
[..]
Ja, ja, ik kom, ik kom eraan ik kom in je gezicht
Ik ben meteen op weg gegaan dat is mijn BoFer plicht
Ik heb je sms je hebt mijn zaad gekregen
Niets houdt mij nog tegen
Want jij wacht op mij mijn plicht
Ja, ja, ik kom, lekker warm zaad in je gezicht
Als een magneet buttplug trek jij me aan mn reet
En de wolken die verdwijnen
De zon is al gaan schijnen voor ons allebei je het weet
Doe je hand in je broek, dan gaat die harde plasser vanzelf weg!quote:
quote:Op zondag 2 maart 2008 16:37 schreef FJD het volgende:
[..]
Doe je hand in je broek, dan gaat die harde plasser vanzelf weg!
Tnx..quote:
quote:Op zondag 2 maart 2008 18:28 schreef ursel het volgende:
[..]
Tnx..
Maar de teleurstelling is nog groter nu blijkt dat ik ook niet op het verjaardsfeestje van 0w!r ben uitgenodigt..
Die is vandaag jarig..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |