Waaromquote:Op zondag 2 maart 2008 19:00 schreef Mr_Baus het volgende:
volgens mij heb ik die toen een beetje weggejaagd
Weet niet zeker meer, maar volgens mij was hij die jongen van dat subfora/clanbase/warlord probleempjequote:
Weet ik veel, volgens het forum istie vandaag jarig..quote:Op zondag 2 maart 2008 19:53 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Weet niet zeker meer, maar volgens mij was hij die jongen van dat subfora/clanbase/warlord probleempje![]()
anyways.. hij is toch helemaal into CS ipv BF2?
Anders post jij ff dezelfde als Frankie..quote:Op zondag 2 maart 2008 21:35 schreef FJD het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)ker_word_geownt.html
Dan moet je ook echt gaan streaken
quote:Op zondag 2 maart 2008 13:54 schreef Morpheus2002 het volgende:
Neuh kijk wel thuis met m'n pa
Paul de Leeuw ownt dierenactivist
Je spelletjes liggen hier trouwens weg te rotten..quote:Op zondag 2 maart 2008 21:54 schreef Viro het volgende:
http://break.com/index/99-words-for-boobs.html
![]()
Leuk voor het slapen
K kom ze morgen ophalen...aangezien ik iedere dag langs je huis kom als k naar school ga...quote:Op zondag 2 maart 2008 22:10 schreef ursel het volgende:
[..]
Je spelletjes liggen hier trouwens weg te rotten..
Sorryquote:
OMG wat een dook zeg... Zulke figuren doen het doel ook geen goed dunkt me. Eerst die Volkert van der Graaf en nu deze klojo op TV. Wat voor beeld moet ik nu hebben van die vega boys?quote:Op zondag 2 maart 2008 21:51 schreef ursel het volgende:
[..]
Anders post jij ff dezelfde als Frankie..
[..]
Overigens is die door geen stijl ook al "ontmaskers"
quote:Op maandag 3 maart 2008 08:54 schreef IJsmuts het volgende:
[..]
me 2, ben wel gelijk weer weg >> lekker druk vandaag
quote:Op maandag 3 maart 2008 10:04 schreef ursel het volgende:
Om maar eens mijn grootste idool te quoten:
[..]
Ik hoop dat je weet dat hij vastloopt in Jeruzalem? De fix komt pas bij de release.quote:Op maandag 3 maart 2008 11:03 schreef RudyCarell het volgende:
Assasins Creed is zoo vet! Jammer dat hij not retail is...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |