Nico
quote:
op 10-30-1999 om 02:50 AM schreef doordevil het volgende:
Ik ben benieuwd naar de nieuwe bewoners. Ik hoop een beetje op oprecht dom, of nog mooier, een manisch depressieve milieuactiviste, die direct aanvalt op vermeende genetisch gemanipuleerde Boerenkool uit eigen tuin.
Nico
Ik hooh het alltijd gezellig een MD´r in de groep waarschijnlijk wordt ze door Ruud en Willem gekietelt. Tjaa het zijn de mannen onderelkaar het gaat weer over sex sorry of topic maar ik wist niet dat Ruud zo´n kant had.
Bedankt Doordevil ( hij is zalig) voor straks weltrusten........
tussen haakjes: heb je vanavond ook gehoord dat Ruud Karin tot 2 x toe aansprak als Karien ?
Leuk hè, rijmt op Sabien...
1. Via icq en mail schelden wij elkaar voortdurend uit dat de column er nog niet is.
2. Als hij eindelijk binnenkomt sturen we beide minimaal 3 meeltjes naar elkaar met teksten als "Hij is er!!" "ik ga lekker lezen" "eerst nog even speciaal een sigaretje opsteken"
3. Soms doen we een wedstrijdje wie het lezen het langste uit kan stellen (ik verlies meestal)
4. Vervolgens communiceren wij een lange tijd slechts nog in citaten.
5. Tot slot besluiten we allebei een hartgrondige hekel aan je te hebben omdat we stikjaloers zijn, waarna het zo langzamerhand weer tijd wordt voor stap 1.
Bedankt weer!
Nico
1. Via icq en mail schelden wij elkaar voortdurend uit dat de column er nog niet is.
Klopt. Begint meestal direct na (of soms nog TIJDENS) de uitzending. We gaan speculeren over hoe lang we moeten wachten op de nieuwe DD (jazeker, je hebt je eigen afkorting). Hierbij doorlopen we je hele ritueel en hopen zo tot een accurate voorspelling te komen, die onbewust toch altijd weer veel te positief wordt ingeschat.
Op het moment dat de 2 minuten die we voor je hadden ingeplanned om het stukje te schrijven en te plaatsen zijn verstreken beginnen we elkaar uit te schelden. Een van ons heeft een denkfout gemaakt, en natuurlijk is dat altijd de ander, waardoor DD later is dan wij verwacht hadden.
Dit heen en weer gescheld houden wij zo ongeveer een uur a anderhalf uur vol, waarna wij overgaan tot het afspelen van rampscenarios.
"Misschien issie wel ziek," of "Stel dat 'ie de uitzending heeft gemist," of "Hij zou toch niet dood zijn ?" passeren de revue.
Ondertussen rook ik twee pakjes sigaretten weg en heeft Phileine blaren op d'r vingertoppen van het draaien van sjekkies en een bebloedde tong van het likken (aan het vloeitje uiteraard).
Op dat min of meer kritieke punt verplaatst het gesprek zich en beginnen we spontaan DD uit te schelden en verwijten te maken ("Hoe DURFT 'ie ons te laten wachten").
3. Soms doen we een wedstrijdje wie het lezen het langste uit kan stellen (ik verlies meestal)
Echt NIET he.. IK verlies meestal. Hoevaak heb ik je al niet moeten zeggen "De nieuwe DD is er !" ?? Ik heb 'm dan al minstens 7 keer gelezen !
Ik neem 't je trouwens nog steeds kwalijk dat je me ophangt om in te loggen en de nieuwe DD te gaan lezen.
"De nieuwe DD is er."
"Klik, tuut... tuut... tuut..."
Volgende keer zeg ik wel gewoon niks meer
Je wordt bedankt...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |