Mooie kleurtjes, past allemaal mooi bij elkaarquote:Op woensdag 30 juli 2008 14:55 schreef Chav het volgende:
Even mijn armband weer showen
[ afbeelding ]
Waarom is de gouden versie zo duur
Yepquote:Op woensdag 30 juli 2008 23:19 schreef miss-piggy het volgende:
moooooooooi!!!
De 3e van rechts, is dat vrolijke vis?
Het is ook de pastelsetquote:Op woensdag 30 juli 2008 23:53 schreef latexpiepbeestje het volgende:
[..]
Mooie kleurtjes, past allemaal mooi bij elkaar
Heh ze zijn allemaal zo mooi... Ik denk dat ik meer naar een groen setje neig, gezien mijn trol met grote voeten een groen steentje heeft, de steen van mn babytrol veel lime groen bevat en ik het madelief slotje heb met groen/blauwe steen.quote:
Een klein klereding is hetquote:Op maandag 4 augustus 2008 11:17 schreef vamperotica het volgende:
Over groot gesproken...( of eigenlijk juist klein..)
Hoe groot is die kleine bosfee? (als ik de juiste voor me heb...) Is ie echt een stuk kleiner als de gemiddelde bead?
Lijkt me deze set erg mooi bij :quote:Op maandag 4 augustus 2008 13:18 schreef latexpiepbeestje het volgende:
[..]
Heh ze zijn allemaal zo mooi... Ik denk dat ik meer naar een groen setje neig, gezien mijn trol met grote voeten een groen steentje heeft, de steen van mn babytrol veel lime groen bevat en ik het madelief slotje heb met groen/blauwe steen.
Ja of de turkooise set, denk dat die er ook mooi bij kan. Ik kom er vast wel uit.quote:Op maandag 4 augustus 2008 13:46 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Lijkt me deze set erg mooi bij : [ afbeelding ]
Kad er 1 van Ebay, maar vond 'm zo klein dus ik wist nie of ie echt was of nie en ermee naar de juwelier vonk stomquote:Op maandag 4 augustus 2008 13:31 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Een klein klereding is hetIk hou van wat grotere beads dus vind dit echt niks.
Mijn babytrol heeft ook veel groen....Had eik alleen nog maar veel orange gezien!quote:Op maandag 4 augustus 2008 13:18 schreef latexpiepbeestje het volgende:
[..]
Heh ze zijn allemaal zo mooi... Ik denk dat ik meer naar een groen setje neig, gezien mijn trol met grote voeten een groen steentje heeft, de steen van mn babytrol veel lime groen bevat en ik het madelief slotje heb met groen/blauwe steen.
Tis inderdaad een frummeltje! Vind ik toch ook wel wat hebben tussen al dat grote spul!quote:Op maandag 4 augustus 2008 19:32 schreef heaven7 het volgende:
Hij zal waarschijnlijk echt zijn geweest, hij is schattig maar echt te klein. De enige beads uit de ¤23,- catagorie die de moeite waard zijn qua grootte vind ik de geluksknoop, de witte wieven, muziekdoosje en de geloof, hoop en liefde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |