Bi-JANK-a was vorige week al op sterven na dood, met die gruwelijke grimas .. eigenluk wel logisch dat ze koos om te gaan wieberen ..
Zou ze een column krijgen in de Havenloods ?
Met 'r schrijfmanie ..
Anyway .. kreeg gister door die vriendinnen van haar (o.a. Abba's Agneta met kort haar tegenwoordig) ineens het gevoel dat ze 'n sluimerende pot is. No offense verder over potten, homo's, negers, blanken en wat dies al niet meer zijdt .. maarrehm .. meer dat ze constant de wijsneus uit loopt te hangen, terwijl ze zelf nog niet helemaal haar eigen identiteit bij elkaar geschraapt heeft ..
Tis een lief meisje ..
no offense, maaruh... doe normaal man
Niks mis mee toch??
Gewoon een constatering.
quote:
op 10-30-1999 om 09:48 PM schreef Coos het volgende:
Nee, Phileine ik denk dat Baf best wel eens een beetje gelijk kan hebben als je zijn post aandachtig leest (maar je hebt het nu natuurlijk zo ontzettend druk als moderator)Baf bedoeld natuurlijk éen latente pot'. En die gedachte kwam toen ik haar "vriendinnen"zag ook direct bij mij op.Niks mis mee toch??
Gewoon een constatering.
sorry, tegen zoveel logica kan ik niet op...
En ik citeer hierbij Danny :
quote:
Ik heb 't op tape ja. Weet niet in hoeverre dit ook echt interessant is voor de BB-Onthullingen though.
O ja, het schijnt dat er nog een lesbisch is ook (dat zei 1 van die gasten toen de babes weg waren). Instinctief zou ik dan denken aan Bianca (tattoo babe).
Dus .. het is nie helemaal uit de lucht gegrepen .. Moet trouwes zeggen dat ze er bij B&vD er ehmm .. goed uitzag .. Geen ontploft haar en zo ..
Alleen die arrogante blik en die kin omhoog zou ze wat meer achterwege moeten laten.
Maar goed .. ik wou eigenlijk alleen ff me stelling verheerlijken ..
http://www.fokzine.net/forum/NonCGI/Forum21/HTML/000006.html
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |