quote:Brief 1: Een ervaring rijker en een illusie armer.
Vanaf nu is de gouden kooi voor mij over.
Ik ben deze getuige geweest van een bespreking in hotel de witte bergen tussen een afvaardiging van de gouden kooi en de achterban van huub.
Om een lang verhaal kort te maken: wij als fans worden een groot rad voor ogen gedraaid.
alles, maar dan ook alles gaat om maar 1 ding: geld geld geld
de achterban van huub bestaat uit een stel managment en juridische geldwolven
de familie van huub zijn eigenaar van nowlive
alle opbrengsten van nowlive advertenties komen ten goede aan sms'jes voor huub
over ons als fans wordt heel laagdunkend gepraat`en gelachen. de fans zijn de mensen waar om gelachen wordt
de deelnemers aan de gouden kooi bepalen zelf hoeveel ze verdienen. met iedereen zijn individuele contracten opgesteld en afhangkelijk van de zwaarte van het script dat ze krijgen krijgen ze betaald.
Dit gaat zo vanaf de mensen die ergens op een bepaald punt vorig jaar zijn binnen gekomen.
natasia was de dikst betaalde. die had een heel gunstig contract afgesloten.
lieke had een zware rol maar daar tegen over staat een heel goed betaalt contract. zij verdiende er na natasia het meeste aan, meer dan huub en had een opt out clausule ingebouwd dat ze eruit kon wanneer ze wilde
daar is veel bonje over geweest. de achterban van huub wilde haar er al veel eerder uit hebben, al in juli vorig jaar maar dat kon dus niet.
Toen lieke er in januari voor uit wilde wilde de programmaleiding haar niet laten gaan, maar ze moesten wel: contract. ze is eruit met behoud van borggeld en wordt nog steeds betaald door de kooi.
ze kan trouwens nog terugkomen en daar is de groep van huub heel kwaad over
de volgende die eruit gaat is jaap. binnenkort wordt gaat er gewerkt worden aan de voorbereiding van de exit van jaap. de achterban van huub wil van hem af en de programmaleiding gaat accoord want jaap kan veel doen buiten de kooi met optredens.
iedereen die uit het programna is is nog 2 jaar na exit inzetbaar voor wat dan ook als de programmaleiding dat wil
Sylvia is niet meer enthousiast en wil eigenlijk niets meer met het programma te maken hebben. omdat ze in spanje woont zal ze ook niet zo veel meer ingezet worden. sylvia is klaar met huub en huub's achterban met sylvia (dus niks vrienden voor het leven)
verder nog wat vergeten?
o ja, de achterban van de miljonairs delen mee in de opbrengsten van de sms poll.
bijna alle miljonairs nemen sponsorcontracten mee in de kooi, in geld of natura. alle bedrijven en sponsors di9e in de kooi komen opdraven hebben iets te maken met één of meerdere miljonairs.
sommige zijn zelfs familie van miljonairs (wie van wie heb ik niet meegekregen, maar 1 van die meanagers van Huub was behoorlijk pissed ergens over.
Zo, dat was het dan. zo hoor je nog eens wat als je bij van der Valk werkt.
Voor mij is de gouden kooi een gelopen race, ik ben er klaar mee! We worden vierkant verneukt en het ergste is nog wel dat degenen die we zo lang hebben gesteund met ons lachen en alles één groot toneelspel is met als inzet de knaken. Het is net betaald voetbal, alleen weet je dan eerlijk dat het één commerciele bende is. Mensen worden in de maling genomen en bij de programmaleiding en bij veel deelnemers ook wordt er gelachen om die zielepoten met hun kaartjes en kadootjes voor de miljonairs
nu begrijp ik ook sommige oud miljonairs ook die aan deze poppenkast niet wilden deelnemen. Bart, Sylvia, Lieke.. eens gaan je ogen open en als je doorkrijgt dat je het spel (voor zo ver dat uberhaupt bestaat) nooit kan winnen heb je er balen tabak van.
Adieu gouden kooi, ik ben een ervaring rijker maar een illusie armer.
Johan
Een ex gouden kooi en huub fan
quote:Brief 2: Aanvulling op Brief 1
Hier nog even een berichtje van Johan. Oftewel de klokkenkuider zoals sommige me al noemen.
Laat ik eerst even iets duidelijk maken voor de sceptici: ik ben geen ober bij de Witte Bergen. Niet alle medewerkers die bij de grote toekan werken zitten in de bediening. en uiteraard ben ik ook niet bij het hele gesprek aanwezig geweest, maar voor afluisteren hoef je geen Brian te heten
De congerentieruimtes hebben allemaal plafondmicrofoons die gebruit worden als een vergadering moet worden genotuleerd en ook al is het gebruik daarvan niet altijd nodig, je kunt het niet hlepen als je in de controlroom per ongeluk met een slordige beweging een micro aanswitcht die niet aangeswitcht hoeft te staan.
wie trouwens goed heeft opgelet heeft de afgelopen weken kunnen merken dat één van de dingen die ik in mijn vorige post heb aangegeven al bloot is komen te liggen: De sponsoring die bijna iedere deelnemer met zich meebrengt in het programma. Er is daar niemand die 10 duizend euro borgsom inlegt, dat is een fabeltje.
Een volgend fabeltje is dat het programma op of voor de helft van dit jaar gaat stoppen. Dit is een toegepast trukje dat de programmamakers gebruiken om de kijkcijfers periodiek nog een stukje op te schreoeven.
Een ander ding wat volgens mij wel op zeer korte termijn gaat gebeuren is het afscheid van speler Jaap. Die zal met een mooi verhaal uit het programa worden geschreven.
ik moet even een klein ding rectzetten of eigenlijk nuanceren. Nader onderzoek leert dat de achterban van Huub geen lijfelijkeigenaar zijn van Nowlive. De eigenaar van Nowlive is ene Ewald Hulleman. Maar dat zijn site financieel goed ondersteund word door de Huub mensen staat als een paal boven water. Wat ik verder ook nog kan melden is dat
Nowlive en de leiding van Talpa Produkties op zeer gespannen voet met elkaar staan. Dit heeft te maken met een lek bij de redactie van het programma. Er werden met regelmaat interne zaken doorgelekt, waardoor Nowlive vaak met breaking news op hun site kon komen. Dingen die niet uit mochten lekken lekten toch uit of te vroeg. Talpa heeft de twee verasntwoordelijke medewerkers intussen ontslagen.
En nu nog een pikant detail: Huub is hierover door de programma leiding uitgebreid ondervraagd en dat heeft hij ooit een keer zonder stream of audio aan een medespeler verteld. De zaak stond toen behoorlijk op z'n kop en Huub en die ander hebben daarna een uitgebreid gesprek gehad met de hoge bonsen en hebben te horen
gekregen dat ze allebei onmiddelijk verwijderd zouden worden uit het programma als ze er iets los over zouden laten.
Waarschijnlijk gaat het alcoholverbod van Huub voor eeuwig door, bang als ze zijn dat hij zijn mond voorbij praat.
nog even het volgende: het taapje van de bijeenkomst van het Huub team heb ik inmiddels overhandigd aan de heer Jos van Dongen. Dit is een journalist die bezig is research te doen voor een mediaonderzoek naar de handel en wandel in de Gouden Kooi. er schijnen daar namelijk nog al wat misstanden te zijn. Het stemmen met de smsjes schijnt ook niet helemaal zuivere koffie te zijn word beweerd
We zullen de dingen rustig afwachten en dan zien we wel of ik onzin bral of misschien toch wel gelijk heb.
kweet wel zeker dat "ons bloempje" Brian bedoeldquote:Op woensdag 20 februari 2008 17:35 schreef blomst het volgende:
Jaap, jij en Huub spelen het spel heel stom, steeds maar weer tegen elkaar of tegen Claire.
Maak nu eens gebruik van jullie meerderheid, en speel het spel tegen Amanda en Huub.
Door jullie eigen toedoen worden Brian en Amanda steeds meer populairder.
En als je met Brian alleen overblijft win je ook niet.
En Als Het spel door "Achter"word gespeeld en jullie alleen maar de poppetjes zijn, speel het spel dan niet.
Dit klopt als een bus... allemaal!!!!quote:Op vrijdag 22 februari 2008 03:19 schreef Guuskeee het volgende:
Jaap jij bent de shit!!
Belangrijke tips:
- probeer niet constant op allerlei irritante manieren ''tv-momentjes'' te scoren door tijdens iemand anders zijn tv-momentje jezelf er bij te persen, maar probeer zelf je eigen tv-momentjes te scoren!
- zit niet 95% van de tijd op kantoor of met die kutzwerver te schaken
- voer discussies tegen het kampvolk, fok ze op en maak ze gek! je stemmen in de populariteis poll zullen omhoog schieten als je dat doet.
- laat amandellie helemaal over de rooie gaan door dr op te naaien over de uiterlijk of andere onbelangrijke shit, die zij wel heel belangrijk vind. als zij flipt, flipt wifebeater ook.
- de relatie van het trailer trash is helemaal niet sterk, brian ergert zich dagelijks aan amanda's domheid. serieus dagelijks!
- brian ergert zich verschrikkelijk aan amanda hoe ze zich tijdens een discussie gedraagd
- brian coacht amanda constant, hij zegt wat ze moet zeggen, wanneer ze iets moet zeggen, hoe ze moet reageren, hoe ze moet eten / lopen / wassen / alles!
- wijs amanda er constant op dat brian haar dom vind, zeker als brian haar weer eens verteld wat ze verkeerd doet.
zet 'm op, je kan het!
wat een onzin.. Jaap hoeft niet zoals Claire bij Huub in zn kont te kruipen.. hij moet juist authentiek blijven dat is juist goed voor zn character, en op zn eigen manier zn verhaallijn levend houden..quote:Op vrijdag 22 februari 2008 16:35 schreef Strychnine het volgende:
Jaap is koning!
Zoals al eerder is gezegd, stop met Huub en/of Claire onderuit te halen wanneer ze een discussie met Brian en Amanda hebben. Ga veel feller tegen Brian en Amanda in, die laten jou toch niet meer toe in hun kamp. Je hebt niets te verliezen als je tegen ze in gaat, Brian gaat hopelijk over de zeik (lok het uit!) en je versterkt je positie bij Huub en Claire.
true, maar wat heeft Jaap er aan om keihard tegen Brian en Amanda te spelen als Claire er nog is? en daar komt bij Brian is Huub zn aartsvijand (Jaap voegt daar dan niet echt iets aan toe denk ik)... ik denk dat Jaap beter is in stoken.. hier en daar het vaag houden.. Claire tegen Huub opzetten.. etc.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 17:00 schreef Strychnine het volgende:
Er is een verschil tussen je positie versterken en in iemands kont kruipen he
Onzin is het plaatsen van die onzin brief.Jaap heeft geen eigen verhaallijn meer omdat hij niks laat zien.De popo was ook duidelijk.Jaap is saai terwijl hij zoveel meer kan.Jaap is ook sterk en intelligent en dan moet hij tegen en Claire gaan spelen???Fijn advies...........notquote:Op vrijdag 22 februari 2008 16:52 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
wat een onzin.. Jaap hoeft niet zoals Claire bij Huub in zn kont te kruipen.. hij moet juist authentiek blijven dat is juist goed voor zn character, en op zn eigen manier zn verhaallijn levend houden..
mijn tip: blijf Claire manipuleren.. jij en Huub weten wel hoe het echt zit, en de grotere belangen zijn bij jullie ook bekend.. dus gebruik Claire zoveel mogelijk in je voordeel en dumpen wanneer achter groen licht geeft.. zal overigens niet te lang duren denk ik aangezien ze geen iniatief toont en we weten wat er gebeurd met mensen die niks leveren voor de show.. Sylvia>toneelhaak
Nee idd hij kan beter tegen huub gaan spelen, daarom is Brian ook zo populairquote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:37 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Onzin is het plaatsen van die onzin brief.Jaap heeft geen eigen verhaallijn meer omdat hij niks laat zien.De popo was ook duidelijk.Jaap is saai terwijl hij zoveel meer kan.Jaap is ook sterk en intelligent en dan moet hij tegen en Claire gaan spelen???Fijn advies...........not
1 keer per 3 weken of zo wast ze dr haar met dr pruik af. Dit gebeurd altijd OFF STREAM. Dus het is echt heel belangrijk voor dr.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 21:06 schreef avonne het volgende:
PRUIK
Amanda gaat zwaar over de zeik als je hardop zegt dat ze een pruik draagt.
Volgens Amanda is het een haarstukje, maar het is gewoon een PRUIK
Daarnaast doet amanda nooit de pruik af, zelfs niet in bed of in de douche. En ze heeft jeuk.
Zou ze vlooien hebben?
Weet je wie pas echt van hun padje af zijn....quote:Op zondag 24 februari 2008 16:34 schreef trettie het volgende:
Ze zijn nu al helemaal van hun padje af
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |