DubzOne | dinsdag 19 februari 2008 @ 11:55 |
Het nieuwste album van Kubus & BangBang ‘Pie & Mash’ ligt sinds 15 februari in de winkel. De dubbel-cd bevat maar liefst 31 tracks en is momenteel te beluisteren in de luisterpaal op www.3voor12.nl

Tracklist: 01. Blackness 02. Beware of the Dog 03. Camera ft. Sticks 04. Float 05. One Verse 06. Crazy 07. Poetry 08. Version ft. Envy 09. Punch Drunk 10. Hot Winter’s Day 11. Shining Star 12. Realness 13. I’m Never Wrong 14. Reasons Not to Be Violent ft. Timmy 15. Tik Tok 16. Born with It 17. Pie & Mash.. Easy! 18. Nice People 19. Anyone Can Make a Day 20. I Don’t Like Guns 21. My Two Week Old 22. Grow Up 23. Ey 24. Smile 25. Let’s Fuck Each Other 26. Some Info 27. Maria 28. The Kids 29. Being Me 30. Happy Street 31. This Is What My Heart Likes
3voor12 over het nieuwe album:quote:Een beetje artiest zegt in interviews dat hij of zij minimaal honderd demo’s klaar had liggen om vervolgens tien nummers aan het plastic toe te vertrouwen. Ook Kubus en BangBang hadden naar eigen zeggen zo’n zeventig kindjes op de plank liggen. Toch heeft deze Topnotch act geen moeite bijna de helft daarvan uit te brengen. Overdaad schaadt, maar wanneer je merkt dat de dubbel-cd met 31 nummers tot de laatste van de achtennegentig minuten blijft boeien, kun je alleen maar concluderen dat deze gewaagde tweede meer dan geslaagd is. Pie & Mash is Album van de Week.
Doorgekookte, gepureerde aardappelen en een vette gehaktbal dobberend in een lauwwarm peterseliesausje, oftewel Pie & Mash. Sinds de achttiende eeuw het traditionele Britse arbeidersdelicaat. De hint mag duidelijk zijn: producer Kubus en mc BangBang zijn gewone jongens gebleven. Dit mag overigens best met een knipoog gelezen worden. Het vorig jaar verschenen debuut Learning Curve liet al horen dat er weinig gewoontjes is aan de ‘collab’ tussen de zwaar getatoeëerde Britse ex-crackjunk en de producerende kaaskop.
Pie & Mash luistert in eerste instantie weg als een opbouwende drum-‘n’-bass liveset: dikke en diverse beats met een mc die de luisteraar ophypet. Dit gegeven alleen al zou reden zijn om de plaat in de auto, thuis, op het werk of in de sportschool kapot te draaien. De individuele nummers zou je hier echter tekort mee doen. Pie & Mash kent namelijk ook nog eens dikke hits. Producer Kubus heeft in een jaar tijd nog meer mogelijkheden gevonden om al zijn muzikale interesses succesvol te vermengen. De soundscapes en puntige beats van Float of de droge-natte krantenmelodie van Anyone Can Make A Day zijn zo kundig en aanstekelijk dat er de komende tijd nog vele imitaties op zullen duiken.
Kubus laat zien op dit moment op een grote hoogte in het Nederlandse beatklimaat te staan. De songvolgorde en splitsing in de twee cd’s lijkt inwisselbaar. Toch is er goed nagedacht over de opbouw van intensiteit en spanning. Muzikaal is deel één van Pie & Mash het meest vernieuwend. Deel twee kent wat meer de in-ya-face benadering van het debuut.
De bijzonder gecombineerde muzikale invloeden blijken wederom een goede ondergrond voor mc BangBang. Zijn grote bek, nietsontziende grootheidswaan en paranoia maken van deze geëmigreerde Londenaar een ideaal hate him or love him boegbeeld. Op Learning Curve kon de eendimensionale schreeuwerige toon en genre-eigen zelfverheerlijking na een tijd gaan irriteren. Op Pie & Mash heeft de mc een balans gevonden tussen de harde en luide straatvechterstaal en zijn diepere sociaal bewogen observaties. Zelfs als je een hekel hebt aan het genre zou je Hot Winter’s Day en The Kids eens moeten beluisteren. Wat een creatieve manier om beschouwende nummers een plek op het album te geven.
Het is Kubus & BangBang flinke ernst in het introduceren en meteen ook op de schop nemen van het rauwe Britse geluid. Met Pie & Mash zetten beiden een grote stap voorwaarts. Wie dacht met Learning Curve een eenmalig tussendoortje te hebben gegeten, zal opkijken van de ambities en muzikale diversiteit op opvolger Pie & Mash. Ik moet zeggen dat ik aangenaam verrast ben door het album, aangezien ik het vorige album 'Lurning Curve' niet echt tof vond... |
Catch22- | dinsdag 19 februari 2008 @ 12:02 |
Ben benieuwd, Kubus blijf toch _de_ man... |
eleusis | dinsdag 19 februari 2008 @ 12:50 |
31 tracks ! |
n00cL30n | dinsdag 19 februari 2008 @ 13:37 |
Binnenkort maar eens gaan checken dan.  |
dikkekaas | dinsdag 19 februari 2008 @ 20:54 |
Wow. Ik ben ook zeer aangenaam verrast! Learning Curve vond ik al best tof, niet echt bijzonder ofzo, maar wel aardig. Pie & Mash daarentegen is echt een geniaal album! De beats van Kubus zijn echt heel goed. Op Learning Curve vond ik Bang Bang nog een beetje wennen maar op dit nieuwe album vind ik 'm perfect aansluiten bij de beats. Deze ga ik kopen  |
Sack_Blabbath | dinsdag 19 februari 2008 @ 20:57 |
21.45u vanavond op MTV Aflevering 1 van een docuserie over de herenquote:Deze nieuwe serie volgt Kubus & BangBang terwijl ze in London op zoek gaan naar de 'roots' van BangBang!
MTV zendt vanaf 19 februari de docuserie Pie & Mash uit. Een inzichtvolle, vermakelijke en spraakmakende kijkervaring! De 8-delige MTV-docuserie staat natuurlijk niet op zich zelf. Het nieuwste Kubus & BangBang album Pie & Mash ligt namelijk vanaf 15 februari in de winkel. De dubbel-cd bevat maar liefst 30 tracks aan nieuwe, frisse muziek van het synth-hop duo dat met een onwaarschijnlijke combinatie van ongedwongen Hollandse beats en scherpe Britse vocalen blijft verrassen. Met slechts drie gastbijdragen van Sticks (Opgezwolle), Envy en Timmy laat het recept voor deze Pie & Mash weinig ruimte voor andere ingrediënten dan Kubus & BangBang.
In de Pie & Mash docu reizen Kubus & BangBang naar de thuishaven van de Britse mc BangBang. In London blijft het niet alleen bij het bezoeken van open mics, op gesprek gaan bij platenmaatschappijen en het op straat verkopen van het debuutalbum Learning Curve. Want de oerhollandse Kubus wordt vooral meegezogen in BangBang's duistere verleden van straatvechten en drugsgebruik. Zo maakt de kijker mee hoe BangBang van de straat en uitgestorven galerijflats zijn sportschool maakte om zijn lichaam te trainen tot een moordmachine.
De voormalige flat van BangBang wordt bezocht, inclusief een kamer met muren vol gedichten en tekeningen die de ex-verslaafde onder invloed van crack bedacht en optekende. Ook zien we een zachtere kant van deze bikkelharde Londenaar. Zo gaan we langs bij Graham, een Pit Bull fokker, paardenliefhebber en misschien wel het enige vaderfiguur dat Bang ooit heeft gekend. Superproducer Kubus kijkt zijn ogen uit in een draaikolk van emotie, avontuur en zelfs van de pijn tijdens het zetten van een enorme Koi-karper tatoeage op zijn zij. Dit en meer in Kubus & BangBang's Pie & Mash MTV-docuserie, mis het niet!
7 februari was de preview in het gebouw van MTV Networks. Onder het genot van een warm bord Pie & Mash kon je genieten van de avonturen van Kubus & Bangbang tijdens hun trip naar Londen! Was je te laat met reageren of waren er geen plaatsen meer vrij? Kijk dan vanaf 19 februari naar deze docu-soap! |
kciR | dinsdag 19 februari 2008 @ 21:04 |
Ik heb hem zondag gekocht, naar aanleiding van disk 1 in de luisterpaal, de tweede schijf is net zoveel de moeite waard! Geniaal album, lekkere biets van Kubus! Toch knap dat het 31 nummers lang blijft boeien, had ik niet gedacht. Het nummer met Sticks en die met Timmy zijn op dit moment m'n favorieten.. Reasons Not To Be Violent blijft echt hangen Bij de cd zit trouwens een stickervelletje als extraatje, kun je je koelkast (cd hoes is een koelkast) mee beplakken. |
minq | woensdag 20 februari 2008 @ 02:52 |
Ja, deze is hard. 31 tracks boeien is moeilijk maar gedaan, props darfur. |
D.zire | woensdag 20 februari 2008 @ 09:42 |
nog niet geluisterd, binnenkort ff doen ben toch wel heel benieuwd eigelijk learning curves bleef ook best lang boeien |
Karrel_Laaglawaai | woensdag 20 februari 2008 @ 09:49 |
Ik vermoed dat ik em wel ga halen, hoewel ii eigenlijk nog niet echt overtuigd ben na luisteren van de luisterpaal. |
DubzOne | woensdag 20 februari 2008 @ 14:43 |
quote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:04 schreef kciR het volgende:Ik heb hem zondag gekocht, naar aanleiding van disk 1 in de luisterpaal, de tweede schijf is net zoveel de moeite waard! Geniaal album, lekkere biets van Kubus! Toch knap dat het 31 nummers lang blijft boeien, had ik niet gedacht. Het nummer met Sticks en die met Timmy zijn op dit moment m'n favorieten.. Reasons Not To Be Violent blijft echt hangen Bij de cd zit trouwens een stickervelletje als extraatje, kun je je koelkast (cd hoes is een koelkast) mee beplakken. Ik moet zeggen dat ik Sticks niet zo heel vet vind op die track |
DubzOne | woensdag 20 februari 2008 @ 14:46 |
Float vind ik echt een heerlijk nummer... Dat is gewoon (bijna) IDM  |
dikkekaas | woensdag 20 februari 2008 @ 17:25 |
Zo'n heerlijk album. Krijg er geen genoeg van  |
DubzOne | maandag 25 februari 2008 @ 16:38 |
quote:Kubus & BangBang: “Mensen creëren hun eigen demonen”
“Elke keer als kinderen een zwarte persoon op tv zien, is het een debiel”
interview Atze de Vrieze maandag 25 februari 2008 16:09
Naast de deur van John Reilly staat een rijtje fonkelende sneakers. De mededeling op de deur is onverbiddelijk: “Schoenen uit”. De Britse rapper, beter bekend onder de naam BangBang, houdt vandaag persaudiëntie in zijn huis in Amsterdam ter gelegenheid van het nieuwe album Pie & Mash. Het is alweer het tweede album met de Zwolse beatmaker Kubus, amper een jaar na debuut Learning Curve. Wat heet: het album telt maar liefst 31 tracks, verdeeld over twee schijfjes. “Ik wilde er eigenlijk veertig”, zegt BangBang. “Zo is het precies goed”, zegt collega Kubus. Een blik op de deurposten verraadt dat achter die schoenenregel wel eens meer kan zitten dan hygiëne. Naast bijna elke deur hangt een klein briefje, met daarop een tekst. “Het zijn islamitische gebedjes”, zegt BangBang. “Ik kan ze niet onthouden, dus ik plak ze maar gewoon op de deur. Je moet constant onthouden dankbaar te zijn. Het leven is kwetsbaar.” BangBang is moslim. Dat is geen nieuws, maar je zou het haast vergeten. Hij loopt er niet mee te koop, maar zijn boekenkast staat vol teksten over religie, goed en kwaad en de profeet. “Ik gebruik de woorden moslim en islam niet graag”, zegt hij. “De brainwash heeft zijn werk gedaan. Als mensen die woorden horen, schakelen hun hersenen uit. Ik breng dezelfde waarden, alleen met andere woorden.”
De rolverdeling binnen Kubus & BangBang is duidelijk: Kubus is de man van de beats, BangBang zorgt voor de inhoud. BangBang is een man van principes. Dat merkte ook TMF-vj Valerio, die BangBang een duivel noemde, terwijl hij engelvleugels op zijn rug heeft staan. “These ain’t just tattoos, they are warning signs”, waarschuwde BangBang nog op Pie & Mash. Een week later bij Jensen werd er wat over geginnegapt, maar eigenlijk was BangBang bloedserieus. Het sleutelwoord in de teksten van BangBang is paranoia, nauw verbonden met de manier waarop hogere machten in de maatschappij (overheden, media) bewust of onbewust mensen manipuleren. Meer speciaal: zwarte mensen. “De zwarte mensen op deze wereld worden gedemoniseerd”, zegt hij. “Zwarte mannen werden tijdens de slavernij omschreven als beesten met een hoge pijngrens. Je kon ze met een zweep slaan, zonder je daar schuldig over te voelen. Het waren geen mensen. Daarom heb ik een psychologisch spel met Valerio gespeeld. Ik wist dat hij – met zijn instelling – bang voor me zou zijn. Hij had kunnen weten dat ik alleen de bank omver zou gooien en dat het verder onschuldig was, maar hij dacht dat hij klappen zou krijgen. Als je denkt dat ik een duivel ben, moet je ook leven met de paranoia. Gaat je hart sneller kloppen als er ’s avonds laat in de tram paar Marokkaanse jongens binnen komen? Dat heb je aan jezelf te danken. Mensen creëren hun eigen demonen, nu moeten ze ermee leven.”
BangBang zelf is ervan overtuigd dat hij wél controle heeft over zijn leven. “Ik ben van een generatie die niet opgegroeid is voor de tv. Bijna alles wat op tv komt, is rotzooi. Ze hebben een experiment gedaan in de VS met zwarte kinderen die veel tv kijken. Ze gaven hen een zwarte en een witte pop. De meeste kinderen kozen voor de witte pop. Zo krachtig is dat apparaat. Die kinderen hebben al op jonge leeftijd het gevoel dat ze lelijk zijn. Dat is niet verwonderlijk. Elke keer als ze een zwarte persoon op tv zien, is het een debiel. Oprah Winfrey is een machtig persoon, maar moet je kijken hoe ze zich gedraagt! Bill Cosby, nog zo’n stereotiep.”
“Buiten de studio ben ik wel grappig”, verzekert hij. “Het is een bewuste keuze. Op de radio hoor je alleen maar ‘Dom lomp en famous bitches zitten aan mijn penis’. Er moet toch ruimte zijn voor iets serieus? Er staat trouwens wel een partynummer op Pie & Mash. One Verse heet het, het is een grote grap. Eén uit dertig, ja. Hahaha! Eerlijk gezegd vind ik het wel ontspannend om over Conflict Diamonds te praten. Het geeft me een goed gevoel om me druk te maken over mensen die ik niet eens ken. Ik heb ook een track gemaakt over iemand die in een half jaar 20.000 euro uitgeeft aan cocaïne, zonder erbij stil te staan dat er een veld zo groot als dit huis voor nodig is om zo’n klein beetje charly te maken. En dat papaverteelt de aarde verkloot. Je kunt niets anders meer verbouwen als je eenmaal cocaïne hebt geteeld.”
Kubus, langzaam weg gedut bij het bevlogen verhaal van BangBang (“Ik heb het vaker gehoord”), schrikt wakker bij de vraag of zijn maat hem nog wel van zijn cocaïne laat genieten. “Ik ben anti drugs man!”, zegt hij verontschuldigend. “Hij kan niet produceren als hij high is”, schiet BangBang hem te hulp. “Ik wel. Ik heb een boek geschreven, 544 pagina’s in drie weken. Het heet My Shit en is volledig gemaakt op White Widow. Dertien uur per dag man, ik heb er een kuil van in mijn matras!” http://3voor12.vpro.nl/artikelen/artikel/39294632 |
Edwinuss | maandag 25 februari 2008 @ 20:47 |
tvp  |
Reddiablo | woensdag 27 februari 2008 @ 12:25 |
toch eens checken, Bang Bang 2x live gezien en heel kort gesproken - top geezer! |
Karrel_Laaglawaai | woensdag 27 februari 2008 @ 12:27 |
quote: Dat weet ie in interviews dan aardig te verbergen! |
Reddiablo | woensdag 27 februari 2008 @ 12:30 |
Hij is wel ghetto en zou waarschijnlijk zeer crimineel zijn geweest
maar mijn interactie met hem was positief. Ben dan ook geen talentloze TV kneus die niks weet |
Karrel_Laaglawaai | woensdag 27 februari 2008 @ 13:00 |
Niet alleen Valerio, dat was in scene gezet, maar in al zijn interviews komt hij over als een trieste rukker. |
calabi_yau | woensdag 27 februari 2008 @ 13:06 |
Gisteren voor het eerst pie & mash @ mtv gekeken. Was de aflevering waar kubus een dikke tattoo laat zetten, best tof. |
RitseB | woensdag 27 februari 2008 @ 16:44 |
klinkt lekker. Beats klinken weer heerlijk ! |
ikookhier | donderdag 20 maart 2008 @ 01:43 |
Echt een tering lekkere CD luister er nu al weken naar  |
kokos | donderdag 20 maart 2008 @ 01:44 |
Learning Curve vond ik teveel britse chaos, is deze cd minder? |
ikookhier | donderdag 20 maart 2008 @ 01:49 |
quote: Ik vind het wel mee vallen met de chaos,Maar ik luister ook naar Dizzee Rascal dus  |
Salvad0R | donderdag 20 maart 2008 @ 02:19 |
puyk stukje muziek, dat album. |
DubzOne | donderdag 20 maart 2008 @ 13:09 |
quote: Pie & Mash is geen chaotisch album in ieder geval... |
DubzOne | woensdag 9 april 2008 @ 11:04 |
Kubus & BangBang vertrekken bij Top-Notch Britse rapper start eigen label Dog’s Bullocks
Atze de Vrieze woensdag 9 april 2008 08:59
Kubus & BangBang gaan weg bij Top-Notch. De Britse rapper richt zijn eigen label Dog’s Bullocks op en neemt zijn producerende maat mee. Op het label zullen albums uitkomen van Kubus & BangBang zelf, maar ook van andere artiesten, zoals vrouwelijke mc Lips. Het besluit valt niet toevallig amper een week nadat bekend werd dat Top-Notch zijn sales, distibutie en kantoor verhuist van PIAS naar major label Universal. “Het is een grote verandering”, zegt Bart van der Werken alias Kubus. "Top-Notch is een major label company geworden." De publishing van Kubus was al ondergebracht bij Universal. “Ik vind het geen goede zaak als mijn publishing en label onder een dak zitten”, zegt hij. “Nu ben ik helemaal vrij.”Volgens John Reilly alias BangBang is de stap naar onafhankelijkheid logisch. Hij stond nooit onder contract bij Top-Notch, vertelt hij. Hij zag de recente ontwikkelingen bij het label met lede ogen aan. “Toen ik net met Top-Notch in aanraking kwam, was het label fris, inmiddels is het mainstream geworden”, zegt hij. “Ik wil niet op hetzelfde label als popact The Opposites.” BangBang is niet bang de goede naam en het uitstekende netwerk van Top-Notch achter zich te laten. “Alle publiciteit die we de laatste maanden hebben gehad, hebben we zelf gegenereerd”, zegt hij. “Dus kunnen we het net zo goed zelf doen.”
“Heb je ooit wel eens een hond aan zijn eigen ballen zien likken”, zegt hij over de naam van zijn label. “Het ziet eruit alsof dat het lekkerste ter wereld is. Zo moet je de artiesten op het label ook zien.” BangBang heeft een onafhankelijk en creatief label in gedachten, in de geest van bijvoorbeeld Factory (Joy Division, Happy Mondays) of Stones Throw (Madlib, Peanut Butter Wolf). Hij is in gesprek met PIAS – het label dat Top-Notch juist achter zich heeft gelaten – voor de distributie van zijn platen. Op zijn label hoopt hij artiesten uit te brengen die mensen aan het denken zetten. Op de korte termijn staan een solo-album van hem zelf en een instrumentale plaat van Kubus op de agenda. Ondanks dat Kubus er vier albums uitbracht laat Kubus Top-Notch niet met een rotgevoel achter, zegt hij. Hij heeft ook niet het gevoel een bijzondere band te verbreken. “Ik heb in al die jaren maar een paar keer contact met Kees de Koning gehad, dus ik heb niet heel erg het gevoel dat ik loyaal moet zijn aan zijn label. Met Pie & Mash heeft hij zich nauwelijks bemoeid. Misschien hoeft dat ook niet, maar ik had het persoonlijk wel prettig gevonden. John (BangBang, red.) is een vriend van me, ik vind het prettig om met hem te werken. Er komen allemaal nieuwe kansen.” Ook BangBang ziet het als een nieuw avontuur. “Of ik een goede zakenman ben? Dat is een goede vraag. Ik weet het niet. Wat ik wel weet is dat Kubus niets verdiende toen ik met hem begon te werken, nu verdient hij veel geld.” De kern van zijn onderneming is volgens hem kwaliteit. “Ik hoorde Don Diablo laatst zeggen: van credibility kun je de rekeningen niet betalen. Ik ben dat niet met hem eens. Als het product goed genoeg is, komt het geld vanzelf. En weet je, als het lukt, lukt het. Als het niet lukt is het ook niet erg.” [/quote] |
Reddiablo | dinsdag 15 april 2008 @ 22:17 |
Interview met BangBang hij was best relaxt. Respect.
http://3voor12lokaal.vpro.nl/magazines/news/index.jsp?portals=2682&magazines=479&news=963582 |
Molluck | zondag 18 mei 2008 @ 20:13 |
Ik zat de serie Pie & Mash op MTV te kijken en daar zat een aantal keren Stop The Problems (van Learning Cruve) in, ik ben de albums gaan checken omdat ik die beats zo vet vond.
Nu ik het album geluisterd en ik vind de beats nog steeds vet, maar het is niet echt zoals in die track. Eigenlijk ben ik meer fan van Kubus dan van Bang Bang en een hip-hop album luisteren alleen voor de beats voelt een beetje vreemd. Ik heb het idee dat dit meer had kunnen zijn dan het is... |
Da_Ripper | donderdag 22 mei 2008 @ 21:17 |
Kwibus & TumTum  |
ikookhier | donderdag 22 mei 2008 @ 21:28 |
quote: Kansloze shit van Steen  |
nipeng | vrijdag 20 juni 2008 @ 16:10 |
Ze staan vanavond in de effenaar:
http://www.effenaar.nl/event.php?e_id=1100 |
Molluck | zondag 22 juni 2008 @ 11:44 |
quote: Ik ben geweest, het was echt gruwelijk vet. De Kleine Zaal was niet eens helemaal vol maar het publiek was wel superenthousiast. De nadruk lag vooral op de uptempo nummers en af en toe een break met daarin de wat meer poetische tracks om daarna meteen weer te knallen.
Echt heel vet om die hele zaal op te zien springen bij de eerste beats (Blackness) en meteen bij het tweede nummer (Ey!) was er al een dikke pit aan de gang, die later alleen maar groter en wilder werd bij Reasons Not To Be Violent en Stop The Problems.
Hier was de harmonie tussen beats en lyrics wel heel goed en de balans was een stuk beter dan ik hierboven nog schreef over het album, waarvoor ik overigens na vaker luisteren toch wel diepe respect heb gekregen, maar het optreden zat echt perfect in elkaar...
[ Bericht 1% gewijzigd door Molluck op 22-06-2008 11:55:48 ] |
Da_Ripper | zondag 22 juni 2008 @ 13:52 |
Nog gast-optredens of wast alleen die 2? |
Molluck | zondag 22 juni 2008 @ 13:57 |
quote: Er was nog een Engels chickie dat een acapella deed, ze zat op 'hun' label (is dat TopNotch of hebben ze een eigen label opgezet?), typisch Engelse stijl, het zou trouwens best kunnen dat ze Kubus' huidige vriendin is.
Verder geen bekenden (voorprogramma was Last Crewsaders, echt stukken beter dan ik had verwacht) maar het was ook maar een klein zaaltje... |
Da_Ripper | zondag 22 juni 2008 @ 14:19 |
quote:Op zondag 22 juni 2008 13:57 schreef Molluck het volgende:Verder geen bekenden (voorprogramma was Last Crewsaders, echt stukken beter dan ik had verwacht) maar het was ook maar een klein zaaltje... Boys uit m'n hood , nooit live gezien maar de filmpjes die ik nu ff zit te kijken klinken idd niet slecht. |
mrcool | zondag 22 juni 2008 @ 15:16 |
Kwibus & Tumtum?  |
Da_Ripper | zondag 22 juni 2008 @ 15:48 |
quote:Op zondag 22 juni 2008 13:57 schreef Molluck het volgende:Er was nog een Engels chickie dat een acapella deed, ze zat op 'hun' label (is dat TopNotch of hebben ze een eigen label opgezet?), typisch Engelse stijl, het zou trouwens best kunnen dat ze Kubus' huidige vriendin is. Kubus & BangBang gaan weg bij Top-Notch. De Britse rapper richt zijn eigen label Dog's Bullocks op en neemt zijn producerende maat mee. Op het label zullen albums uitkomen van Kubus & BangBang zelf, maar ook van andere artiesten, zoals vrouwelijke mc Lips. 3voor12
Mn.Koud; stop following me! |
mrcool | zondag 22 juni 2008 @ 20:07 |
quote: Wat wou je doen dan? Me bannen?  |