wel een uitdaging maar ik moet om 10 uur op en om 11 uur in het zwembad staanquote:Op maandag 11 februari 2008 03:40 schreef wonderer het volgende:
Krijgen we hem nog vol voor vanavond?
ckvquote:
ow dus... das een vak van na mijn tijd... damn ik word nu al oud met mn 27... dat soort dingen hoefde ik niet te leren op schoolquote:Op maandag 11 februari 2008 03:42 schreef Meneer-Goud het volgende:
[..]
ckv![]()
een stukje van de stof:
Restvorm: Hetgeen dat overblijft als de vorm weggehaald wordt
Vormcontrast: Tegenstelling in vorm
Plasticiteit: Ruimtesuggestie door middel van schaduw
en dan nog 60 van die woorden
Ik ook, maar ckv had ik wel graag gehad.quote:Op maandag 11 februari 2008 03:43 schreef Wexy het volgende:
[..]
ow dus... das een vak van na mijn tijd... damn ik word nu al oud met mn 27... dat soort dingen hoefde ik niet te leren op school
Ja, dat vind ik wel interessant om te weten. En natuurlijk alle musea- en theaterbezoekjesquote:Op maandag 11 februari 2008 03:46 schreef Wexy het volgende:
om te weten hoeveel ruimtesuggestie je hebt door middel van schaduw?
ja kan handig zijn met de inrichting van je nieuwe woning natuurlijk net als te weten wat er overblijft als de vorm wordt weggehaald...
slaap lekker en kom nog eens weerquote:Op maandag 11 februari 2008 03:51 schreef Meneer-Goud het volgende:
nog even doorlezen en dan tot 7.00 slapen, dus het lijkt me niet onverstandig te stoppen met fok!ken.
Welsterustenn en iedereen bedankt voor de fijne raad
Take care. UIteindelijk komt het wel goed. Als je maar eerlijk tegen jezelf bent.quote:Op maandag 11 februari 2008 03:51 schreef Meneer-Goud het volgende:
nog even doorlezen en dan tot 7.00 slapen, dus het lijkt me niet onverstandig te stoppen met fok!ken.
Welsterustenn en iedereen bedankt voor de fijne raad
ow kijk daar gaat het om.. tss en ik maar denken dat je echt nuttige dingen wist voor al die termen om ze in de praktijk te brengenquote:Op maandag 11 februari 2008 03:52 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik wel interessant om te weten. En natuurlijk alle musea- en theaterbezoekjes
Nog steeds hetzelfdequote:Op maandag 11 februari 2008 03:57 schreef Wexy het volgende:
he wonder.. hoeveel woorden moet je nog?
wat meen je niet?!?!?!quote:Op maandag 11 februari 2008 04:02 schreef wonderer het volgende:
[..]
Nog steeds hetzelfde
Weltrusten?
De stelling van pythagoras heb ik wel es IRL gebruikt en kunst-techniek was ook handig toen ik nog tekende
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |