Ik zal zelf het goede voorbeeld geven door maar te beginnen!
Nouja ik ging dus gister naar de liveshow van Idols! Na eerst lekker geplet te worden in de rij, konden we naar binnen. We hadden een heel mooi plekje! Voor de kijkers in het rechterblok, aan het gangpad ongeveer 10 rijen boven de jury!
Maar wij wilden in 't midden, mocht niet van de gastvrouwen, dik gezeur nouja boeien!
Eventjes wat fototjes gemaakt van het podium, wat er zonder licht echt heel lelijk uit zag!
Toen kwam de publieksopwarmer langs! En daarna Wendy & Martijn die nog eventjes vroegen of er nog fans in de zaal zaten! Overal (vooral bij Nikki & Nigel) groot applaus, bij Neil overstemde het boe-geroep!
Er werd afgeteld en de opening begon!
Daarna een spetterend optreden van Nikki die de zaal wegblies! Na Nikki was 't al gauw 7

minuten pauze! De publieksopwarmer deed nog wat leuke spelletjes en wat kleine kindjes mochten zingen, heel vals natuurlijk!
Daarna kwam 't optreden van Nigel geloof ik? Begin was vrij saai, maar het publiek ging echt helemaal uit z'n dak bij zijn uithalen! Vervolgens Nathalie, die steeds minder populair wordt volgens mij! Het was goed, maar bij het 'geschreeuw' zag ik veel mensen nogal verveeld/geïrriteerd kijken! Vervolgens een optreden van Charlene waar in ieder geval ik erg van onder de indruk was, Charlene is back! Vervolgens een optreden van Neil. Irritatiefactor met z'n vibrato was weer aanwezig en ik hoorde veel mensen om mij heen snurkgeluidjes maken en ook het applaus was beduidend minder!
Na de reclame mocht Nikki nog een keer! Ook dit keer vond vond iedereen het weer erg goed, wel minder dan de opening, maar daar kan je ook niet overheen! Nog een optreden van Nigel, het publiek ging uit z'n dak bij het dansen, zang was ietsje minder, maar het publiek gaf een staande ovatie! Daarna Nathalie! Het was goed, maar bij de uithalen zag ik het publiek verveeld kijken! Daarna een super optreden van Charlene

! Wat open doekjes tussendoor en ze werd een stuk populairder dan ze aan 't begin was bij het publiek!
Na de reclame weer een optreden van Neil, het boegeroep kwam nog net niet maar de snurkgeluidjes waren aanwezig!
In de backstageshow lekker rondgelopen en eventjes met de mama van Charlene (die heel lief is) gekletst! Lekker uit ons dak gegaan op het nummer van CB Milton en ongeveer een beuk gekregen door papa Hendriks die naar de wc moest en wij voor de dames wc stonden!
Daarna de uitslag! Uitzinnige vreugde toen Nikki door was bij het publiek. Kleine verbazing toen Nigel op de kruk kwam, bijna gejuich toen Neil er kwam te zitten! Bij Nigel/Charlene lag 't iets moeilijker, want de mensn waren verbaasd over Nigel, maar blij voor Charlene! Charlene zelf vond 't volgens mij eerst heel jammer dat Nigel op de kruk kwam, maar vierde daarna eventjes een klein feestje op de bank toen 't besef kwam dat ze zelf door was! Vervolgens Nigel door en Nikki, maar vooral Charlene die een gat in de lucht sprongen! Toen Nathalie natuurlijk door en het publiek was zo blij dat Neil er uit was dat Nathalie maar eventjes heel hard werd aangemoedigd!

Uiteindelijk nog wel een applaus voor Neil, harder dan in de rest van de show!
Toen begon het lange wachten! En het was koud kan ik je zeggen! Rond twaalf uur kwam Wendy naar buiten, naar wat die-hard fans, maar wij mochten gelukkig ook op de foto! Ze was heel lief, voor zover je dat kan zeggen in 5 minuten!
Rond kwart over 12 kwam Neil de foyer binnen, hij kreeg een applaus van de familie van de andere kandidaten, ging vervolgens naar zijn kamperfamilie (waarvan er nog heeeel veel waren gebleven in tegenstelling tot bij de anderen, want papa & mama Nikki/Charlene vonden het veel te laat

). Toen hij naar buiten kwam had ik niet echt de drang om op de foto te gaan ofzo, dus dat hebben we ook niet gedaan!
Heel langzaam kwamen de andere 4 overgebleven kandidaten de foyer binnendruppelen! Nathalie kwam vrij snel naar buiten (half 1 ofzo), want die ging naar een feestje. Snel fototje gemaakt en weer door!
Nigel, Nikki & Charlene daarentegen bleven heel lang binnen staan, vooral de dames hadden veel gezamelijke vrienden die ze één voor één moesten groeten en vervolgens ook één voor één afscheid van nemen! Toen kwam Nigel naar buiten, die erg spontaan was en natuurlijk even op de foto!
Heel veel later kwam Charlene naar buiten, maar omdat ze een doorgang dicht gingen doen hebben we haar maar heel kort kunnen spreken. Maar ze was wel super spontaan. We hadden een klein cadeautje ("Voor mij, echt waar") en ze zou er thuis nog even heeel aandachtig naar kijken, ze was er super blij mee! Nog even een foto gemaakt, maar toen moest ze rennen omdat die bewaker de doorgang bij studio 24 dicht ging doen.
Ik wilde alleen nog erg graag op de foto met Nikki, die echt niet vooruit was te branden. We mochten gelukkig op de foto en toen zijn we nog een stukje met haar en een paar vrienden meegelopen, omdat we zelf de weg niet zo goed wisten. Toen Nikki en haar vrienden (die op een gegeven moment Engels met een heel leuk accentje (Australisch) praatten een andere weg moesten en wij de weg niet wisten, heeft Nikki ons eventjes de weg verteld (de goede

) en moesten wij over een heel eng en donker mediapark de weg naar mijn moeder en de auto vinden!
Het was een super geslaagde dag en gewoon weer heel erg leuk!
hier de foto's:
![]()
Ik met Wendy
![]()
Ik en Charlene

![]()
Ik en Nikki
![]()
Ik en Nigel
![]()
Ik en Nathalie