We hebben hier duidelijk te maken met een kennerquote:Op zaterdag 9 februari 2008 14:04 schreef postmortum het volgende:
Hyuandai
quote:Op zaterdag 9 februari 2008 14:07 schreef postmortum het volgende:
plz fix de tt ff
ik kan de op niet meer aanpassen![]()
Ja, die taartschep kreeg ik er helaas bijquote:Op zaterdag 9 februari 2008 14:12 schreef BrandX het volgende:
[..]
Jouw Draak heeft dezelfde foute spoiler als mijn Tuut heeft
ty , ik ben niet goed in op's makenquote:
rijd lastig..quote:Op zaterdag 9 februari 2008 14:30 schreef rulerofdeath het volgende:
[ afbeelding ]
zo een hebben mijn ouders. zelfde kleur, alleen geen velgen.
jamaar wij houden van onze tuut zoals hij is, met al zijn gebreken, en wij accepteren dat ieder zijn tuut uniek is op zijn eigen wijze wijzequote:Op zaterdag 9 februari 2008 20:25 schreef Youp het volgende:
normaal gaat het bij autoliefhebbers enzo over, de mijne heeft zoveel pk's en van 0-100 in zoveel seconden en de mijne trekt zoveel g in de bochten etc.
hier gaat het over... de mijne verbruikt 1:12! ooooeeeeh.... ja maar die van mij heeft 8 spaaks wieldoppen! aaaaaaaaaah.... die van mij loopt op maar 3 cilinders! extra zuinig... ooooh kijk die kleur... hoeveel kilometers heeft die van jou al gedraaid zonder onderhoud...?
geniaal
Preciesquote:Op zaterdag 9 februari 2008 23:12 schreef BrandX het volgende:
[..]
jamaar wij houden van onze tuut zoals hij is, met al zijn gebreken, en wij accepteren dat ieder zijn tuut uniek is op zijn eigen wijze wijze
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |