Mona en Bianca verlaten het Big Brotherhuis. De fl. 10.000 was net het duwtje
dat ze nodig hadden. In de loop van volgende week zullen twee kersverse
bewoners het huis betreden. Wie het zijn? Hou de site in de gaten."
Rolf:" Ik dwing jullie niet om er uit te gaan, maar als jullie een duwtje nodig hebben, wil ik graag helpen.
Wat hij dus bedoelt, is dat de kijkcijfers niet hoog genoeg zijn, dus iemand moet er uit. En dat zijn dus Mona en Bianca geworden.
quote:
op 10-28-1999 om 11:51 PM schreef Cali het volgende:
Ik vind het belachelijk dat er twee nieuwe mensen inkomen en er wel gewoon genomineerd gaat worden. Ik hoop dat de bewoners in opstand komen. Iemand het met mij eens?!?!
juist!!
ik ben het ook met je eens
ze hebben op de streams al gemeld dat ze tegen gaan stemmen, laten we dat allemaal doen
quote:
op 10-28-1999 om 11:52 PM schreef Coolio het volgende:
Rolf:" Ik dwing jullie niet om er uit te gaan, maar als jullie een duwtje nodig hebben, wil ik graag helpen.![]()
![]()
![]()
Wat hij dus bedoelt, is dat de kijkcijfers niet hoog genoeg zijn, dus iemand moet er uit. En dat zijn dus Mona en Bianca geworden.
Ha die Coolio.
hartstikke mooi voor de kijkcijfers (Wij hebben toch allemaal gekeken, of niet ??) Maar het is niet door VOO voorgekookt. Maar op wat er gebeurde zijn ze wel erg handig ingesprongen. Het Mona-Ernst huwelijk kwam onder druk te staan, en de psycholoog had Al hints gegeven dat er 1 mentaal wat waggelde. Hij hoefde Hummie en de rest van de productie ws toen al geen naam meer te noemen. Bianca: "Misschien heb ik het verborgen gehouden voor de groep, maar niet voor de psycholoog."
Ik vraag me af hoe die nieuwe het gaan redden.. En of Vernoca er wel mee weg komt. Dit is een goed moment voor de bewoners om eens hun poot stijf te houden. Go Boys, go girl.
---------------------
Bart tegen BB: "Je komt een beetje ongelegen."
Ik vrees dat dit inderdaad zo is. Mona had het volgens mij inderdaad moeilijk (ok), maar Bianca is zeker gevaarlijk voor de kijkcijfers.
Voorspelbaar aan de ene kant: saai en 'diep' gelul. En tegelijk onvoorspelbaar: ongeleid labiel projectiel. En zeg nou zelf; met een een eventuele zelfmoord of totale gekte maak je geen goede sier als omroep. Dus exit Bianca.
Twee vragen, toch:
- Waarom bood V niet 1 envelop aan?
Een stuk beter voor de spanning (en de groepsdynamiek, zou Bianca zeggen).
- Waarom twee nieuwe bewoners?
De groep kan de 'inspanning' van het wennen aan een nieuwe niet twee keer leveren. En zeker niet twee nieuwen. Dus een geforceerde e gefrustreerde uitzending, die zeker niet leuk is om naar te kijken!
quote:
op 10-29-1999 om 10:44 PM schreef isis het volgende:
Zo, een dag verder en Veronica laat weten dat de nominaties toch uitgesteld worden en dat iedereen straks meedoet aan de nominaties. Ik blij!
Hoewel.... Een nominatie en eliminatie ronde in de huidige samenstelling zou zeer interessant geweest zijn (gokje : Maurice & Karin?)...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |