Een superschnelle die bijna supersnell van de trap op station Den Haag HS afdonderde.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:27 schreef Adelante het volgende:
gefeiciteerd met je nieuwe laptop, wat is het voor een?
Tuurlijk, zit een vrij goede omheen ooknog.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:28 schreef MouzurX het volgende:
Doe je je laptop dan niet in zon laptoptas?
Voor het geval je het echt wil weten.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:27 schreef Adelante het volgende:
gefeiciteerd met je nieuwe laptop, wat is het voor een?
Dat volk is ook zwaar irritant ja.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:37 schreef SuperRogier het volgende:
Sowieso zijn er genoeg mensen die het principe "trein" niet snappen.
Moest vanmiddag de trein uit, 4 minuten de tijd dus dat ging wel lukken, bij het uitstappen allemaal mensen al naar binnen proppenJa retards, als dat ding leeg is kun je er makkelijker in, er is plek, ik ben er uit en je hebt toch nog wel tijd voordat die weg gaat dus ffs, denk na
quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:44 schreef Zotheid het volgende:
Verkapt kijk-mij-stoer-lopen-met-mijn-nieuwe-laptop-topic.
Nee hoor, mijn laptop functioneert nog naar behoren.quote:
quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:47 schreef jna het volgende:
Met je laptop op HS rondlopen![]()
Ik verwacht volgende week nog een topic in klb waarin ie is gejat
Nee ze hebben hun ogen natuurlijk op je waardevolle spullen gerichtquote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:48 schreef McKillem het volgende:
[..]De meeste mensen op HS durven me nog niet recht in mn ogen aan te kijken. Laat staan mijn notebook jatten.
Daarnaast zit het in een tas die niet direct op een laptoptas lijkt.
Er staat anders altijd genoeg politie voor HS, kan hij gelijk aangifte doen.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:47 schreef jna het volgende:
Met je laptop op HS rondlopen![]()
Ik verwacht volgende week nog een topic in klb waarin ie is gejat
En ik op iedereen die ik er direct danwel indirect van verdenk in staat te zijn mijn shit te jatten.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:50 schreef jna het volgende:
[..]
Nee ze hebben hun ogen natuurlijk op je waardevolle spullen gericht
Zo alert was je niet, anders had je die persoon ook niet de kans gegeven om je haast omver te lopen.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:52 schreef McKillem het volgende:
Ik ben erg alert op straat dus dat gaat me niet rap gebeuren.
Dat viel me inderdaad op ja.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:27 schreef Sputnik het volgende:
zittend rennen is inderdaad nogal vreemd
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |