We hebben het hier over een supporterssite, bijgehouden door vrijwilligers.quote:Op zaterdag 12 april 2008 03:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Typo's kunnen imo niet. Dubbelcheck dan maar keer 10 als het een serieus iets betreft...
Dan kun je wel eens een typfoutje maken ja.quote:Op zaterdag 12 april 2008 17:09 schreef Zapper het volgende:
En dan hoef je niet meer te controleren wat je publiceert?
Totti heeft al bedankt voor Italie, dus dat ek zal hem een worst zijn.quote:'Totti staat over vier maanden weer op veld'
21/04/2008 09:52
Ondanks een knieoperatie was er positief nieuws over Francesco Totti. De Italiaanse aanvaller moet de start van het nieuwe seizoen kunnen halen.
Tijdens de wedstrijd tegen Livorno scheurde Totti zaterdag de achterste kruisband in zijn rechterknie. Tijdens de noodzakelijke operatie bleek de schade minder ernstig dan aanvankelijk aangenomen, zodat de revalidatieperiode van een half jaar naar beneden kon worden bijgesteld.
'In plaats van een reconstructie hebben we een deel van een andere knieband gebruikt ter vervanging van de beschadigde kruisband', gaf specialist Pier Paolo Mariani uitleg. 'Voor het herstel staat zo'n vier maanden. We hopen hem op het veld te zien.'
Totti liet zich niet uit het veld slaan door de nieuwe tegenslag, die hem ook het EK zal kosten. 'Ik vreesde het ergste, omdat ik een krak hoorde. Ik ben wel een beetje down. Maar ik heb zwaardere tijden gehad. Ik zal beter en sterker terugkeren.'
Ze bedoelden volgens mij dat hij 1 van de spelers was die de 4 op rij heeft meegemaaktquote:Op maandag 21 april 2008 11:51 schreef jorienvdherik het volgende:
ze zeiden bij rtl 4e titel voor addo, moet de 6e zijn
quote:Moeskroen wil af van Stoica
Alin Stoica mag komende zomer op zoek naar een nieuwe club. De 25-jarige Roemeen komt niet meer voor in de plannen Moeskroen-trainer Enzo Scifo, en moet daardoor vertrekken.
Dit jaar kwam de 28-jarige middenvelder tot slechts vijf wedstrijden voor zijn club. "Ik heb hem gewild omdat ik weet wat hij kan, maar hij heeft me nooit de indruk gegeven om te 'willen' spelen", zo legt Scifo uit in Het Nieuwsblad. "Nu maak ik me er niet meer druk om. Na het seizoen spreek ik wel met hem en dan zal ik iedereen uitleggen wat er allemaal verkeerd gelopen is."
Bij FCU speelt wel Francis Dickoh, maar geen Paul Dickovquote:De boosdoeners tot nu toe:
Play-offs om Champions League:
- Patrick Mtiliga, Ronnie Stam en Sikora (namens NAC Breda tegen FC Twente)
Play-offs om UEFA Cup:
- Paul Dickov (names FC Utrecht tegen FC Groningen)
Veel meer fouten nog ja, was niet thuis en had geen tijd om alle fouten eruit te pikken.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 19:21 schreef Sensation89 het volgende:
Jezus welke site is dat??
Er staan ook nog meer fouten in zoals die spelers van MVV, die zitten er helemaal niet bij.
Wel heel erg inderdaad. In de vluchtigheid zag ik er nog wel wat:quote:Op dinsdag 6 mei 2008 19:39 schreef Blawh het volgende:
[..]
Veel meer fouten nog ja, was niet thuis en had geen tijd om alle fouten eruit te pikken.
http://www.tctubantia.nl/(...)Olympisch-Elftal.ece
Volgens mij staan er nu nog steeds meer foutieve vermeldingen in dan juiste !quote:Jullie hebben gelijk, we hebben het aangepast. Dank voor de oplettendheid!
internetredactie - 06-05-2008 | 20:39
Klopt. Ze hebben alleen die spelers die in de reacties zijn gepost aangepast.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 21:23 schreef Bjoro het volgende:
wat een schande zeg dat bericht....en dan hun reactie:
[..]
Volgens mij staan er nu nog steeds meer foutieve vermeldingen in dan juiste !![]()
Duurde even voordat ik hem hadquote:Op donderdag 8 mei 2008 00:06 schreef Bjoro het volgende:
http://www.testnet.nl/capture/?cID=13382&sID=13941&resume=13941q0q399q109504qCS2129q20080508000115qz&style=1
ook hier weer interviews met het plaatselijke crematorium !
Hmm, wat is de blunder? Oh, Lesquote:Op vrijdag 9 mei 2008 12:50 schreef M0NTANA het volgende:
Uit de column over WHU op Nu.nl (link) dit stukje:
[ afbeelding ]
http://www.voetbalprimeur(...)l_niet_verlaten.htmlquote:Emmanuel Adebayor verdedigt ook volgend seizoen gewoon de clubkleuren van Arsenal. De spits zou azen op een vertrek wanneer zijn salaris niet drastisch wordt verheugd, maar dat ontkent hij op de clubsite van de Londenaren.
Ik verheug me ook altijd op mijn salarisquote:Op zaterdag 10 mei 2008 10:52 schreef -J-D- het volgende:
[..]
http://www.voetbalprimeur(...)l_niet_verlaten.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |