Slecht ja.quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:20 schreef RayMania het volgende:
Ja, wat is het nou. Tienvoudig of elfvoudig? VI zegt elf, AD tienvoudig. En euh...Maarten van Geel?.
[ afbeelding ]
http://www.sportwereld.nl/voetbal/eredivisie/2184890/Huntelaar_bindt_zich_vier_jaar_aan_Barcelona.html
Gewoon even Messi en Ronaldinho als concurrentie vergeten.
[ afbeelding ]
http://www.vi.nl/NieuwsItem/HuntelaarAkkoordMetBarcelona.htm
quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:30 schreef Zapper het volgende:
Ook gezien wie de schrijver is van het stuk van het AD?
Omg, had ik niet eens naar gekeken. Geloofde het bericht sowieso niet. Maar die naam van de auteur.quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:30 schreef Zapper het volgende:
Ook gezien wie de schrijver is van het stuk van het AD?
Niet al op FOK!sport gezet?quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:34 schreef WeebI het volgende:
Ook gezien wie de host is van die artikelen?
Daar trap ik niet twee jaar op rij inquote:
dubsdag 1 april ookquote:Op dinsdag 1 april 2008 12:33 schreef Blawh het volgende:
[..]
Omg, had ik niet eens naar gekeken. Geloofde het bericht sowieso niet. Maar die naam van de auteur.
Elfvoetbal.nlquote:Liverpool met Hleb en Silva tegen Arsenal
Door Carlo Willemsen
Dinsdag, 01 april 2008, 16:24
Liverpool kan in het Champions League-duel van woensdag tegen Arsenal gewoon beschikken over Alexander Hleb en Gilberto Silva (foto). Hleb kreeg afgelopen weekend een tik op zijn knie en Gilberto had last van een liesblessure, maar beide spelers lijken toch weer op tijd fit te zijn.
Tomas Rosicky (hamstring), Eduardo da Silva (beenbreuk) en Bacary Sagna (enkel) zijn daarentegen wel afwezig.
Het gaat natuurlijk om Ronaldquote:23.00-23.55 uur PAUW & WITTEMAN
00.15-01.10 uur HERHALING
Dagelijks programma met de urgentie van
de actualiteit,de waan van de week en
het gesprek van de dag.Presentatie:
Jeroen Pauw en Paul Witteman.
* Frank de Boer kondigt zijn vertrek
bij Qatar aan als laatste uit zijn
generatie voetballers.Wel is hij van
plan daar te blijven wonen.
* Carlo Boszhard speelt de rol van
Thénardier in de musical Les
Miserables.
Was even zoeken naar de fout, typo kan altijd gebeuren. Geen blunder.quote:
Typo's kunnen imo niet. Dubbelcheck dan maar keer 10 als het een serieus iets betreft...quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:07 schreef RayMania het volgende:
[..]
Was even zoeken naar de fout, typo kan altijd gebeuren. Geen blunder.
We hebben het hier over een supporterssite, bijgehouden door vrijwilligers.quote:Op zaterdag 12 april 2008 03:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Typo's kunnen imo niet. Dubbelcheck dan maar keer 10 als het een serieus iets betreft...
Dan kun je wel eens een typfoutje maken ja.quote:Op zaterdag 12 april 2008 17:09 schreef Zapper het volgende:
En dan hoef je niet meer te controleren wat je publiceert?
Totti heeft al bedankt voor Italie, dus dat ek zal hem een worst zijn.quote:'Totti staat over vier maanden weer op veld'
21/04/2008 09:52
Ondanks een knieoperatie was er positief nieuws over Francesco Totti. De Italiaanse aanvaller moet de start van het nieuwe seizoen kunnen halen.
Tijdens de wedstrijd tegen Livorno scheurde Totti zaterdag de achterste kruisband in zijn rechterknie. Tijdens de noodzakelijke operatie bleek de schade minder ernstig dan aanvankelijk aangenomen, zodat de revalidatieperiode van een half jaar naar beneden kon worden bijgesteld.
'In plaats van een reconstructie hebben we een deel van een andere knieband gebruikt ter vervanging van de beschadigde kruisband', gaf specialist Pier Paolo Mariani uitleg. 'Voor het herstel staat zo'n vier maanden. We hopen hem op het veld te zien.'
Totti liet zich niet uit het veld slaan door de nieuwe tegenslag, die hem ook het EK zal kosten. 'Ik vreesde het ergste, omdat ik een krak hoorde. Ik ben wel een beetje down. Maar ik heb zwaardere tijden gehad. Ik zal beter en sterker terugkeren.'
Ze bedoelden volgens mij dat hij 1 van de spelers was die de 4 op rij heeft meegemaaktquote:Op maandag 21 april 2008 11:51 schreef jorienvdherik het volgende:
ze zeiden bij rtl 4e titel voor addo, moet de 6e zijn
quote:Moeskroen wil af van Stoica
Alin Stoica mag komende zomer op zoek naar een nieuwe club. De 25-jarige Roemeen komt niet meer voor in de plannen Moeskroen-trainer Enzo Scifo, en moet daardoor vertrekken.
Dit jaar kwam de 28-jarige middenvelder tot slechts vijf wedstrijden voor zijn club. "Ik heb hem gewild omdat ik weet wat hij kan, maar hij heeft me nooit de indruk gegeven om te 'willen' spelen", zo legt Scifo uit in Het Nieuwsblad. "Nu maak ik me er niet meer druk om. Na het seizoen spreek ik wel met hem en dan zal ik iedereen uitleggen wat er allemaal verkeerd gelopen is."
Bij FCU speelt wel Francis Dickoh, maar geen Paul Dickovquote:De boosdoeners tot nu toe:
Play-offs om Champions League:
- Patrick Mtiliga, Ronnie Stam en Sikora (namens NAC Breda tegen FC Twente)
Play-offs om UEFA Cup:
- Paul Dickov (names FC Utrecht tegen FC Groningen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |