abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_209754
Bericht op officiele BB-site:

Er staat iets heftigs te gebeuren in het Big Brother-huis. De sfeer is niet goed, en de bewoners lijken de moed op te geven. Zowel tijdens de televisie-uitzending van 20.00 uur als die van 22.30 wordt er LIVE naar het huis doorgeschakeld. Daar hebben de programma-makers een goede reden voor. Wat deze reden is, zal vanavond tijdens de uitzendingen duidelijk worden. Maar dat er iets dramatisch staat te gebeuren, is vrijwel zeker…….


  donderdag 28 oktober 1999 @ 18:50:00 #2
553 BAF
Dein gesicht ist mir egal ..
pi_209755
Van Twinny Sister :

Via een of andere mailinglist kreeg ik van littlesister het gerucht(?) binnen dat Bart in de avond-uitzending zal vertrekken.
Hij zou zichzelf een week de tijd geven na het vertrek van Sabine, en als hij het dan niet naar zijn zin had, zou hij de eer aan zichzelf houden.
En nu kunnen we inderdaad allemaal aanschouwen dat Bart het niet echt naar zijn zin heeft

pi_209756
Ik denk inderdaad (weet bijna zeker) dat Bart er vanavond UIT gaat. Ik denk dat in de uitzendig van 8 uur Veronica de kijkers even warm maakt en dat hij om 22.20 zijn biezen gaat pakken. Een geluk voor de bewoners is dat de kat er komt
verwijderd door fa......
pi_209757
quote:
op 10-28-1999 om 06:50 PM schreef BAF het volgende:
Van Twinny Sister :

Via een of andere mailinglist kreeg ik van littlesister het gerucht(?) binnen dat Bart in de avond-uitzending zal vertrekken.
Hij zou zichzelf een week de tijd geven na het vertrek van Sabine, en als hij het dan niet naar zijn zin had, zou hij de eer aan zichzelf houden.
En nu kunnen we inderdaad allemaal aanschouwen dat Bart het niet echt naar zijn zin heeft


ALS het waar is vind in Bart een ontzettend MIETJE. De bedoeling van dit spel is nu juist dat je ook als het moeilijk is toch doorgaat. Nou ja, over een dik half uur weten we meer...

pi_209758
Nou, ik weet het zo nog niet.
Ik denk niet dat Bart zich laat kennen.
Ikzelf zou er niet van op kijken dat Mona uit medisch oogpunt (lees 'op last van de arts') het huis MOET verlaten.
Als het dat niet is, weet ik het ook niet.
Dan is het volgens mij een manier van VOO om kijkers te krijgen, want -zeg nou eerlijk- ik weet zeker dat ik niet de enige ben die zich afvraagt wat er vanavond nou in godsnaam getoond zou moeten worden. BB zit momenteel zelf een beetje in een dip.

Grx, Maarten

37 jaar jonge radio-actieve scouting-minded teddybeer.
  donderdag 28 oktober 1999 @ 19:57:00 #6
248 CAT
World Traveller
pi_209759
Bart eruit? Martin erin?
-=***One nation under a groove***=-
pi_209760
Ik vermoed dat mona er uit gaat vanwege haar ongeval.

[Dit bericht is gewijzigd door DJ (Datum 28 Oktober 1999).]

The Truth is Out There !
  donderdag 28 oktober 1999 @ 20:34:00 #8
910 Barbie
Graduated Fool
pi_209761
quote:
op 10-28-1999 om 07:16 PM schreef Flex het volgende:
Een geluk voor de bewoners is dat de kat er komt

V. kennende zal het wel een eenmalig aanbod zijn geweest en wordt Bianca voor niets blij!

When it goes I feel the crush
When I rush it hits me
pi_209762
Ik heb anders geen live-contact met de bewoners gezien in de acht uur aflevering!
Is iedereen zo dom of ben ik zo slim?
  donderdag 28 oktober 1999 @ 20:43:00 #10
961 Jigsaw
URL not found; fake it? (Y/N)
pi_209763
Ik vind het wel toevallig allemaal; eerst wordt aan Bart verteld in de DBK dat V. een nieuwe bewoner kan plaatsen als er iemand vrijwillig weggaat, dan krijgt Moon die brief, en vervolgens biedt V. 10.000,00 voor maximaal twee bewoners die vrijwillig weggaan... hmmm...
Windows Error 010: Reserved for future mistakes by our developers

pi_209764
Mag ik nu even heeeel onpasselijk worden !!!!!
10.000 pietermannen voor degenen (max. 2) die het huis vrijwillig willen verlaten. Big Brother zit zeker met de handen in het haar.
Ik denk dat er nu al weer 2 mensen klaar staan om het huis in te gaan, maar dan om de boel op te kloten. Acteurs dus!!! Of was Mona er stiekem ook 1 en wordt ze nu terug geroepen met een smoes voor de buitenwacht?
Ik zou zeggen 'Blijven zitten!!!!' en maak er een dramatische avond van voor Big Brother!

Grx, Maarten

37 jaar jonge radio-actieve scouting-minded teddybeer.
  donderdag 28 oktober 1999 @ 21:28:00 #12
1337 Zak
.........................?
pi_209765
Leuk hoor VOO!! Is het weer niet spannend genoeg?! Vallen de kijkcijfers weer tegen?!
  donderdag 28 oktober 1999 @ 21:45:00 #13
234 mrNatural
op BB-rantsoen
pi_209766
Topic:   BB - Dramatische avond?

Behoorlijk dramatisch. 2 waaiers met geld dus Bart (die heeft z'n week maar net volgehouden) en Mona (zij was er net wat meer in aan het komen), met een handje van R en een kusje van D. In de studio alleen nog even een spelronde "om te kijken of het koppel Ernst en Mona het bedrag kunnen verdubbelen!!! Een applaus graag, voor Mona natuurlijk die zo lang heeft volgehouden en zich toen zo lelijk bezeerde. Maar ook voor Ernst die het niet altijd even makkelijk vond, maar Mona's survival toch een wwardevolle ervaring noemt die hun huwelijk heeft verdiept. Nu voor de 20.000 gulden ... de vraag is: "Waar komt Big Brother vandaan?"

----------------------
Ruud: "... het intemederend drukken."

Maurice: "Geef mij maar een opblaaspop."
Karin: "....."

Karin tegen Mona: "Je man heeft namelijks niets om zich over te schamen"
  donderdag 28 oktober 1999 @ 21:46:00 #14
1121 G.J.J.
hoe ouwer, hoe infantieler
pi_209767
geld stinkt WEL

ik heb gezegd

"Buck dich, befehl ich dir, wende dein Antlitz ab von mir, dein Gesicht ist mir egal, buck dich, noch einmal"
pi_209768
Jigsaw,

Even ter korektie, de door jouw genoemde volgorde is de gemonteerde volgorde. In werkelijkheid was het eerst Mona in de DBK, daarna Bart in de DBK om te vragen wat er gebeurt als er nu iemand weg gaat. En daarna de genoemde aanbieding. Het maakt verschil. Wat ze(de produktie) hebben proberen te verdoezelen is de reaktie van de groep op Mona. Hierdoor krijgen we een beetje raar beeld van de gebeurtenissen.

  donderdag 28 oktober 1999 @ 22:28:00 #16
234 mrNatural
op BB-rantsoen
pi_209769
quote:
op 10-28-1999 om 09:54 PM schreef tanjalies het volgende:
Wat ze(de produktie) hebben proberen te verdoezelen is de reaktie van de groep op Mona. Hierdoor krijgen we een beetje raar beeld van de gebeurtenissen.

dat is het tanjalies, alleen Karin gehoord met een knorrig "... zodat we er 1 of andere idioot bij krijgen." Ben wel benieuwd of we daar in de late uitzending meer van zien. We hebben wel live-verbinding dan. Of gaan ze braaf zitten voor een goed gesprek met Grote Broer? Ik denk dat ze geheel in beslag genomen zijn doordat er twee weggaan (Bart en Mona), geen scene zullen trappen, maar misschien toch wel VOO met beelden opschepen die wel uitgezonden moeten worden. En dan bedoel ik dat ze geen scene aan de afscheidsdeur maken. Voor alle blijvende bewoners is de komst van twee nieuwe ontstellend indringend !! Laten we dat niet vergeten. Als ze al geen stennis gaan trappen tegen VOO voor de entree van die twee, dan zullen de nieuwelingen het zelf iig zwaar te verduren krijgen. Twee nieuwelingen tegelijk moet je wel serieuzer nemen dan 1. De zeer waardevolle schat die ze meegaan nemen mogen ze niet delen aan de oldies. Geen informatie uit de buitenwereld (bedoeld wordt de BB-hype). Gegarandeerde bron van heftige conflicten. En wat dacht je van het voordeel die de nieuwen ervan hebben dat ze (kunnen) weten hoe het stemmende publiek met BB omgaat. VOORKENNIS !!! Die twee nieuwe krigen het wel moeilijk maar gaan onvermijdelijk samen sterk wezen tegenover 'de groep' die de pot met goud oo maar steeds nader ziet komen. Hoeveel ingelaste tussenrondes van quizmaster Rolph mogen we nog beleven??? Ben benieuwd of er op het eind nog bewone4rs inzitten van het begin?. Wooo. We ain't seen nothing yet.

Karin tegen Mona: "Je man heeft namelijks niets om zich over te schamen"
  vrijdag 29 oktober 1999 @ 00:36:00 #17
295 Big Papa
Vader van Rolf en Daphne
pi_209770
quote:
op 10-28-1999 om 06:28 PM schreef Ritorno het volgende:
Maar dat er iets dramatisch staat te gebeuren, is vrijwel zeker…….

Ritorno om 18:28!!!!.
Ben u God zelfs soms?

Leve Kim (en Hieke ook wel een beetje........)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')