Dat is het probleem niet. Maar het is toch relax als je op een of andere manier de heffingskosten enz kunt ontlopen?quote:Op donderdag 27 maart 2008 12:48 schreef Japin het volgende:
[..]
Zoals SW al zegt, het is vast wel mogelijk maar als je voor 500 dollar een "cadeautje" verstuurd plakt FedEx er gewoon een factuur aan vast. Het werkt waarschijnlijk alleen maar voor kleine hoeveelheden.
Ik snap nogmaals niet waarom iedereen zo moeilijk doet over de BTW en invoerrechten? Je koopt het toch niet omdat het zo goedkoop is? Als je BTW over kleding in Nederland betaald hoor je niemand klagen en de invoerrechten en verzendkosten worden ruimschoots vergoed door de voordelige dollarkoers.
Het is alleen vervelend als je op wat voor manier dan ook veel te veel moet betalen over je gekochte goederen maar dat komt volgens mij bijzonder weinig voor en dan kan je er alsnog tegen in beroep gaan. Eigenlijk is me alleen die spijkerbroek van SW bekend.
OT: Zelf ook maar weer wat overhemden, shirtje en polo gekocht in de clearance. Dan wordt het echt belachelijk goedkoop trouwens. Bijna H&M prijzen!
Ja, het is ook relaxt als je op de een of andere manier de belasting kan ontlopen. Wil nog niet zeggen dat we dan maar met z'n allen massaal op zoek moeten naar een manier om dat ook te doen.quote:Op donderdag 27 maart 2008 13:48 schreef Casahvcc het volgende:
[..]
Dat is het probleem niet. Maar het is toch relax als je op een of andere manier de heffingskosten enz kunt ontlopen?
Heb ik het woord massaal laten vallen? Naar mijn idee toch niet. Mijn vraag was gewoon of er een manier was om het bijvoorbeeld als gift te laten versturen, meer niet. Ik heb mijn antwoord gehad dus weet genoeg.quote:Op donderdag 27 maart 2008 14:20 schreef Japin het volgende:
[..]
Ja, het is ook relaxt als je op de een of andere manier de belasting kan ontlopen. Wil nog niet zeggen dat we dan maar met z'n allen massaal op zoek moeten naar een manier om dat ook te doen.
http://i29.tinypic.com/2ch2mpz.jpgquote:Op maandag 24 maart 2008 14:16 schreef mercurial3 het volgende:
Ik zou het echt ZEER op prijs stellen als iemand een foto van een A & F overhemd van zichzelf zou posten,
bij voorbaad dank.
Zo ongeveer, ze blijven alleen bijna elke week wel een paar artikelen toevoegen. (en er gaan dus ook iedere keer een paar artikelen de clearance in)quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:39 schreef Qlubtempo het volgende:
Is dit al de gehele zomercollectie op de site?
als je de duitse taal beheerst, kan je ook even hier een kijkje nemen..quote:Op maandag 24 maart 2008 14:16 schreef mercurial3 het volgende:
Ik zou het echt ZEER op prijs stellen als iemand een foto van een A & F overhemd van zichzelf zou posten,
bij voorbaad dank.
thanks man, staat je goed trouwens.quote:Op donderdag 27 maart 2008 14:56 schreef Japin het volgende:
[..]
http://i29.tinypic.com/2ch2mpz.jpg
http://i31.tinypic.com/308jq5w.jpg
http://i27.tinypic.com/112h7ja.jpg
http://i31.tinypic.com/1esvhe.jpg
http://i27.tinypic.com/20gfejn.jpg
Ik ben 1.83, weeg 79 kilo en heb normaal overhemd maat 39. (of Medium) Shirtjes en polo's zijn ook medium. Dit overhemd is een small (S). Duidelijker kan ik het niet maken.
met die lengte van je kan je beter voor een maat M gaan.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 10:55 schreef JimSite het volgende:
Hey, nog even over de maatvoering: verschillen ze veel met de Nederlandse?
ben van plan polo's / shirts / overhemden te bestellen, normaal heb ik daar M (1.90 / 70kg). Zou ik dan toch een S moeten of niet doen?
Absoluut een M, ik ben zelf 1.93 en 75 kilo, en heb voor de polo's en shirts een M, maar de overhemden heb ik in L. Kreeg de knoopjes van de M niet dicht bij mn shouders....quote:Op zaterdag 29 maart 2008 10:55 schreef JimSite het volgende:
Hey, nog even over de maatvoering: verschillen ze veel met de Nederlandse?
ben van plan polo's / shirts / overhemden te bestellen, normaal heb ik daar M (1.90 / 70kg). Zou ik dan toch een S moeten of niet doen?
Die giftbox krijg je volgens mij gewoon in de doos erbij. Zie je het al voor je? Een cadeauverpakking met daarop het sluitbare 'zakje', waar alle papieren inzitten, geplakt. Zal niet erg goed voor de cadeauverpakking zijn als je dat eraf moet halen. Denk ook niet dat er veel overblijft van de cadeauverpakking tijdens de shipping.quote:Op donderdag 27 maart 2008 14:36 schreef SatanicWarrior het volgende:
ik heb vorige maand een Premium Remsen Low Rise Straight besteld en die was toen ineens backordered, hij wordt nu dus pas 30 maart verstuurd maar nu baal ik ervan dat ik hem niet in zo'n gratis cadeauverpakking heb laten versturen, had ik meteen kunnen zien of je op die manier een naheffing kan ontlopen aangezien ik maar 1 ding heb besteld.
ja dat dacht ik later ook al aangezien er bij die betaalde doos staat dat ze het voor je inpakken en bij die gratis doos niet.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 17:27 schreef Version1 het volgende:
[..]
Die giftbox krijg je volgens mij gewoon in de doos erbij. Zie je het al voor je? Een cadeauverpakking met daarop het sluitbare 'zakje', waar alle papieren inzitten, geplakt. Zal niet erg goed voor de cadeauverpakking zijn als je dat eraf moet halen. Denk ook niet dat er veel overblijft van de cadeauverpakking tijdens de shipping.
Iemand met een creditcard moet de bestellingen op gaan nemen, de betalingen regelen en daarna de verzending binnen NL regelen. Kortom, je wacht op iemand die tijd over heeft.quote:Op zondag 30 maart 2008 11:25 schreef TheMidasTouch het volgende:
ik heb nooit meegedaan aan een IA, maar kan iemand mij misschien de stappen uitleggen, hoe we dan te werk gaan?
ja, de Remsens en de Baxters wel, de Kilburns niet.quote:Op woensdag 2 april 2008 22:19 schreef Qlubtempo het volgende:
Hey Satanic, zijn die A&F broeken een beetje slimfit, dus smal rond je benen, of valt dat heel erg mee?
Het oogt namelijk wel zo op de site....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |