Werken er geen vrouwen in Nederland? Gaan ze niet naar school dan? Worden ze met stokken gemept als ze niet gepast gekleed zijn?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 02:28 schreef Sklasse het volgende:
Kortom westerse landen zijn geen haar beter dan de Taliban, zij wilden immers ook geen vrouw aan het werk en of op school hebben. Focking hypocriete volk..
Op dezelfde schaal? Nee he? In Afghanistan is het genoeg om een meisje te zijn om bepaalde elementaire mensenrechten ontzegd te worden. In Nederland moet een vrouw, een minderheid nog wel, daar erg hun best voor doen. Moeten ze echt aankomen met exorbitante eisen en gezichtsbedekkende kleding. Groot verschil.quote:In de media wordt breed uitgemeten wanneer meisjes naar school gaan in Afghanistan, maar ondertussen vergeten ze dat Nederland ook met die probleem te kampen heeft om een focking doekje..
Oh sorry, heb ik iets verkeerds gezegd?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 16:10 schreef BaajGuardian het volgende:
Angst voor islam verwarren met angst voor reljongeren van allochtone afkomst... zucht.
Ik ken echt niemand die bang voor de islam is.
Excuus, ik dacht dat je reageerde op mijn post.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 17:52 schreef BaajGuardian het volgende:
Nee anders had ik je wel gequote, ik poste gewoon direct na het lezen van de OP.
Dan ken jij niet veel mensenquote:Op dinsdag 29 januari 2008 16:10 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik ken echt niemand die bang voor de islam is.
Wat begrijp je niet aan het woord profeet? Het betekent boodschapper. Het is Mohammed zelfs expliciet verboden om regels te stellen. Iets anders beweren is in directe tegenspraak met de Koran.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 08:21 schreef Burakius het volgende:
[..]
En hoe weet jij dan hoe je moet bidden? Juist. Muhammed (vzmh), onze geweldige profeet is de beste tefsir van de Qur'an.
Ik denk dat het andersom is kereltje. Volgens mij ben jij een zolderxenofoob.quote:
Wat een briljante conclusie trek je daar meissie.quote:Op woensdag 30 januari 2008 11:36 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ik denk dat het andersom is kereltje. Volgens mij ben jij een zolderxenofoob.
Ze zegt niet dat je bang voor moslims moet zijn, maar dat er veel mensen in Nederland bang zijn voor moslims, of dit nou terecht of onterecht is, het ontkennen van dat feit, wat jij dus doet, heeft totaal geen zin.quote:Op woensdag 30 januari 2008 12:09 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik loop elke dag zowat wel door de stad, en ga geregeld op activiteiten aan en het enige wat ik tegenkom zijn groepjes jongeren die je boos aankijken, maar dat zijn echt geen moslims.
Dus ik weet niet waar jij vandaan haalt dat je bang moet zijn voor moslims.
kijk waarde BG, als de moslimorganisaties dit ook maar eens publiekelijk en maar vaak genoeg deden.......quote:Op woensdag 30 januari 2008 12:34 schreef BaajGuardian het volgende:
Gaan we straks de nederlandse bevolking afrekenen op TBSers?
Zonee dan moet je de moslims ook niet afrekenen op individuelen die de koran verkeerd lezen en tot de conclusie komen dat je vrouwen moet onderdrukken.
Doen de nederlandse organisaties het ook constant bij elke tbser die iemand wat aandoet dan?quote:Op woensdag 30 januari 2008 12:35 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
kijk waarde BG, als de moslimorganisaties dit ook maar eens publiekelijk en maar vaak genoeg deden.......
het veroordelen van die paar idioten bedoel ik
Waarom moeten Nederlandse instanties dat doen?quote:Op woensdag 30 januari 2008 12:36 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Doen de nederlandse organisaties het ook constant bij elke tbser die iemand wat aandoet dan?
ten eerste: Islam en het Christelijk geloof zijn zover uit elkaar dat het wederom appels en peren vergelijken isquote:Op woensdag 30 januari 2008 12:37 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik zie nergens nederlandse kerken etc persberichten geven dat ze afstand nemen van alle tbsers, waarom moeten moslim organisaties dat wel doen bij losgeslagen gekken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |