quote:Op maandag 28 januari 2008 08:55 schreef Etcetera het volgende:
heu
quote:Op maandag 28 januari 2008 08:59 schreef Etcetera het volgende:
ja. migraine. stomme mail van stomme mevrouw die niet snapt wat ik wil hebben terwijl dat in het mailtje stond.
*schoptquote:Op maandag 28 januari 2008 09:02 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Vrouwen altijd te zeuren!
Hoofdpijn is inderdaad nooit leuk, dus succes Etc.![]()
Wanneer je zo reageert op mijn goed bedoelde reactie, verdien je ook niet dat het over gaat.quote:Op maandag 28 januari 2008 09:04 schreef Etcetera het volgende:
[..]
*schopt
hard
god dit gaat gezellig worden vandaag
oh ja mijn stagebegeleider is in m'n stamkroeg geweest vrijdagop uitnodiging
edit: edit te laat gezienhoofdpijn gaat niet meer over vandaag is mijn voorspelling, toch bedankt
Vrijdagavond heb ik dan heel even met je mee gedaan (een hele dag alleen koffie en bier drinken is blijkbaar niet goed). Maar wel lastig.quote:Op maandag 28 januari 2008 09:07 schreef Etcetera het volgende:
hoofdpijn is vrijdagmiddag/avond begonnen
Beetje startproblemen vanochten, excuses.quote:Op maandag 28 januari 2008 08:53 schreef KaheemSaid het volgende:
Ben je weer aan de late kant Dean!
Yoghurt in de ochtend? Is dat lekker?quote:Op maandag 28 januari 2008 09:12 schreef Etcetera het volgende:
het is verrot. oh en migraine denk ik, want ik word echt heel erg blij van harde geluiden en licht in m'n ogen. zelfs het schoonlepelen van m'n kom yoghurt vanochtend was misselijkmakend. oh goodie.
nou ja, gaat wel weer over. uiteindelijk
Veel te veel gedronken?quote:Op maandag 28 januari 2008 09:15 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Beetje startproblemen vanochten, excuses.
Ben nog steeds lang niet fit
quote:Op maandag 28 januari 2008 09:21 schreef Deansensitized het volgende:
Stagecontract van mijn collega is net beëindigt
Mag nu dus terug naar school
De sukkel, krijg je er van als je niks doet
Nee hoor, gisteren 1 biertje gehadquote:Op maandag 28 januari 2008 09:21 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Veel te veel gedronken?
Ik was vanmorgen ook 45 minuten later dan geplanned (8:10 ipv 7:25). Liep het huis uit en er kwam geen bus aan, toen heb ik de hoop opgegeven en ben ik maar weer naar binnen gegaan. Was wat aan de late kant!
Nee, nee, je zit alleen maar intressant te doen. Je wil gewoon een heleboel aandacht van ons hebben. Is je vriend afgelopen weekend aan het verzaken geweest?quote:Op maandag 28 januari 2008 09:20 schreef Etcetera het volgende:
en ik zeg zelf meestal ook hoofdpijnmaar er is wel degelijk een verschil tussen migraine en spanningshoofdpijn (ik heb beide regelmatig) vandaar dat ik migraine erbij zeg
maar om het eenvoudig te houden (waar je gelijk in hebt) ik heb hoofdpijn
jahoor kaheem wat jij wilquote:Op maandag 28 januari 2008 09:23 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Nee, nee, je zit alleen maar intressant te doen. Je wil gewoon een heleboel aandacht van ons hebben. Is je vriend afgelopen weekend aan het verzaken geweest?
Klote joh, heb je ook een idee waar het van komt of worden we nu te persoonlijk?quote:Op maandag 28 januari 2008 09:23 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Nee hoor, gisteren 1 biertje gehad
Nog steeds last van dat langslepende gedoe, slecht slapen, verminderd concentratievermogen, die dingen.
Ging heel even wat beter, maar zakt nu weer wat in.
Nu mag hij op school zijn opleiding afmaken. Hij heeft nu zijn stage hier dus niet gehaald, en ik hoop dat ze hem hem over laten doen ergens anders, maar het was een 'bonus stage' om in het bedrijf waar ik nu zit mooi alles af te kunnen ronden, dus ik denk niet dat ze er verder consequenties aan verbinden. Hoop het wel, maar denk het niet.quote:
Je weet ook niet wat zo'n jongen wil hé. Ik heb ook wel eens gouden kansen verkloot danwel afgewezen volgens anderen!quote:Op maandag 28 januari 2008 09:27 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Hij had hier een gouden kans, maar heeftie zelf compleet verkloot![]()
Denk gedeeltelijk wat stress. Niet veel hoor, maar zit wat met verschillende dingen, zowel school als persoonlijke dingen, die zich niet echt makkelijk op laten lossen.quote:Op maandag 28 januari 2008 09:26 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Klote joh, heb je ook een idee waar het van komt of worden we nu te persoonlijk?
Ik heb gister wel een paar drankjes meer gehad en dat merk ik nu toch wel een beetje. Door een wat onaangename verassing was het ook wel even nodig!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |