abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_209253
Ze weten de val van Mona wel tot cliffhanger van de week te maken, zeg
Is iedereen zo dom of ben ik zo slim?
pi_209254
God bestaat! en Hij heeft geluisterd. Ze gaan bijtijds naar bed!!! Geen nachtelijke gesprekken meer: ik kan eindelijk weer eens werken.
Here we are now, entertain us.
pi_209255
Bianca is een meeloper en erg vervelend Bah!!
Er moet wel meer actie komen, het is dat ik echt verslaafd ben anders keek ik niet meer
In een leeg hoofd kan veel verstand
  woensdag 27 oktober 1999 @ 20:20:00 #4
1236 python
For the time being
pi_209256
Vandaag in de uitzending: Karin moet in de Dagboekkamer komen en verantwoording afleggen
over waarom er zo weinig gebeurt tegenwoordig. De stem vindt dat ze maar eens creatief
moeten zijn en wat moeten verzinnen.
Wat een onzin! Als de BBers geen zin hebben om wat te doen is dat hun recht! VOO moet
maar eens z'n best doen om de bewoners te helpen met wat leuke dingen. Nu wil VOO ook
nog de bewoners voor haar karretje spannen om leuke tv te krijgen. Goedkoper dan Call-tv
lijkt me! Wat een uitzuigers!
Maar ja, Karin en de rest trappen erin en gaan braaf bedenken wat ze nu weer eens kunnen
gaan doen.
pi_209257
Opa Ruud en opa Willem vertellen over vroeger...
Is iedereen zo dom of ben ik zo slim?
pi_209258
Duidelijk was dat Bart kotst van Bianca, zo'n spelletje is nog weleens verhelderend.
War had Willem het over toen hij het over een "Voodo-poppethe" had. Dit heb ik gemist, weet iemand mischien waar dit over gaat>?
In een leeg hoofd kan veel verstand
  woensdag 27 oktober 1999 @ 20:45:00 #7
374 beelzebub
master of disaster
pi_209259
Hmm ik dus dus niks gemist. Ik hoef niet te kijken want ik FOK! en 1x pw op zondag en ik ben volledig bij.
pi_209260
Nee, ik heb dat ook eventjes moeten missen. Er zat namelijk iemand door heen te beppen.
Het is inderdaad duidelijk dat Bart en Bianca elkaar niet liggen. Misschien dat dit nog eens uitloopt tot een ruzietje. Nou ja, dat betekent eindelijk actie, niet waar? Bart begint ook wordt ook steeds dwarser te worden. Hij doet niet echt veel moeite om bij de groep te horen. Ergens ook wel begrijpelijk als een groot gedeelte je wegstemt, maar ja je moet er toch nog wat van maken lijkt me, want anders kun je beter je biezen pakken.
Wat betreft de weddenschap over wie er uit gaat: het zal om Bart of Bianca gaan. Wie het precies zal worden, weet ik nog niet, Bart moet nu wel uitkijken denk ik. Mona ligt, ondanks dat ze de weekopdracht waarschijnlijk niet kan volbrengen, vrij goed in de groep volgens mij, dus zij blijft er vast wel in.

Bart: ben je bang dat je in een rolstoel het huis moet verlaten ofzo? (zo ongeveer dan).

Karin tijdens kaartspel, het woord eeuwig tegen Mona: je stem is voor eeuwig vastgelegd.

Trouwens erg handig van Moontje om spierwitte kleding te dragen om daar lekker mee te koorddansen.

Groetjes
------------------
ruby

[Dit bericht is gewijzigd door ruby (Datum 27 Oktober 1999).]

Voetjes van de vloer en schud die heupen los!
pi_209261
Heerlijk in een deuk gelegen. nee, dit keer niet van Mona, wel sneu want ze probeert het tenminste. Dit keer was de meesterlijke stem van de dagboekkamer aan de beurt. "Jullie lijken wel een stel kleine kinderen"!
*** I have this condition ***
  woensdag 27 oktober 1999 @ 21:05:00 #10
1087 Merisse
broddeltante
pi_209262
Ben ook heel benieuwd wat gedoe over dat voodoo-poppetje inhield. Het enige wat ik kon verstaan was dat Bianca zei 'dat was als een grapje bedoeld' of zoiets.
Bianca zou dus voor de grap een Voodoo-poppetje gemaakt hebben voor iemand??? Weer behoorlijk stemmingmaken van Veronica zonder dat je nou echt weet waar het over gaat toch iemand zwart maken.

Verder vond ik dat Karin deze keer echt positief naar voren kwam. Bart negatief, begint zich behoorlijk asociaal op te stellen vind ik.


You will never leave my mind
And it turns out to be so much different than our dreams
Now you're, you're a star in heaven
pi_209263
Voor mij draaide alles om de dagboekstem (ik heb het eerste gedeelte gemist en begrijp hier dat er ook een stuk met Karin in de dagboekkamer is geweest): "Jullie zijn net kleine kinderen zo nu en dan". Ruud ervoer dit als een regelrechte aanval. Terwijl ze natuurlijk in wezen kleine kinderen zijn: Ze zijn compleet afhankelijk van dit dubieuze koordje met de buitenwereld.
Wat was de metaboodschap achter dit verbale geweld? Irriteren? Inpeperen dat ze compleet afhankelijk zijn? Mag die vent Ruud gewoon niet? Uw mening is van harte welkom.
pi_209264
Dat Ruud uitgemaakt werd voor klein kind heeft er vooral mee te maken, denk ik, dat als er iets stuk gaat of niet meteen opgelost kan worden ze meteen naar de Dagboekkamer hobbelen om hulp te vragen. Er wordt toch vrij weinig initiatief getoond om dingen zelf op te lossen of dingen zelf te doen. Voor VOO betekent dit voornamelijk hele saaie televisie, dus weinig kijkcijfers. Door Ruud eens even flink op zijn pik te trappen worden er mischien mensen wakker en toont er, buiten Karin, mischien ook nog iemand anders eens een leuk plan.
In een leeg hoofd kan veel verstand
  woensdag 27 oktober 1999 @ 21:15:00 #13
1201 tina
Fok!Member
pi_209265
De eind cliffhanger was dat Bart met vragende ogen zei: O.K. wedje maken, zullen we een wedje maken... Wie Gaat er uit?? Volgens mij wil hij alleen maar van de andere horen of ze weer allemaal op hem gaan stemmen dan kan hij zich alvast mentaal gaan voorbereiden op het stoppen met roken (hij zei zondag dat hij nog maar voor 1,5 week tabak had). Van mij mag hij blijven, maar zou hij kunnen stoppen met roken?
Greetz Tina

pi_209266
Aangezien ik een toch wel graag een sigaret lust, lijkt het mij dat als Bart echt moet stoppen de ruzies wel zullen komen. Als ik mezelf na ga wordt ik toch na een uurtje of twee al aardig zenuwachtig en na een dag toch gewoon wel ontzettend irritant en sjacherijnig en gewoon niet meer om mee te leven en zo, het lijkt met dus zeker spannend om Bart nog een weekje of vier in huis te houden, mischien slaat hij Bianca wel de hersens in om vervolgens haar sigaretten te jatten, lijkt me een aardig scenario.
In een leeg hoofd kan veel verstand
pi_209267
Sorry, twee keer op het knopje gedruk

[Dit bericht is gewijzigd door yon (Datum 27 Oktober 1999).]

In een leeg hoofd kan veel verstand
  woensdag 27 oktober 1999 @ 21:23:00 #16
572 Sniper
Gull Catcher
pi_209268
Ten behoeve van Leuke (?) TV wordt wel meer gedaan.

Er is bijvoorbeeld een BIJL aanwezig, en er zijn kippen. De combinatie is nog niet gelegd en de Bijl is weliswaar geketend, maar dat moet voor muscle boys Moories of Bart geen bezwaar zijn.

Het koordkluun apparaat is van inferieure (made in Tadzjikistan) kwaliteit. Hiermee is reeds gescoord: Mona 'Au Au' was victim nummer 1.

Meestal zijn de opdrachten te moeilijk voor de gezamelijke geestelijke/fysieke vermogens van de bewoners. Doel : budget moet naar 0.00. Kunnen die kippen eindelijk geslacht worden. Willem zal wel een lesje organiseren. "Kijk, zo hak je de kop af en zo ruk je de darmen eruit".

En inderdaad : kleineren van de bewoners in de Dagboekkamer. Heeft toch zeker 5 tot 10 minuten TV opgeleverd.

  woensdag 27 oktober 1999 @ 21:31:00 #17
374 beelzebub
master of disaster
pi_209269
Ik vond die dagboekkamer vanaf het begin al een beetje gekunsteld. Kunnen ze de groeten doe, en ze krijgen nog post ook. Als je een echte bikkel bent kan je wel 100 dagen zonder. Laat ze alles toch lekker zelf uitzoeken. Wat is er trouwens met de 'vrouwelijk'stem gebeurd, was ze te aardig ofzo?
pi_209270
Bart is voor mij de Held Van De Dag. Super hoe hij Bianca voor de groep afzeikt: "Soms zijn onze botsingen leuk. Vaak niet.", "Jij hebt snel je buik vol van dingen."

De kleine dingen in het leven zullen je het meeste geven.
  woensdag 27 oktober 1999 @ 21:55:00 #19
336 Jessicaa
een kaarsje brand voor Danyel
pi_209271
Wel jammer datze niet iedereen aan de beurt lieten komen alleen de strijd met bianca en bart werd getoont. Niet gezien wat voor kaart mona bij iemand neerlegde, weer heel selectief allemaal
pi_209272
quote:
op 10-27-1999 om 09:05 PM schreef Snuis Snuiskip het volgende:
Voor mij draaide alles om de dagboekstem (ik heb het eerste gedeelte gemist en begrijp hier dat er ook een stuk met Karin in de dagboekkamer is geweest): "Jullie zijn net kleine kinderen zo nu en dan". Ruud ervoer dit als een regelrechte aanval. Terwijl ze natuurlijk in wezen kleine kinderen zijn: Ze zijn compleet afhankelijk van dit dubieuze koordje met de buitenwereld.
Wat was de metaboodschap achter dit verbale geweld? Irriteren? Inpeperen dat ze compleet afhankelijk zijn? Mag die vent Ruud gewoon niet? Uw mening is van harte welkom.

Als verslaafde aan meta-boodschappen zag ik het volgende:
- Van tijd tot tijd moet elke indoctrinator zijn macht zelf duidelijk benoemen, om bij het slachtoffer de band tussen onbewust geleid en bewust gehoorzamend in stand te houden: dat gebeurde hier door kleinering
- het feit dat niemand opspringt en die dagboek-camera ff een ram geeft, geeft aan dat het proces prima vordert...
- hoezo trouwens "privacy van psycho-talk in DBK ??? We kregen het allemaal op TV ? Dat zou toch "nooit uitgezonden worden", die psych-talks ??? Contractbreuk dus, de zoveelste
- negatieve profilering: begin deze (nominatie-)week hadden we: Bianca en Mona, daarna Maurice, vandaag Ruud en Willem. Bart echter wordt NIET negatief gefilmd, wel juist de opstandigheid van Bianca tegen zijn Veto over katten (was alleen maar stangen, hoor, hij heeeft absoluut niks tegen katten!)
- Bart zelf kan er ook wat van: in de cliffhanger is hij vlgs. mij Mona aan 't bewerken om in ieder geval niet op HEM te stemmen. Dat kan hij met Ruud ook zonder moeite. Voor wie twijfelt: zie Voer voor Astrologen-topic.
- bottom-line van vandaag: Bart en Karin zijn de boodschappers van VOO en dienen dus (nog) niet deze ronde genomineerd te worden.

pffff, ik wordt er zelf een beetje meta van...

[Dit bericht is gewijzigd door Moor (Datum 27 Oktober 1999).]

  † In Memoriam † woensdag 27 oktober 1999 @ 21:58:00 #21
1221 otaku-san
Fok!memberu
pi_209273
Volgens mij stamt dat voodoo popje van de eerste dag, ze pakken uit, Bianca legt ergens in de huiskamer een popje neer dat ze heeft meegenomen. Iemand vraagt wat dat is en bianca zegt een voodoo doll.
The future is after you
pi_209274
Dat Ruud dat kleineren ook maar gewoon pikte zeg....come on.
Er is net iemand behoorlijk lelijk ten val gekomen en dan zegt die DBK-gast eigenlijk 'dat je een klein kind bent' terwijl je gewoon komt vragen wat er moet gebeuren.

Eerst moeten ze ja en amen zeggen tegen de stem van BB en nu zijn ze ineens kleine kinderen omdat ze voor alles naar de DBK rennen.

Erg weird wel. Lijkt erop dat V. niet meer weet wat ze moeten doen nu om de kijkers vooral vast te houden.

'Organized religion: the world's largest pyramid scheme.' - B. Katz
pi_209275
Die Bart deed weer lekker tegendraads vandaag, ik ben blij dat hij nog in het huis zit. De rest van de bewoners durft nooit de confrontatie aan. Bart probeert de boel lekker een beetje te stoken, dat zorgt voor leuke uitzendingen. Vooral dat laatstje zinnetje: wedje maken? wie gaat er uit het huis? was erg cool.
Ik hoop op een vette ruzie tussen Bianca en Bart, waarna de bewoners een keuze moeten maken wie het huis moet verlaten
(En bart kan nooit stoppen met )
٩๏̯͡๏)۶
pi_209276
Er is al meer over geschreven in dit topic, maar uiteraard wil ik ook (weer? ) een duit in het zakje doen.

De "jullie zijn net kleine kinderen" scene. Moor had er een treffende theorie over, die mij als leek overtuigt. De wijze waarop Ruud er vervolgens als een klein kind op reageerde vond ik des te opvallender. Hij zat nog net niet te huilen op het bankje bij Willem (ik doel hier dus niet op het moment dat Willem dacht dat Ruud zat te huilen ).

Later, ook zo treffend, bij het 'spelletje' kaarten: "Ruud, deze is voor jou, omdat je de confrontatie mijd". Hij beaamde het volmondig. Ik geloof dat't Bianca was, maar 't kan ook Karin geweest zijn.

Ruud is een soort Labrador: enorme aaibaarheidsfactor. Ik mag 'm wel!

Je bent pas geslaagd, als je niemand hebt laten zakken...
  woensdag 27 oktober 1999 @ 22:22:00 #25
1315 Pooh
Think, think, think
pi_209277
Van mij mag Bianca echt weg. Dat hoofd alleen al van dat mens als ze weer eens filosofisch wil doen.....bah
Als alles meezit hoeven we daar vanaf volgende week niet meer naar te kijken.. dat houdt in, als Bart/Mona/Ruud/Willem op haar stemmen natuurlijk. En daar hoop ik op...
pi_209278
quote:
op 10-27-1999 om 10:22 PM schreef Pooh het volgende:
Van mij mag Bianca echt weg. Dat hoofd alleen al van dat mens als ze weer eens filosofisch wil doen.....bah
op...

Pooh, pooh .

Je bent pas geslaagd, als je niemand hebt laten zakken...
  woensdag 27 oktober 1999 @ 22:39:00 #27
1236 python
For the time being
pi_209279
quote:
op 10-27-1999 om 10:15 PM schreef Stippel het volgende:
De "jullie zijn net kleine kinderen" scene. Moor had er een treffende theorie over, die mij als leek overtuigt. De wijze waarop Ruud er vervolgens als een klein kind op reageerde vond ik des te opvallender.

Ruud is het gewoon altijd eens met de laatste spreker. Hij heeft ook al wel eens gezegd dat hij niet houdt van conflicten. Dat blijkt dus wel.

Willem heeft precies door hoe het werkt. Willem over die 'kleine kinderen': "Eigenlijk zegt hij [Ruud] gewoon letterlijk wat er vanuit de DBK komt". Willem heeft besloten te doen wat er gevraagd wordt, ook al beseft hij dat hij gekleineerd wordt: "Niet klagen, maar dragen". ($$$$$)

pi_209280
Ik wil toch ook nog even iets zeggen over de dagboekkamerscene. Het is natuurlijk niet toevallig dat ze zo tegen Ruud doen. Die pikt dat allemaal en neemt die houding zelfs over naar de anderen toe. Dit zouden ze bijvoorbeeld niet tegen Willem hebben gezegd. Die zou heel anders hebben gereageerd volgens mij.
Bovendien vond ik het ook heel vreemd dat de DBK-stem zei dat ze nooit zelf iets proberen op te lossen. Ruud vroeg juist of het de bedoeling was dat ze zelf een oplossing zouden zoeken of dat V voor nieuw materiaal zou zorgen. V is zelf heel onduidelijk over dit soort dingen dus het was een heel logische vraag. Dat weet V ook wel; dit is gewoon de groep opstoken. Daarom kozen ze Ruud om deze opmerking tegen te plaatsen omdat die zo lekker hun mening overneemt en dat naar de groep toe overbrengt. Ik heb de gesprekken na Ruuds DBK-gesprek op de streams gevolgd en hij reageerde dus inderdaad zoals verwacht. Terwijl Maurice verontwaardigd was dat V zulk slecht en onveilig materiaal leverde, werd Ruud kwaad op mijn Maurice en zei: "Ik wil godverdikkie gewoon die opdracht halen." Daarmee zijn frustatie over de "Jullie zijn net kleine kinderen"-opmerking verplaatsend naar 'de anderen zijn niet gemotiveerd genoeg'.

Opvallend was ook hoe Willem dit uitspeelde. In het gesprek met Maurice (toen die zei dat hij het vreemd vond dat Ruud zo kwaad werd) zei hij dat Maurice wel gelijk had maar dat Ruud het niet zo bedoelde. En tegen Ruud zei hij later dat Ruud wel gelijk had maar 'die jeugd van tegenwoordig' is veel recalcitranter dan zij vroeger waren (trouwens, hoe oud zijn ze ? 100?)

  woensdag 27 oktober 1999 @ 22:55:00 #29
910 Barbie
Graduated Fool
pi_209281
quote:
op 10-27-1999 om 09:57 PM schreef Moor het volgende:
- hoezo trouwens "privacy van psycho-talk in DBK ??? We kregen het allemaal op TV ? Dat zou toch "nooit uitgezonden worden", die psych-talks ???

Ik had altijd begrepen dat de sessies met de psych. niet worden uit gezonden, maar dat overige gesprekken in de DBK daar niet onder vallen. Het dokterverhaal was toch ook in de DBK en de wereld-dieren-dag-toestand ook. De psych. is trouwens maar 2 uur per week aanwezig, maar de DBK is altijd bemand. Of in ieder geval, er zit altijd iemand daaro in de buurt.

When it goes I feel the crush
When I rush it hits me
pi_209282
Hmmm.....ik word eruuuggg moe Karin en Bianca..pff en elkaar maar veren in de reet steken.......En Bart ...heb het idee dat ie daar niet echt vrolijker van word, en zeker niet van die Bianca......
Hop, Hop......till you drop....

pi_209283
Zo, die Bart was weer lekker bezig vandaag... Laat hem toch eens wat meer in dat boek van hem lezen! Misschien kunnen de bewoners eens een stuk van Shakespeare gaan opvoeren! Dat zou geweldig zijn, zeker als ze het in het Engels doen (wat ze wel moeten, aangezien Bartje Shakespeare alleen in het Engels 'leest'). Othello lijkt mij persoonlijk een uitstekende keus. Wat zou ik Mona graag haar alter-ego Iago zien spelen... Wat een stoker!! Natuurlijk zou ze ook uitstekend uit de voeten kunnen met Falstaff!


The Artist Subsequently Known As Vlens_de_Vos
  woensdag 27 oktober 1999 @ 23:10:00 #32
1236 python
For the time being
pi_209284
quote:
op 10-27-1999 om 10:40 PM schreef sombie het volgende:
Bovendien vond ik het ook heel vreemd dat de DBK-stem zei dat ze nooit zelf iets proberen op te lossen. Ruud vroeg juist of het de bedoeling was dat ze zelf een oplossing zouden zoeken of dat V voor nieuw materiaal zou zorgen.

Exact. Viel me ook op. Ruud stelt precies de juiste vraag en wordt geheel ten onrechte afgekat. Zoals Moor terecht stelt: alles in het kader van de intimidatie.

pi_209285
Een van de leukere uitzendingen.
Waar is dat kaartpel te verkrijgen ?

Quote van de avond:
Bianca: Ik vind dat je heel erg op jezelf gericht bent
Bart: Ik heb er zelf niet zo'n last van


O(+> There's so much hate goin' round. Hard to not let it get you down. Least we can do is make a joyful sound.
pi_209286
LOL! Goede observatie van BigSmile!

Wat mij opviel was Bianca haar opmerking "ik ben hier niet op m'n werk!!"

Dit terwijl ze ieder gesprek op een hulpverlenerstoontje voert! Ze kan in gesprekken haar werk en haar gewone (nou ja, in dit geval niet zo gewoon...) leven niet uit elkaar houden!

Maar ja, Ruud begint steeds meer door de mand te vallen en wordt van oude, wijze, rustige man tot een onzeker klein jongetje. Rond sinterklaas heeft ie z'n rebirth en met kerst zit hij de hele dag in foetushouding op de bank.

Die Willem wordt ook een beetje een ouwe semelaar (Ruud en Willem op het bankje deed me ook wel een beetje denken aan die 2 mannetjes uit de MuppetShow!) en wordt ook steeds meninglozer.

De jonge mannen Maurice en Bart profileren zich steeds sterker. Maurice door z'n rake opmerkingen richting Bianca (vooral gisteren) en Bart met z'n het-kan-me-allemaal-niet-meer-zo-bommen-wat-jullie-er-van-vinden houding. Van die twee gaan we de komende week nog veel zien!
Hopeluk!

pi_209287
Quote van Stippel:

"Willem heeft precies door hoe het werkt. Willem over die 'kleine kinderen': "Eigenlijk
zegt hij [Ruud] gewoon letterlijk wat er vanuit de DBK komt". Willem heeft besloten te
doen wat er gevraagd wordt, ook al beseft hij dat hij gekleineerd wordt: "Niet klagen,
maar dragen". ($$$$$)

Strak geobserveerd, Stippel, helemaal mee eens. Pas op met die ideale-schoonzoon-Fries Willem, die laat het achterste van z'n tong niet vaak zien, maar kan zijn mede-bewoners prima uitspelen. Hij doet het alleen met zo'n vriendelijke tongval, dat het niet opvalt. Mona trekt altijd zo'n samenzweerders-gezicht van "I only say this once" uit "Allo, Allo".

pi_209288
ik wacht op de dag dat Bart precies zal zeggen wat hij van die feeks van een Bianca vind... helaas verwacht ik dat hij dat pas doet op het moment dat hij de deur achter zicht dicht hoort vallen want ik denk niet dat hij nog lang daarblijft...
De bewoners hebben de vorige keer praktisch unaniem tegen hem en sabine gestemd en vinden het wel zo makkelijk dit nogmaals te doen...Maar die dag zal de beste uitzending van BB ooit worden! daar ben ik heilig van overtuigd!
  donderdag 28 oktober 1999 @ 02:39:00 #37
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_209289
Ik heb vanavond in de uitzending wat geleerd. Dat ik niet van voetbal hou, komt niet door mijn aversie van sport, maar door de hondepoepdichtheid op speelveldjes. Bedankt Ruud, zonder jou had ik dit nooit geweten.

Bianca: 'Bart, je staat een beetje stil op het gebied van het uiten van je gevoelens.'
Bart: 'Next'

Life is what you make it.
pi_209290
Voor Mona is haar val van vanavond een geluk bij een ongelukje. Ze mag niet meer koorddansen en loopt daardoor niet meer het risico degene te zijn die de weekopdracht verknoeit.
Wat mij erg opviel is dat kennelijk Willem z'n gevoel voor decorum in steeds hoger tempo aan het verliezen is. Van Ruud verbaast hetzelfde me weer helemaal niks. Dat mr pleetegelcitaat een keertje onderuit moest gaan was me al in de eerste week duidelijk.
Het gezeur van Bianca en Karin over het feit dat er te weinig gedaan werd en dat daardoor iedereen zich verveelde was een forse omkering van de werkelijkheid. Volgens mij is het zo vervelend in het huis dat niemand meer zin heeft om iets te doen. Alle groepjes die ik vorige week nog zag lijken door het vertrek van Sabine uitelkaar te zijn gevallen. Ik had nooit kunnen denken dat het weghalen van één persoon zo ingrijpend kon zijn.
  donderdag 28 oktober 1999 @ 05:56:00 #39
1259 Panther
Ik Ben Niet Aardig!
pi_209291
Kun je nagaan als je Ruud weghaalt. Die is toch een beetje het bindmiddel van de groep he.

Dat krijg je er overigens van als je de spannende/irritante mensen wegstemt. Dan is er geen leven meer in de brouwerij!

Groowwwl!

pi_209292
Precies, en daarom moet je als publiek dus de minst interessante bewoners wegstemmen (Maurice en Willem om te beginnen). Helaas stemt Nederland met het hart...

De kleine dingen in het leven zullen je het meeste geven.
pi_209293
quote:
op 10-28-1999 om 09:26 AM schreef orrymain het volgende:
Precies, en daarom moet je als publiek dus de minst interessante bewoners wegstemmen


Nou, ik stem gewoon diegene weg waar ik niet meer tegenaan wil kijken. (zou ik stemmen).

Ik wou dat ik dichter was, dan kon ik altijd dichter bij jouw zijn (Stef Bos).


abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')