Yep. Die herken ik uit duizenden.quote:Op maandag 21 januari 2008 18:56 schreef beequeen het volgende:
Huub wil afluisteren bij Lieke en Mike. Is dit het Nena en Brian neukplekje?
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 21 januari 2008 18:52 schreef chufi het volgende:
Thx Itsme
De laatste hand aan Aman wordt gelegd
Thanks. Was echt lang geleden. Heb hem een beetje geupdate. Ik zag dat ik iig COS #605 had geopend. Huub ga naar Huus.quote:
Dat zal wel Chufi, dat is literatuur die beiden boeitquote:Op maandag 21 januari 2008 19:00 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Aman en Brian met de Playboy?
Nope, The Hustler. Amanda moet meelezen, er staat een artikel in over groepsex en de daaraan verbonden jaloezie.quote:Op maandag 21 januari 2008 19:00 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Aman en Brian met de Playboy?
Toch nog een nieuw scriptje voor Lieke?quote:Op maandag 21 januari 2008 18:58 schreef mootie het volgende:
Lieke helemaal blij, ze heeft een brief van een organisator van (volgens mij) fitnessdingen. Die denkt dat Mike vroeger door zijn moeder is opgevangen, en Mike ging veel om met zijn broers.
Mike heeft geen flauw idee waar het over gaat, en begint maar over een oude vriend en zn ex.
quote:
quote:Op maandag 21 januari 2008 19:09 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Selene viel op de grond en Huub helpt haar overeind
Heerlijk zo'n opmerking out off the blue en je bent vast niet de enige.quote:Op maandag 21 januari 2008 19:08 schreef STAP01 het volgende:
Ik heb zin om Brian in elkaar te slaan!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |