 
		 
			 
			
			
			Eens.quote:Op zondag 24 februari 2008 21:39 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
En ons goed recht om dat uitgebreid te vieren
 
			 
			
			
			Zo'n reactie is gewoon om te provoceren, want anders post je hem fijn in het ajax-topic waar wij het niet zien.quote:Prachtige "ik kan niet tegen mijn verlies en kom dus maar met oude resultaten" reacties hier van de Bredanezen. Natuurlijk was de overwinning niet geheel terecht, maar de zogenaamde natrappen van de NAC supporters brengen mij dan wel weer een lach op het gezicht.
Ben ik het ook mee eens. Daarom ga ik altijd naar een kroeg in Tilburg om een overwinning van NAC op Willem II in Breda te vieren, pak ik de trein naar Amsterdam na een gewonnen bekerwedstrijd om daar effe mijn recht op vieren te uiten. Dat klinkt zeker onlogisch? Goh, op een forum is het wel logisch. Want dan kun je lekker klikken waar je wil en veilig anderen opnaaien vanachter je toetsenbordje. Lekker vieren dus, in je Ajax-kroeg in een of ander gehucht in de Achterhoek.quote:
 
			 
			
			
			Gelukkig mag jij nog jaren achter je bureau zitten hé.quote:Op zondag 24 februari 2008 23:32 schreef Helsie het volgende:
Scheidsrechter mee is ook maar een kwestie van het door een rooie bril of een gele bril bekijken.
Elke vrije trap/inworp mocht bij Ajax enkele meters opschuiven en werd bij NAC consequent 'op de juiste plaats' (NOT) gelegd. Verder had Ajax Davids in de gelederen die volgens mij nog gezellig gedouched heeft met Luinge. Of ze moeten continu een ander afspraakje hebben lopen voorbereiden bij de schouderklopjes, de onderlinge lachjes, romantische armpjes om de nek, etc.
Nog een slotwoordje voor studentje Messenga. Als jij jezelf de realistische dude vindt die niet het NAC-topic opzoekt om te kloten, dan vraag ik me af wat het doel is om in een NAC-topic te verkondigen dat de frustraties over de nederlaag lachwekkend zijn. Wat had je dan verwacht?
[..]
Zo'n reactie is gewoon om te provoceren, want anders post je hem fijn in het ajax-topic waar wij het niet zien.

 " Maar dat is nou eenmaal niet zo.
" Maar dat is nou eenmaal niet zo.  
			 
			
			
			Uh nee, dat is juist mijn punt. Ik zal nogmaals herhalen dat ik die debiele neiging niet heb en dat ik kots op iedereen die dat wel doet (incl NAC'ers die dat nodig vinden).quote:Op zondag 24 februari 2008 23:36 schreef Messenga het volgende:
[..]
De manier waarop jullie reageren is nou eenmaal lachwekkend, andersom hadden jullie net zo graag in het Ajax topic gezeten voor de "Whaha, 3 x op een rij, NAC is Ajax voorbij" Maar dat is nou eenmaal niet zo.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Jij viel inderdaad wat dat betreft wel mee, maar zoals Cyb al aangeeft zijn er enkelen die wel zo reageren van NAC-kant, en dus zijn er mensen die daarop reageren.quote:Op zondag 24 februari 2008 23:45 schreef Helsie het volgende:
[..]
Uh nee, dat is juist mijn punt. Ik zal nogmaals herhalen dat ik die debiele neiging niet heb en dat ik kots op iedereen die dat wel doet (incl NAC'ers die dat nodig vinden).
 
			 
			
			
			Zou je die quotes terug willen zoeken, want ik kan het me bijna niet voorstellen.quote:Op zondag 24 februari 2008 23:48 schreef Cyberia18 het volgende:
Ik kan me anders goed herinneren dat Superheld en Thieske meerdere malen van de daken liepen te schreeuwen in het Ajax topic. Onbegrijpelijk dat er hier nu een aantal mensen vreselijk naïef reageren.
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Trusten.quote:Op zondag 24 februari 2008 23:52 schreef Helsie het volgende:
Tsja, de sfeer is blijkbaar niet alleen in het stadion bij NAC beter, maar ook bij de internet sites/fora.
Proost mensen, ik ga pitten. Sesamstraat is al weer uren afgelopen.
 
			 
			
			
			Ja want wat iemand bij jou doet moet je natuurlijk terugdoenquote:Op zondag 24 februari 2008 23:50 schreef Messenga het volgende:
Jij viel inderdaad wat dat betreft wel mee, maar zoals Cyb al aangeeft zijn er enkelen die wel zo reageren van NAC-kant, en dus zijn er mensen die daarop reageren.
 En dan het liefst nog een graadje erger
 En dan het liefst nog een graadje erger 
 
			 
			
			
			Daar heb ik nu geen trek in. Maar oh boy wat ben ik er zeker van dat ik jou meerdere malen heb gezien in het Ajax topic na afloop van de bekerwedstrijd. Maak dat maar de kat wijs dat je nu van niks weet.quote:Op zondag 24 februari 2008 23:50 schreef Thieske het volgende:
[..]
Zou je die quotes terug willen zoeken, want ik kan het me bijna niet voorstellen.
 
			 
			
			
			Ik ben zelf even m'n postgeschiedenis ingedoken en moet tot m'n schaamte bekennen dat je gelijk hebt.quote:Op zondag 24 februari 2008 23:57 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Daar heb ik nu geen trek in. Maar oh boy wat ben ik er zeker van dat ik jou meerdere malen heb gezien in het Ajax topic na afloop van de bekerwedstrijd. Maak dat maar de kat wijs dat je nu van niks weet.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op zondag 24 februari 2008 23:59 schreef Thieske het volgende:
[..]
Ik ben zelf even m'n postgeschiedenis ingedoken en moet tot m'n schaamte bekennen dat je gelijk hebt.
 
  
 
											 
			 
			
			
			Ik onttrek me aan de 'hihiquote:Op zondag 24 februari 2008 23:54 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Ja want wat iemand bij jou doet moet je natuurlijk terugdoenEn dan het liefst nog een graadje erger
Bijzonder volwassen.
 'en dat soort opmerkingen hoor.
'en dat soort opmerkingen hoor.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Heerlijk wat een gefrustreerde post.quote:Op zondag 24 februari 2008 17:33 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Het "grote" Ajax viert feest alsof ze de Champions League winnen na een kleine overwinning in Breda. Daarnaast hebben jullie al 2 maal verloren tegen ons dit seizoen, maargoed, dat was natuurlijk pech hé. Een grote bek nadat ze één keertje winnen van Breda in een seizoen, het zij jullie gegund kindertjes, dat jullie lekker weer geen kampioen worden.
Daarnaast zal Luinge ook wel wat centjes bijgeschreven zien staan op zijn bankrekening, anders is zijn manier van fluiten niet verklaren.
ik ben trots op mijn team, ambitie om kampioen te worden hebben wij sowieso niet, ik heb weer genoten van de vechtlusten me ge-ergerd aan het tijdrekken en onsportieve gedrag van Ajax ..
Wat gebeurde overigens na ongeveer 10 minuutjes in de eerste helft ? Dachten ze het hek omver te lopen met zijn allen ?
 
			 
			
			
			quote:Op maandag 25 februari 2008 00:02 schreef -Vaduz- het volgende:
veel Ajacieden een lange neus
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ikke weet. Maar daarom kan het nog wel leuk worden als ze in de play-offs voor de 4e en 5e keer dit seizoen tegenover elkaar zouden komen te staan. Leuker is het natuurlijk om nog 4x van Feyenoord te winnen (1x competitie, 1x bekerfinale en 2x play-offs).quote:Op maandag 25 februari 2008 07:30 schreef Helsie het volgende:
Ajax is verder voor ons geen speciale, interessante tegenstander hoor... Althans, niet zoals bijv Feyenoord.
 
											 
			 
			
			
			quote:NAC START EIGEN KLEDINGLIJN
NAC Breda start vanaf volgend seizoen met een eigen kledinglijn. De afgelopen jaren speelde de Parel van het Zuiden in shirts van het merk Umbro, maar vanaf het seizoen 2008/2009 komt NAC met een eigen merk op de markt: Klupp Sportswear.
NAC maakt samen met FC Groningen en kledingfabrikant LNL Sportswear BV (LEGEA Nederland) deel uit van een nieuw op te richten Besloten Vennootschap (BV). Dit drietal is nog in gesprek met een vierde partij als deelnemer in dit nieuwe initiatief. Hét grote voordeel voor NAC is dat er geen kledingpartner meer bij betrokken is en dat in deze nieuwe opzet de merchandise opbrengsten direct naar de club vloeien. En de seizoenkaarthouders van NAC profiteren mee!
Speciaal voor de seizoenkaarthouders zet NAC namelijk een unieke actie op ter introductie van het nieuwe shirt. Tegelijk met de informatie over de nieuwe seizoenkaarten, die eind maart/begin april persoonlijk naar de huidige seizoenkaarthouders wordt opgestuurd, ontvangen de kaarthouders een bestelformulier om tegen een sterk gereduceerd tarief het nieuwe shirt aan te schaffen. Voor slechts dertig euro(!) per stuk kunnen maximaal twee shirts per seizoenkaarthouder worden besteld.
Het design van zowel het thuis- als het uittenue zal alleen op detail afwijken van het shirt zoals dit de laatste jaren wordt gedragen.
Algemeen directeur Theo Mommers is enthousiast over het samen met FC Groningen ontwikkelde nieuwe initiatief. “NAC en FC Groningen willen innovatief en vooruitstrevend zijn. Met het in huis halen van een eigen kledinglijn hebben we nog meer direct invloed op onze eigen tenues en – niet onbelangrijk – genereren we direct meer inkomsten uit merchandise artikelen. Voor onze seizoenkaarthouders is het goed nieuws, omdat wij de eigen gemaakte shirts voor een mooie actieprijs kunnen aanbieden.”
Officiele NAC clubsite
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 als PI, dus ik neem aan dat je dit geweldig nieuws vindt. Just curious, waarom is dit zulk leuk nieuws?
 als PI, dus ik neem aan dat je dit geweldig nieuws vindt. Just curious, waarom is dit zulk leuk nieuws?
											 
			 
			
			
			Gebruik die meestal, had alleen niet verwacht dat deze in het hoogste veiligheidsrisico zou vallen.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 16:55 schreef Stofje het volgende:
Je gebruikt de [ afbeelding ] als PI, dus ik neem aan dat je dit geweldig nieuws vindt. Just curious, waarom is dit zulk leuk nieuws?

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |