De eerste keer heb ik het aangenomen voordat ik er erg in had (zaterdagmorgen, half 8quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:28 schreef Irritatie100 het volgende:
Die krijgt mijn tante altijd in de brievenbus
Je bent je ervan bewust dat ze vanaf nu iedere week komen buurten omdat je bij de 0.001% van de bevolking behoort die eenmalig interesse heeft getoond?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:32 schreef Litso het volgende:
Ik ben eigenlijk best wel benieuwd wat ze nou te vertellen hebben
Afgelopen week kwamen ze hier langs maar ik had geen tijd, dus volgende week komen ze op de koffie. Kunnen zij hun zegje doen en weet ik ook eens waar al die heisa nou altijd om is.
Ik heb de eerste keer ook geluisterd naar wat hij te melden had. Hij begon zo: Vind jij dat de mensen te veel bij de dag leven en te weinig met de toekomst bezig zijn? Dat kan je natuurlijk op meerdere manieren opvattenquote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:32 schreef Litso het volgende:
Ik ben eigenlijk best wel benieuwd wat ze nou te vertellen hebben
HAahahaha, wat een grappen en grollen!!11!!quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:36 schreef spijkerbroek het volgende:
"Ik kom u het Licht brengen"
-"Mooi, sluit maar aan."
"Ik kom u Jezus brengen"
-"D'r is niet veel ruimte hier. Zet 'm zolang maar in de schuur."
Als ik ze zat ben zeg ik ze dat gewoon, en verwacht ik dat ze niet meer langskomenquote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:35 schreef TNA het volgende:
[..]
Je bent je ervan bewust dat ze vanaf nu iedere week komen buurten omdat je bij de 0.001% van de bevolking behoort die eenmalig interesse heeft getoond?
Ik wilde het net zeggen ja. Grappig man, en zo volwassen ookquote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:37 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
HAahahaha, wat een grappen en grollen!!11!!![]()
Elke keer als er een Jehova topic wordt geopend komt er een nog grotere idioot met deze opmerking.
Very open mindedquote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:39 schreef Litso het volgende:
En zodra er inderdaad alleen maar hun mening over Jehova en jezus en alles aan te pas komt en er niet naar mijn vragen of meningen wordt geluisterd houdt het voor mij ook snel op. Ik ben gewoon wel eens benieuwd naar hun opvattingen en denkwijze, en wat ze nou eigenlijk proberen te bereiken.
Dat kan je wel vergeten...als je een keer zon boekje aanneemt aan de deur dan blijven ze komen. Heb het idee dat je dan op z'n lijst komt ofzoquote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:39 schreef Litso het volgende:
Als ik ze zat ben zeg ik ze dat gewoon, en verwacht ik dat ze niet meer langskomen
Ach, dat zien we tegen die tijd wel weer. Mocht het echt zover komen zijn er ook altijd wel manieren om er weer vanaf te komen, maar ik kan het me niet voorstellen eigenlijkquote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:41 schreef Trusten het volgende:
[..]
Very open minded![]()
[..]
Dat kan je wel vergeten...als je een keer zon boekje aanneemt aan de deur dan blijven ze komen. Heb het idee dat je dan op z'n lijst komt ofzo
Ga eerst zelf maar eens werken.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:45 schreef IkWilbert het volgende:
He Tonks!
Had ik laatst ook....
de deurbel gaat...
ik doe open...
staat er een oude man voor de deur...
"Ja, ik ben geen johova getuige hoor, maar kom wel het geloof brengen"
ik, "tuurlijk!"
gooi de deur dicht...
Lutsers, laat ze fatsoenlijk werk gaan zoeken.
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:39 schreef Litso het volgende:
[..]
Als ik ze zat ben zeg ik ze dat gewoon, en verwacht ik dat ze niet meer langskomen
En zodra er inderdaad alleen maar hun mening over Jehova en jezus en alles aan te pas komt en er niet naar mijn vragen of meningen wordt geluisterd houdt het voor mij ook snel op. Ik ben gewoon wel eens benieuwd naar hun opvattingen en denkwijze, en wat ze nou eigenlijk proberen te bereiken.
Dat idee heb ik ook. Normaal gesproken zie ik ze vrij weinig, één keertje heb ik tien minuten (uiteraard zinloos) gepraat, vervolgens bleven ze maar komen.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:41 schreef Trusten het volgende:
Dat kan je wel vergeten...als je een keer zon boekje aanneemt aan de deur dan blijven ze komen. Heb het idee dat je dan op z'n lijst komt ofzo![]()
Leuke (matige) grap voor als een Jehova langskomt:quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:32 schreef shootbinladen het volgende:
Jehova's aan de deur
Jehova: "Mag ik u het woord van God aanbieden?"
Ik: Nee!
*Gooit deur dicht.
Wel kansloos dat ze nu opeens op Utrecht Centraal gaan staan hebben ze niks beters te doen of zo.....
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:53 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Leuke (matige) grap voor als een Jehova langskomt:
Jehova: Wij komen u god brengen!
Ik: Ok leg maar neer.
En begin keihard op god te stampen
Jehova: Mijn god, wat doe je?![]()
Ik: Ja, ik heb hem toch gekregen!!1![]()
!11
1
111;D
1!1eins
![]()
Heiden 6 kloon alert!!!quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:57 schreef ColtZ40 het volgende:
Het lijkt mij wel leuk om een keer als heiden alle jehova's te bezoeken en proberen ze om te lullen dat ze ook heiden moet en worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |