Maar NU: Sjeesis wat een wijven (excuzez le mot) of Maurice: wat een eitje....
Kortom: Alles of niks...........
Nogal wat mensen zijn hier erg grof gebekt, en lopen te schelden op de bewoners. Wat een onzin, het enige wat ze van de bewoners zien zijn de door V gemaakte EN GEREGISEERDE uitzendingen. M.a.w. V kan door bepaalde beelden wel of niet uit te zenden jullie gewoon manipuleren.
Laat je daardoor niet verleiden tot het doen van grove uitspraken over de bewoners. Er is al iemand die zich 'Binaca Hater' noemt. Dit kan m.i. gewoon niet. Ja, je kan een antipathie tegen iemand krijgen door BB, maar oordeel pas als je de persoon in kwestie ook echt kent.
Dit is meer in het algemeen, en niet specifiek tegen jou SmallSister. Ik wordt er een beetje flauw van, en het wordt de laatste twee weken wel steeds erger.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |