quote:
AMSTERDAM - Gerard Joling heeft opnieuw een haartransplantatie ondergaan. "Ik heb mij onlangs opnieuw laten behandelen volgens een nieuwe techniek met stamcellen", vertelde Gerard in de ochtendshow van Edwin Evers op Radio 538.
ANP
"Je krijgt geen jaap meer aan de achterkant, maar er wordt haar afgeschoren en dat wordt er aan de voorkant weer ingeplant."
De 47-jarige zanger en tv-persoonlijkheid heeft nooit geheimzinnig gedaan over zijn strijd tegen zijn oprukkende kaalheid. "Ik ga er niet moeilijk over doen", riep Geer. "Ik hoop over een halfjaar weer een volle bos met haar te hebben."
Reclame
Joling onderging zeven jaar geleden al een laserbehandeling om de beginnende kaalheid tegen te gaan. Destijds maakte hij ook reclame voor het bedrijf dat de behandelingen uitvoerde. In de advertenties liet Gerard destijds weten 'erg blij' te zijn met het resultaat.
Gelukkig maar, want dit lijkt natuurlijk helemaal nergens op