Al zijn de omstandigheden niet ideaal een camera moet toch echt wel beter kunnen dan dit. Ik moet wel toegeven dat ik nogal verwend ben qua fotografie, met een d-slr en goede lenzen.quote:Op zondag 6 januari 2008 23:41 schreef Repeat het volgende:
Ik zou zeggen probeer nog eens een foto te maken, morgen midden op de dag, lekker buiten in goeie zon, want dit is niet echt optimaal licht hoor.
Niet als je de eerder gegeven aanwijzingen in acht neemt, dan is er ook met een compact als een H9 gewoon goed te fotograferen.quote:Op maandag 7 januari 2008 00:35 schreef elkravo het volgende:
Het belangrijkste vind ik scherpe foto's met goede kleuren... ook op 100%... of is dat een illusie....?
Nee, dat kan best. Misschien niet zo scherp als een dSLR met een goed (= vaak duur) objectief, maar zeker scherp genoeg.quote:Op maandag 7 januari 2008 00:35 schreef elkravo het volgende:
Het belangrijkste vind ik scherpe foto's met goede kleuren... ook op 100%... of is dat een illusie....?
Volgens mij zijn de camera's van tegenwoordig al niet meer zo goed als die van enkele jaren terug. Nu in die minicompacts al 8 en meer megapixel zit (bedoel ik deze niet mee btw). Als ik zie wat voor ragscherpe beelden er uit mijn Canon G3 komen ben ik elke keer weer verbaasdquote:Op maandag 7 januari 2008 00:46 schreef Elefes het volgende:
[..]
Nee, dat kan best. Misschien niet zo scherp als een dSLR met een goed (= vaak duur) objectief, maar zeker scherp genoeg.
Ik vind dit wel erg matige kwaliteit (zeg maar gerust slecht), zou 'm idd maar terugbrengen als dat nog kan. Wellicht heb je gewoon een slecht exemplaar te pakken.
Je weet wel zeker dat je niet een of andere instelling hebt waardoor de foto's zo zijn?
Vind ik toch een behoorlijk stuk beter dan de foto's die TS post hoorquote:Op maandag 7 januari 2008 01:14 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Net gemaakt met mijn Sony H3 in automatische stand:
http://i19.tinypic.com/6sji5xt.jpg
Edit:
Tinypic heeft de foto verkleind, ik zal morgen als de accu van de camera opgeladen is het origineel posten.
Die hele MP race gaat natuurlijk ook nergens over voor de gemiddelde consument. Als die de foto's eens per jaar op een A4 afdrukken dan is dat al veel en met 4mp kun je al een redelijke A4 afdrukken.quote:Op maandag 7 januari 2008 02:19 schreef Repeat het volgende:
Volgens mij zijn de camera's van tegenwoordig al niet meer zo goed als die van enkele jaren terug. Nu in die minicompacts al 8 en meer megapixel zit (bedoel ik deze niet mee btw). Als ik zie wat voor ragscherpe beelden er uit mijn Canon G3 komen ben ik elke keer weer verbaasd
Sony maakt de sensoren voor oa nikon en pentaxquote:Op maandag 7 januari 2008 17:08 schreef ACT-F het volgende:
Ik heb even de EXIF info bekeken en vrijwel de meeste foto's, met uitzondering van de windmolens, zijn rond de ISO 400 geschoten. Op zich is het vrij normaal dat er dan ruis is, maar vergeleken met mijn Canon S5 die vrijwel identiek is aan je camera is dit onder de maat. Ruil je camera in voor een echt cameramerk, zoals Canon, Nikon, Minolta, Pentax, etc. Laat Sony maar videocamera's maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |