De Rutoo is in de omgeving van Venlo in een paar winkels te krijgen, anders gewoon via internetquote:Op dinsdag 8 januari 2008 14:48 schreef Han-Pekel het volgende:
Waar kun je hem kopen trouwens, alleen via internet??
Dat had je zelf op de site kunnen zien, anders had je 119 betaald aangezien er extra ampullen bijzitten. Omdat je onder de 100 euro zit, betaal je wel weer verzendkosten, dus het voordeel is iets kleiner tenzij je er meteen een lading ampullen bij besteld of dat je extra onderdelen bij besteld (batterij, lader etc.)quote:En is die januarie aanbieding van 99.- voordelig of is het onnodig en betaal je voor niks 25 euri extra?!
woehahaquote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:53 schreef Nytro het volgende:
Als je wil stoppen met roken kun je trouwens beter nicotine pleisters gebruiken dan zo'n e-smoker. Stukken goedkoper in makkelijker.
Nou bij de "bruna" heet nu E & A kaspers dacht ik. Ik moest naar het postkantoor en opeens dacht ik aan Yvonne ; die heeft hem ook bij de bruna vandaan.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:40 schreef Greys het volgende:
Waar heeft ze die Partysmoker gekocht dan?
Dit is best grappig.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 16:48 schreef yvonne het volgende:
En het was m'n intentie nieteens om te stoppen! Laat mij lekker tevreden doodgaan ooit met m'n zware shag?
Ik wilde zo'n "ding" voor plekken waar je niet mag roken,overal dus
Maar als je al 3 dagen niks bijrookt, even proeven gewoonweg smerig is, je je asbak nú al vindt stinken, dan krabbel ik me wel even op m'n achterhoofd.
quote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:53 schreef Nytro het volgende:
Als je wil stoppen met roken kun je trouwens beter nicotine pleisters gebruiken dan zo'n e-smoker. Stukken goedkoper in makkelijker.
Het is een drama dwergquote:
Door de inname van de e-sigaret hou je de verslaving in stand, de meest slechte stoffen neem je alleen niet in. Als de verslaving geen probleem oplevert, dan is dit een prima oplossing. Daarbij hou je ook de gewoonte (ff roken, iets in je vinders hebben etc) wat je bij pillen en pleisters niet hebt.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 18:08 schreef Qwea het volgende:
[..]Grapjas ben je.
Heeft mn ma al geprobeerd. Die deed een pleister op, en rookte net zo hard doordubbele nicotine dus. Ook de Syban, Champix, Laser therapie, acupunctuur, nicotine kauwgom, en weet ik veel wat nog meer hielp dus mooi niet.
De nicotine tast haar longen niet aan. Dat doet het teer e.d. Dus opzich is dit een prima oplossing idd. En ze wil door middel hiervan gaan afbouwen qua ampullen.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 18:38 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Door de inname van de e-sigaret hou je de verslaving in stand, de meest slechte stoffen neem je alleen niet in. Als de verslaving geen probleem oplevert, dan is dit een prima oplossing. Daarbij hou je ook de gewoonte (ff roken, iets in je vinders hebben etc) wat je bij pillen en pleisters niet hebt.
Op zich is verslaving een rot woord, alsof alles waar je aan verslaafd bent slecht is (niet alleen puur slecht voor de gezondheid, maar de verslaving op zich)
Maar er zijn ook lekkere verslavingen, roken kan daar best onder vallen. Bij het traditioneel roken heb je alleen het bij-effect dat anderen er last van kunnen hebben en het een redelijke aanslag doet op de gezondheid bij mensen die daar vatbaar voor zijn, door ziekte o.i.d.
Nou bedacht ik me vanmiddag dat je aan zo'n ding natuurlijk ook gewoon "verslaafd" bent. Dus, stel, ik zou dat doen en dan is die ampul een keer leeg of er is iets mee. Hoe klein is dan de stap naar weer gewone sigaretten. Ik denk voor mij te klein, dus ik blijf er maar afquote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:03 schreef Greys het volgende:
Dat wéét ik dus niet zo zeker... zoals in het geval van de user hierboven die al een jaar gestopt is maar de nicotine mist, zou je dan in stressvolle situaties toch niet een beetje bij elkaar geraapt worden door je nicotineshot?
Die pleister zat er bij mij 10 minuten op en toen had ik al bijna brandplekken. Ik bleek er niet tegen te kunnen. Ik ben van ellende maar zonder iets gestoptquote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:53 schreef Nytro het volgende:
Als je wil stoppen met roken kun je trouwens beter nicotine pleisters gebruiken dan zo'n e-smoker. Stukken goedkoper in makkelijker.
quote:Op dinsdag 8 januari 2008 18:45 schreef Greys het volgende:
Ik heb zo'n voorgevoel dat er bij mij ook vrij snel eentje in huis zal zijn
Die van de Rutoo zijn gesealed, dus zolang ze niet uitdrogen is er niks aan het handje. (wat trouwens weer met een héél klein druppie water weer op te lossen valt)quote:Op dinsdag 8 januari 2008 19:45 schreef Blue Thunder het volgende:
maar hoe lang zijn die ampullen nu houdbaar? of staat dat er niet op?
PartySmoker idemditoquote:Op dinsdag 8 januari 2008 19:48 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Die van de Rutoo zijn gesealed, dus zolang ze niet uitdrogen is er niks aan het handje. (wat trouwens weer met een héél klein druppie water weer op te lossen valt)
Oh, ik heb er een kek hoesje bij.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 20:47 schreef Qwea het volgende:
mijn moeder vroeg zich af hoe jullie die dingen meenemen.
Er zit namelijk geen klein doosje bij
Mjah ik draai gewoon de batterij van de atomizer/ampul en doe beide delen los in mijn broekzak.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 20:47 schreef Qwea het volgende:
mijn moeder vroeg zich af hoe jullie die dingen meenemen.
Er zit namelijk geen klein doosje bij
Maar, in de PS handleiding staat dat dat niet mag. Dan kan de nicotine uitdrogenquote:Op dinsdag 8 januari 2008 20:57 schreef hollander172 het volgende:
[..]
Mjah ik draai gewoon de batterij van de atomizer/ampul en doe beide delen los in mijn broekzak."Pakketje" is dan net zo groot als een kleine aansteker.
Zij nietquote:Op dinsdag 8 januari 2008 20:57 schreef yvonne het volgende:
[..]
Oh, ik heb er een kek hoesje bij.
dat dus, in jaszak, zijvakje van m''n tas, gewoon, gaat prima.
Mjah waarom niet toch?quote:Op dinsdag 8 januari 2008 18:45 schreef Greys het volgende:
Ik heb zo'n voorgevoel dat er bij mij ook vrij snel eentje in huis zal zijn
Daar is mijn moeder het niet mee eensquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |