Geen enkele andere trainer krijgt dit ''zooitje'' aan het voetballen.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 15:08 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Hopen dat Rijkaard ontslagen wordt, Koeman naar Barca gaat en we hier een betere coach krijgen.
Maar dat zal wel niet gebeuren.
wie zegt dat koeman niet kan opbouwen. Met ajax kon hij het wel hoorquote:Op zaterdag 5 januari 2008 15:44 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Maar Koeman is geen trainer die kan opbouwen.
Hiddink, die kan opbouwen, haal die maar gewoon terug
Vond dat nu niet echt opbouwen. Hij kwam na Co Adriaanse, die het helemaal niet slecht had gedaan, stond bij zijn vertrek zelfs bovenaan. Hij heeft bij Ajax niet spelers weg hoeven doen, wel wat talenten in het team gezet, wat ie goed deed. Maar het is crisis bij Valencia, en dat was het bij Ajax op dat moment niet.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 16:01 schreef DANILXL het volgende:
[..]
wie zegt dat koeman niet kan opbouwen. Met ajax kon hij het wel hoor
Lekker Ronaldquote:Koeman laat met Valencia weer punten liggen
Uitgegeven: 6 januari 2008 19:48
Laatst gewijzigd: 6 januari 2008 19:49
VALENCIA - Ronald Koeman is er zondag met Valencia niet in geslaagd de rust bij de club enigszins te laten terugkeren.
ANP
Het thuisduel tegen hekkensluiter Levante eindigde in 0-0. Valencia beëindigde het duel met tien man na een rode kaart voor Nikola Zigic.
Subtop
Valencia is nu al zes competitieduels op rij zonder zege en dreigt de aansluiting met de subtop te verliezen.
quote:We Are Improving
Despite his side being the first one not to beat Levante at home this season, Valencia coach Ronald Koeman was in high spirits after the 0-0 draw at the Mestalla...
Ronald Koeman could not fault his side's performance oto much, despite Valencia dropping two points at home to city rivals Levante.
"We've started to change our ideas of play a bit," the Dutch manager told Marca.
"We had opportunities, but consistency cost us. We did make it to their goal, only not to take advantage of the chances.
"I see more positive things now, despite the negative result, because we're playing better. But we do need to create more and be more dangerous.
"Still, we're improving all the time."
On the subject of the fickle Mestlla fans, he said, "I can't complain about the fans' attitude because they encouraged the team until the end, and any boos and jeers at the end were to be expected."
Ik kan geen Spaans maar de strekking van het verhaal is wel duidelijk.quote:Op maandag 7 januari 2008 21:19 schreef Schimpie het volgende:
http://www.marca.com/edic(...)arrollo/1075142.html
Waar houdt het op?
quote:Op maandag 7 januari 2008 21:46 schreef PhifeDawg het volgende:
'vídeo con tintes pornográfico'. Daar hoef je inderdaad geen Spaans voor te kunnen.
Die houd het niet lang uit als het zo doorgaatquote:Op dinsdag 8 januari 2008 07:16 schreef tong80 het volgende:
08 jan 2008, 03:00 - VALENCIA - Het zit Ronald Koeman niet mee als trainer van de Spaanse voetbalclub Valencia.
Nog voordat zijn eerste aankoop, de 19-jarige Argentijn Ever Banega, een bal had aangeraakt, is de veelbelovende middenspeler al in opspraak geraakt. Spaanse sportkranten hebben de Zuid-Amerikaan gespot op internet in een 'video met een pornografisch tintje'.
Alsof de Nederlandse coach al niet genoeg aan zijn hoofd heeft. Zondag moest hij na het doelpuntloze duel tegen hekkensluiter Levante een fluitconcert in ontvangst nemen, onderstreept door de bekende witte zakdoekjes. Maar daar bleef het niet bij. Een harde kern van critici wachtte hem op bij de parkeerplaats en schudde hem met auto en al heen en weer en schold hem uit. Pas na tussenkomst van de politie kon de geteisterde coach ongedeerd het stadion verlaten.
quote:Op maandag 7 januari 2008 21:19 schreef Schimpie het volgende:
http://www.marca.com/edic(...)arrollo/1075142.html
Waar houdt het op?
quote:Valencia-fans belagen Koeman
Ronald Koeman kent bij Valencia tot dusver niet de meest succesvolle periode van zijn loopbaan. De teleurstellende prestaties waren voor de fans voldoende aanleiding om hun trainer te belagen.
Na de wedstrijd moest Koeman het ontgelden. Terwijl hij al in zijn auto zat, begonnen de 'supporters' de auto heen en weer te duwen. Tijdens de wedstrijd waren er al fluitconcerten en witte zakdoekjes van de fans, die tevens het vertrek van voorzitter Juan Soler eisen.
Valencia liet zondag in eigen huis dure punten liggen tegen hekkensluiter Levante (0-0). "Ik mag me niet beklagen over het gedrag van de fans. Tijdens de wedstrijd hebben ze ons tot aan het eind gesteund. Hun kritiek is logisch, vooral omdat we in eigen huis twee punten hebben laten liggen. Maar ik zie wel tekenen van verbetering", aldus Koeman in de media.
Gelukkig het filmpje niet gezien, maar wel weer materiaal voor minstensr drie nieuwe afleveringen van de soap die Koeman/ Valencia heet.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 19:11 schreef TheVulture het volgende:
Net dat filmpje gezien van die nieuwe aankoop die voor de webcam met zijn snikkel zit te spelen
Alles wat Koeman aanraakt lijkt in stront te veranderen
grote druk op het eind nog idd, maar de 1e helft was niet best.quote:Op maandag 14 januari 2008 00:07 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hij heeft ook geen mazzel hoor. Twee keer paal, één keer lat en een bal van de lijn.
Nee, maar hij is jong en samen met Banega kan die best wel wat uitrichten. Heeft bij Ajax ook nooit een echte kans gehad.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:08 schreef EnGCatjuh het volgende:
Einde carriere van Maduro.
Dat is toch geen aankoop die opeens een elftal doet draaien?
Hij heeft kansen genoeg gehad bij Ajax.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:25 schreef Wopper1 het volgende:
[..]
Nee, maar hij is jong en samen met Banega kan die best wel wat uitrichten. Heeft bij Ajax ook nooit een echte kans gehad.
Klinkt heel goed, maar ik zie het voorlopig nog niet gebeuren.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:52 schreef borisz het volgende:
Koeman wordt ontslagen
Gelukkig was Maduro nog wel duur voor het korte contract dat ie had lopen (dacht ik tenminste, hij had immers niet verlengd)quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:17 schreef sjimz het volgende:
Slim om Banega en Maduro te halen.
Spelers die om de zelfde positie gaan strijden!
3 miljoen voor een half jaartje.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:19 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Gelukkig was Maduro nog wel duur voor het korte contract dat ie had lopen (dacht ik tenminste, hij had immers niet verlengd)
Wat een beleid ook weer
Ja, als je toch niet helemaal gezond bent, niet zo heel lang geleden flink in de schulden zat en nu plannen hebt voor een nieuw stadion.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:20 schreef sjimz het volgende:
[..]
3 miljoen voor een half jaartje.
Als je toch teveel geld hebt te besteden...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |