Ziet er ook al zo leuk uit!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 23:19 schreef Quantor het volgende:
voor mediaplayers check www.mpcclub.com, heeft een forum en reviews betreffende de nieuwste en betere spelers. Zo is er pas een nieuwe chipset + firmware uit, de ontwikkelaars van de firmware hebben nu zelf een stukje hardware uitgebracht in de "popcorn hour A100" die nog wat kinderziektes heeft, maar wel goedkoop is (rond de 150 euro). Heb er zelf ook 1, voldoet 10x beter aan mijn verwachtingen dan m'n kiss dp600.
Het is niet noodzakelijk, maar ik ga er geen fortuin aan spenderen.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 20:40 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Kun je niet beter voor een speler gaan die wel h264 en VC-1 af kan spelen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop