quote:Op maandag 31 december 2007 09:49 schreef Juztin_Case het volgende:
Moet je maar geen pron via het internet kopen, fappert!
Onterechte klacht. Eigen schuld!
Als je een aantijging doet, doe het dan wel aan de juiste groep.quote:Op maandag 31 december 2007 09:44 schreef Leipo666 het volgende:
Klacht: klote H4x0rz die mijn CC geplunderd hebben
ik ken de verschillen,quote:Op maandag 31 december 2007 10:02 schreef G3rtjuh het volgende:
[..]
Als je een aantijging doet, doe het dan wel aan de juiste groep.
Zoek het verschil tussen een hacker, een cracker en een script kiddie maar eens op.
bestelling is geplaatst via een bedrijfsnetwerk met alle beveiliging die je je maar kan wensen. De betaling verliep via een SSL verbinding. Het is een bedrijf welke al vele jaren bestaat en waar wereldwijd al vele mensen spullen gekocht hebben zonder problemen.quote:Op maandag 31 december 2007 10:06 schreef Billary het volgende:
Heb je een virusscanner en een firewall"? zo ja dan is het niet echt je eigen schuld maar vind ik in principe de schuld van de creditcard die gewoon onveilig is in gebruik maar toch vaak onmisbaar voor aankopen van sommige dingen.
Lijkt mij dat je het toch wel ergens zou kunnen verhalen maar ja ik ben geen expert maar het ligt volgens mij in elk geval buiten jou schuld. Volgens mij moet je creditcard maatschappij het geld wat is gestolen vergoeden. (edit nie goed gelezen, je krijgt het al terug lees ikquote:Op maandag 31 december 2007 10:08 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
bestelling is geplaatst via een bedrijfsnetwerk met alle beveiliging die je je maar kan wensen. De betaling verliep via een SSL verbinding. Het is een bedrijf welke al vele jaren bestaat en waar wereldwijd al vele mensen spullen gekocht hebben zonder problemen.
ik heb de eigenaar van de betreffende site dus ook op de hoogte gesteld van dit alles....
Natuurlijk doet de creditcard maatschappij dat ook. Aangezien de bewijs last bij de verkopende partij ligt. Dus de toko's waar de creditcard misbruikt is zijn de klos aangezien zij niet voldoende hebben gecontroleerd dat de koper ook echt de koper is.quote:Op maandag 31 december 2007 10:16 schreef Billary het volgende:
Lijkt mij dat je het toch wel ergens zou kunnen verhalen maar ja ik ben geen expert maar het ligt volgens mij in elk geval buiten jou schuld. Volgens mij moet je creditcard maatschappij het geld wat is gestolen vergoeden.
alleen duurt dat waarschijnlijk wel even. Tot die tijd moet ik maar wat spaargeld aanspreken om mijn rekeningen te kunnen betalen...quote:Op maandag 31 december 2007 10:20 schreef _Arthur het volgende:
De TS zal geheel gecompenseerd worden.
boeie je krijgt het geld terug, daar gaat het omquote:Op maandag 31 december 2007 10:22 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
alleen duurt dat waarschijnlijk wel even. Tot die tijd moet ik maar wat spaargeld aanspreken om mijn rekeningen te kunnen betalen...
Precies. Dat er even een hap geld weg is, is dan het beetje risico dat je als CC gebruiker loopt.quote:Op maandag 31 december 2007 10:26 schreef MouzurX het volgende:
[..]
boeie je krijgt het geld terug, daar gaat het om
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |