ben opgehaald door mijn ouders. heb mezlef alleen van bed naar bank en terug verkastquote:Op zaterdag 29 december 2007 14:14 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Blijkbaar nog niet genoeg, ben je thuis wel echt ziek in bed gaan liggen of achterstallige dingen gaan doen.
Wat balen dan dat je na 12 dagen nog zo verkouden bent.quote:Op zaterdag 29 december 2007 14:18 schreef Ynske het volgende:
[..]
ben opgehaald door mijn ouders. heb mezlef alleen van bed naar bank en terug verkast
tis geen verkoudheidquote:Op zaterdag 29 december 2007 14:20 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Wat balen dan dat je na 12 dagen nog zo verkouden bent.
O.quote:Op zaterdag 29 december 2007 14:22 schreef Ynske het volgende:
[..]
tis geen verkoudheid
t is een bijholteonsteking die overgegaan is in een bijholteverstoppig, die nu leeg aan t lopen is
voor t eerste deel van t verhaal heb ik een antibioticakuur gehad, de rest lijkt nu redelijk vanzelf tegaan, als in samen met veel dampen en neusspray te gebruikenquote:Op zaterdag 29 december 2007 14:28 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
O.![]()
En dat gaat zo dan vanzelf over? Met medicatie neem ik aan.
Je ruikt dus helemaal naar dampo/kruiden.quote:Op zaterdag 29 december 2007 14:33 schreef Ynske het volgende:
[..]
voor t eerste deel van t verhaal heb ik een antibioticakuur gehad, de rest lijkt nu redelijk vanzelf tegaan, als in samen met veel dampen en neusspray te gebruiken
quote:Op zaterdag 29 december 2007 18:06 schreef marcb1974 het volgende:
Verveel me, maar heb geen zin om spss te gaan doen
quote:
Ik ken het jaquote:Op zaterdag 29 december 2007 18:06 schreef marcb1974 het volgende:
Verveel me, maar heb geen zin om spss te gaan doen
Je wordt nog eens volwassen.quote:Op zaterdag 29 december 2007 17:26 schreef mcDavid het volgende:
Ik bemerk dat ik in gezelschap van mijn familie en met een TV ter beschikking veel minder behoefte heb mezelf en anderen belachelijk te maken op internet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |