Mijn god, dat klinkt echt vreselijk!quote:Op woensdag 2 januari 2008 10:41 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Tandartsbemiddelingsbureau.
Dat is niet ons 0900nummer.quote:Op woensdag 2 januari 2008 11:12 schreef k_man het volgende:
Overzicht forums/Gezondheidszorg / Instellingen/tandartsbemiddelingsbureau 0900-8212230 in Amsterdam
Geplaatst op 27 Dec 2007 11:38 door NewDutchie
--------------------------------------------------------------------------------
Hebben meer mensen problemen met deze organisatie a 20 cent per minuut?
Vanmorgen een 1/2 uur in de wacht gehangen waarvan de laatste 20 minuten als "er is nog 1 gesprek voor U". Lijkt er op dat dit bedrijf geen bezetting heeft vandaag maar welk iedereen laat betalen voor het wachten. Je kan wel gegevens achterlaten om teruggebeld te worden maar inmiddels zijn we weer 2 uur verder.
Ik vind dat enorme raam altijd een beetje imponerend. Je geeft je zo bloot.quote:Op woensdag 2 januari 2008 11:34 schreef Z het volgende:
Er zit een wel goede op de rozengracht I.R. 'Tandartsenpraktijk Rozengracht'. En volgens mij kan je daar nog wel terecht.
Er zitten twee ruimtes verderop in het pand, daar zit ik. Ik hoef ook niet zo nodig in de etalage.quote:Op woensdag 2 januari 2008 12:18 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik vind dat enorme raam altijd een beetje imponerend. Je geeft je zo bloot.
Waarom schieten ze die mensen niet gewoon dood, in plaats van ze zo te vernederen? Oorlog is een vreselijk iets, dat blijkt maar weer. Maar in liefde en oorlog is alles geoorloofd, wordt wel gezegd. Dus ook dit soort praktijken.quote:Op dinsdag 1 januari 2008 20:42 schreef JAM het volgende:
Zojuist heb ik de treurigste beelden van de hele Irakoorlog gezien. Er schijnt een groep Amerikaanse soldaten daar te zijn die zichzelf de Iraq Party Boys noemen. Ze rijden de hele dag rond in een Humvee, gekleed in fatigues, of hoe dat ook heet in het Nederlands (korstondige aanval van het Jan de Bont/Fanke Jansen-syndroom hier) en als ze dan iemand tegenkomen op straat, die aan de weg aan het werken is, of gewoon wat rondloopt, of ergens in een rij op water staat te wachten, roepen ze naar buiten: 'Hey, you wanna party? Wanna party dude? Come on dude, let's have a party.' Daarna zetten ze kei- en keihard de Vengaboys met BOOM-BOOM-BOOM op en komen ze al dansende, het is een beetje een kinderlijk, spastisch dansje zoals jongeren helaas vaker dansen, de auto uit. Ze vormen dan een kringetje om zo iemand heen en dan dansen ze een tijdje en stappen ze weer in. Daarna rijden ze weg. Het filmpje eindigt met de mededeling: 'THAT'S HOW YOU WIN THE WAR ON TERROR'. Ik hoop bij God, de lieve Heer die in de hemel zijt, dat ze binnenkort op een landmijn rijden..
Als het goed is, is dit het nummer dat aan dat 0900-nummer gekoppeld is: 020-5709595quote:Op woensdag 2 januari 2008 11:12 schreef k_man het volgende:
Overzicht forums/Gezondheidszorg / Instellingen/tandartsbemiddelingsbureau 0900-8212230 in Amsterdam
Geplaatst op 27 Dec 2007 11:38 door NewDutchie
--------------------------------------------------------------------------------
Hebben meer mensen problemen met deze organisatie a 20 cent per minuut?
Vanmorgen een 1/2 uur in de wacht gehangen waarvan de laatste 20 minuten als "er is nog 1 gesprek voor U". Lijkt er op dat dit bedrijf geen bezetting heeft vandaag maar welk iedereen laat betalen voor het wachten. Je kan wel gegevens achterlaten om teruggebeld te worden maar inmiddels zijn we weer 2 uur verder.
Ja. Ik moet altijd erg om mijzelf lachen. Soms ook om iemand anders maar vooral om mijzelf. Dan denk ik: 'Godverdomme, wat was ik toen briljant zeg. Wat was ik toen briljant.' Om de een of andere reden ben ik er in het heden ten dage (!) niet van overtuigd dat ik briljant ben. Integendeel, ik denk vrijwel de hele dag, bij alles wat ik zeg, bij alles wat ik schrijf: 'Godverdomme, JAM, wat ben je nu weer slap aan het ouwehoeren? Man, houd je bek nu eens. Alsjeblieft.' Ik weet dat ik dat niet moet doen, want als ik het dan over een tijdje weer teruglees denk ik toch weer: 'Godverdomme, etc.'quote:Op woensdag 2 januari 2008 23:38 schreef LXIV het volgende:
Als ik me verveel blader ik wel eens door de oude LPT's. En die zijn soms best vermakelijk. Dan denk ik: Heb ík dat geschreven?
Jullie ook?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |