Hahaha, een online must-have. Zullen we ze eerst laten proberen uberhaupt een online game uit te brengen?quote:Op vrijdag 4 januari 2008 17:29 schreef greatgonzo het volgende:
hopelijk over een weekje of 3 ook de eigenaar van een Wii, wat is nu echt een online must-have? Heb hier namelijk een wlan, en wil daar dan ook volop gebruik van maken, als het kan
Geef ik je gelijk in.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 13:51 schreef disjfa het volgende:
[..]
Maar veeg er dan nog even een nintendo prijsbeleid overheen en je hebt weinig leuke "net leuke spellen" te spelen. eledees is nog overal 60 euro. korinkinpa is nog altijd 45 euro.
Er zijn echt maar enkele leuke games waarvan de prijs/kwaliteit goed is.
met jouw naam zou je toch zeker neversoft moeten supportenquote:Op vrijdag 4 januari 2008 19:31 schreef Neverstop het volgende:
[..]
Hahaha, een online must-have. Zullen we ze eerst laten proberen uberhaupt een online game uit te brengen?
Mario Strikers is al uit, een voetbalspel met de bekende Nintendo characters. Over een tijdje komt er nog Dragonball Z Budokai Tenkaichi en Mario Kart die ook online mogelijkheden hebben. Maar wat ik op dit moment het beste online item op de Wii vind, is de Opera Browserquote:Op vrijdag 4 januari 2008 17:29 schreef greatgonzo het volgende:
hopelijk over een weekje of 3 ook de eigenaar van een Wii, wat is nu echt een online must-have? Heb hier namelijk een wlan, en wil daar dan ook volop gebruik van maken, als het kan
Ik heb er een die daar erg op lijkt, de wii gun van piranha. Werkt heel erg fijn, ik speel er Umbrella Chronicles mee.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 12:27 schreef matthijst het volgende:
Iemand toevallig zo'n Nyko Perfect Shot?
En waar zijn die te koop:
[ afbeelding ]
Hoe slim kun je zijn om ghost squad en nights op de zelfde dag te releasen en dan ook nog de strijd proberen aan te gaan met zack en wiki die die week ook komt.quote:NiGHTS: Journey of Dreams - January 18th
Ghost Squad - January 18th
Sonic Riders: Zero Gravity - February 22nd
Bleach: Shattered Blade - February 28th
Sega Superstars Tennis - March 28th
Dat willen ze sinds de Dreamcast niet.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 01:22 schreef depax het volgende:
volgens mij wil sega niks verkopen
Even kijken.. Komt uit op de Wii -> check. Komt eerst uit in Japan -> Check. Hmm.. Minimaal een half jaar na de US release. Als je geluk hebt..quote:Op zaterdag 5 januari 2008 16:02 schreef DanielSmith het volgende:
Kijk, das een game om naar uit te kijken. Wanneer kunnen we hem hier verwachten?
Wario Ware had ik een half jaar geleden al voor 35 euro in de winkel zien liggen.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 18:45 schreef daNpy het volgende:
Wario Ware voor 30 euro? Relaxed!
Hier bij de e-plaza in Eindhoven heb ik Charged Football en Galaxy al voor 39 euro weten te bemachtigen 8)
Onthoud één ding: RaymanNL: Wing Island is niét tofquote:Op zaterdag 5 januari 2008 18:36 schreef RaymanNL het volgende:
Trouwens, ik was vandaag aan het werk bij de Dixons, en ineens viel me op dat er allemaal toffe Wii titels waren afgeprijst, onderandere Eledees, Excite Truck, Wario Ware, [B[Wing Island[/B] en meer, allemaal rond de 30 euro
Wario Ware is wel een geinig spel. Zeker voor die afprijzing.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 19:32 schreef daNpy het volgende:
Niet echt leuk begrijp ik?
Het is en blijft Nintendo, dus mijn lijfspreuk: Eerst zien, dan gelovenquote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:55 schreef matthijst het volgende:
Smash Brothers Brawl:
US: February 10, 2008
Japan: January 24, 2008
Europe: February 2008
Staat voor 1feb op Amazon.co.uk en voor Q1 op Gamespot.
Laten we het hopen.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:55 schreef matthijst het volgende:
Smash Brothers Brawl:
US: February 10, 2008
Japan: January 24, 2008
Europe: February 2008
Staat voor 1feb op Amazon.co.uk en voor Q1 op Gamespot.
Ik vond het multi-gedeelte juist een beetje tegenvallenquote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:05 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Wario Ware is wel een geinig spel. Zeker voor die afprijzing.
Het is wel een typisch partyspel om met meerderen te spelen. In je eentje is de fun een stuk minder
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |